C новым годом 2018

• 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Виїзна церемонія 2020 від А до Я - оформлення, ідеї, фото

Вже який рік весілля стають менш масштабними за кількістю гостей. Можливість влаштувати велику весілля з сотнями гостей варто залишити виключно королівським сім'ям. Все частіше молодята хочуть розділити своє свято з дійсно близькими людьми.

Тут на перший план виходить саме живе спілкування. Це суттєво скорочує бюджет, а значить додаткові фінанси можна витратити на оформлення весілля і дозволити саме те, що ви хочете. Наприклад, чому б не зібрати маленький коло людей де-небудь за кордоном і скасувати своє свято в такому форматі.

Час покаже яким саме стане цей весільний сезон в Росії, але нам дуже хочеться, щоб світові тенденції знайшли відображення у весіллях 2020. Це лише деякі з трендів, які ми побачимо в наступному році.

Модне оформлення виїзної церемонії в 2020 році — стильні рішення з фото

Якщо ти вирішила провести виїзну церемонію одруження, на яку запросиш своїх родичів і близьких друзів, ці ідеї для виїзної церемонії допоможуть тобі зробити чарівний, зворушливий і незабутній свято. Часто виїзні церемонії проводять біля бенкетного залу або ж на території ресторану. Але не варто цим обмежуватися. Ліс, поле, на берег річки, ботанічний сад, оранжерея, парк, заміський будинок. Цікавих варіантів багато. Для особливо яскравих і люблячих оригінальність пар підійдуть такі місця як стадіон, музей, замок, теплохід, гольф клуб. Важливою частиною виїзної церемонії є арка, під яку стають молодята. Вона, як центр реєстрації, приковує до себе погляди гостей. Традиційна арка – півколо.

Хочеш чогось нового? Є арки у формі серця, прямокутні, квадратні, зроблені із прутів дерев і у формі куреня. Відмінно послужить аркою красива альтанка або альтанка біля озера. Арка з книг, у формі дверей, навіть велике дерево прикрашене квітами і вашими фото може стати відмінною заміною традиційною. Оформлення грає важливу роль у всій церемонії. Як правило, майданчик для проведення прикрашають всілякими квітами і квітковими композиціями, пелюстками, фігурками сердечок та іншої романтичної атрибутикою. Актуальними є прикраси з паперу квіти, помпони, гірлянди, віяла, журавлики.

Нічні виїзні церемонії одруження 2020 — абсолютний тренд сезону, фото

Ще одним незвичайним трендом зовсім недавно стали нічні виїзні церемонії. Причому почати святкування можна ще з заходу золотого сонячного диска, смачного фуршету і плавно з настанням вечора розпочати саму процесію церемонії. Плюсів у її проведенні маса.

По-перше можна задіяти в декорі неймовірну кількість світлових інсталяцій, феєрверків, що зробить свято ще праздничней. По - друге, саме вечірній час доби занурює всіх в атмосферу гармонії і спокою, це час для самого сокровенного — ваших почуттів. Нічні виїзні церемонії дуже зручні також, якщо більшість гостей мають щільний робочий графік і не можуть виділити цілий день для святкування.

Виїзна церемонія на природі 2020 — модні тенденції, фото новинки

Хто вже втомився від міських пейзажів і хоче додати частинку природи у весільну церемонію, пропоную наступний тренд – виїзна реєстрація в Ботанічному саду. Тільки уявіть: навколо зелені галявини, різноманітність фарб і квітучих рослин і все це на свіжому повітрі далеко від міської суєти. Відмінний варіант для такої розпису — Ботанічний Сад.
Весілля на природі просто необхідна, якщо є бажання щоб:
  • у самий пам'ятний день життя були присутні близькі, рідні та друзі;

• найурочистіший момент церемонії одруження запам'ятався на все життя;

• не стояти у величезних чергах при подачі заяви в ЗАГС;

• реєстрація нової сім'ї була набагато яскравіше, оригінальніше, що запам'ятовується, ніж стандартна реєстрація в стінах Рагсу, щоб серед потоку чергових наречених, суєти і плутанини, значимість і неробство найголовнішого моменту весілля не загубилася;

• була можливість самостійно визначитися з місцем та часом проведення торжества і відзначити його в тій тематиці, про яку мріяли все життя;

• збереглося бадьорий настрій і не виникло втоми.

• Виїзна церемонія 2020 від А до Я - оформлення, ідеї, фото

Виїзна церемонія біля озера 2020 — в гармонії з природою, фото

Все менш привабливими для сучасних молодят подаються традиційні способи проведення весільної церемонії. Цей день їм хочеться провести яскраво і незвично. Прекрасною альтернативою традиційної реєстрації в наш час вважається виїзна церемонія одруження. Саме подібний метод допоможе перетворити свято в казкову подію. Звичайно ж, шлюб буде офіційно зареєстрований у Рагсі на вимогу законодавства, але самі підписи можна поставити заздалегідь. Тому затьмарюють красиву церемонію одруження подій не відбудеться.

Красиві весілля, виїзна реєстрація на березі озера, зворушлива промова ведучого, взаємні клятви у вічній любові — про таке свято мріє кожна наречена. А адже ще якихось 10-15 років тому все йшло по одному шаблону: розпис, фотосесія, банкет. Сучасні молодята більш відкриті до всього нового і незвичайного. Виїзна реєстрація шлюбу — це красиве постановочне шоу, в якому беруть участь не тільки подружжя, але і батьки нареченого і нареченої, гості. Тут немає обмеження на кількість осіб, можна покликати всіх, кого ви б хотіли бачити на святі. Чому варто організовувати виїзну одруження? Немає ніяких обмежень. Наприклад, на березі озера, в лісі, в ресторані, де проводиться банкет. Ведучий пише під кожну пару окремий сценарій, ніяких «човнів, відправилися в шлях». При цьому ви не обмежені за часом. Не потрібно нікуди поспішати.

Покрокова організація виїзної реєстрації:
  • Знайти і забронювати місце для виїзної церемонії.

• Підібрати ведучого або актора на роль реєстратора.

• Погодити планом, музичний супровід;

• Розробити декор.

Весільна виїзна реєстрація в лісі 2020 — тренди, фото новинки

Міська суєта і задуха приміщень, багатолюдність ресторанів не приваблює вас? Вам не подобаються банкетний зал для проведення весільного торжества? Ви хочете провести красиву виїзну реєстрацію? Вам обов'язково сподобається весілля в лісі, оформлення якої може стати для вас незабутнім досвідом. Велика частина декору весілля в лісовому стилі легка у виконанні. Ви зможете самостійно, заручившись підтримкою подруг і родичів, прикрасити простір для торжества. Сама природа вам підкаже як зробити місце для проведення торжества чарівним.

Зона для виїзної реєстрації складається з весільної арки і доріжки до арки для молодих, столика для реєстрації, стільців для гостей. Зона виїзної реєстрації часто розташовується на галявині, стільці з дерева чи лавки для гостей ставляться на землю. Арка може мати вигляд дверних стулок, прикрашатися квітами та тканиною. До весільної арки замість килимової доріжки може вести доріжка, усипана пелюстками троянд або вистелена сіном.

В якому кольорі оформити виїзну церемонію одруження в 2020 році?

Кращі кольори для весілля в 2020 році – це аристократичні і благородні відтінки, максимально наближені до природних. Це може бути як оформлення весілля в пастельних тонах, так і соковитих, насичених. Вибираючи помітний базовий колір, обов'язково потрібно дотримуватися правильне його поєднання і пропорції з іншими супутніми квітами. Наприклад, якщо оформляється весілля кольору фуксія, відповідним буде розбавити оформлення м'якими тонами айворі або світлого бежа, а ось другий прямолінійний колір, наприклад, білий колір, вже додасть зайвої помпезності. Може бути, його варто використовувати лише в невеликих кількостях і виключно в деталях.

Наприклад, весілля в бежевому кольорі – це модно і вишукано. Крім того, витончено і аристократично буде проходити весілля в кольорі айворі – м'якому білому, кольорі слонової кістки. У сучасному тренді також персикові, «смачні» кремові кольору, димчасті відтінки, синьо-бузкові палітри, фісташкові, сріблясто-перламутрові. Як варіант – вибрати кілька кольорів з палітри кольорів веселки, але не більше двох, у крайньому випадку – трьох.

Серед них обов'язково слід використовувати один з класичних: білий, чорний, сірий або бежевий, а також пастельні заспокійливі відтінки. Так чи інакше, але тематика весілля, як і кольорове рішення, що безпосередньо пов'язано з темпераментом і креативністю молодят. Хтось віддає перевагу м'які стримані тони, для когось важливо кинути виклик і уявити торжество в несподівано кричущих кольорах. Народна мудрість давно помітила кольори, які відображають ті чи інші емоції, підсвідомо зв'язуються з темпераментом і внутрішніми відчуттями.

Природа обдаровує самими багатогранними відтінками базових кольорів веселки, грамотне поєднання яких дозволяє створити абсолютно неповторну атмосферу свята. Багата весільна палітра в різних кольорах і відтінках передбачає широкий простір для креативу. Потрібно враховувати не тільки тематику весілля, але і час року. Для весни і літа можна вибирати як яскраві, так і пастельні відтінки. Наприклад, весілля в персиковому кольорі – відмінний варіант для весняного сезону. Восени можна оформити весілля в лавандовом кольорі в поєднанні з попелястими відтінками. Для зими бажано віддати перевагу більш насичені кольори. Яскраве поєднання кольорів для літа може включати помаранчевий і зелений або м'ятний колір, блакитний і жовтий, аквамариновий з білим, рожевий з зеленим або шоколадним.

Весільна виїзна реєстрація на пляжі 2020 — тренди, фото новинки

Назвати пляжну зону традиційним місцем для організації весілля не можна. Тому, щоб захід пройшов ідеально, потрібно як слід підготуватися і вирішити безліч організаційних питань. Звичайно, якщо над створенням святкової атмосфери будуть працювати професіонали, ви зможете відпочивати спокійно, звільняючись від необхідності займатися облаштуванням заходи.

Але якщо ж ви захочете особисто вирішувати всі організаційні питання, то будьте готові, що роботи попереду чимало, а щоб нічого не забути, відмітьте у себе в тижневику наступні моменти:
  • Вибирайте практичне весільне плаття, яке буде не тільки доречно виглядати на пляжі, але і не створить жодних незручностей у такій специфічній для банкету середовищі. Як варіант, можете придбати окремий наряд для пляжних заходів.

• Те ж саме стосується взуття. Подбайте, щоб у вас і вашого обранця були зручні і практичні туфлі, в яких буде комфортно пересуватися по піску.

• Щоб всі відчували себе затишно, подбайте про рівному покритті, де будуть розставлені стільці для гостей і всі атрибути, необхідні для організації виїзного одруження.

• Не забудьте про декор, в якості якого можна використовувати повітряні кулі, живі квіти і стрічки. Вони будуть ефектно розвіватися на вітрі.

• Призначати розпис слід на ранок або вечір, інакше пекучі сонячні промені зіпсують настрій і вам, і гостям.

Виїзна церемонія одруження взимку в 2020 році — стильні тенденції, фото

Оформлення самої виїзної церемонії на території банкетного залу або в будь-якому іншому орендованому приміщенні анітрохи не буде відрізнятися від річного оформлення. Тому у організатора весіль не виникне ніяких складнощів. Меню і напої будуть залежати від стилю вашого весілля і цілей підкреслити зимовий час року або навпаки «піти в літо». Заздалегідь подбайте про те, щоб всі гості успішно дісталися до місця проведення церемонії, незалежно від погоди. Взимку самий тривожний фактор – це погода. Раптовий снігопад або жахливий ожеледь. Перевірте, щоб парковка заздалегідь була розчищена, а автомобілі готові до руху по ожеледі. Одягайтеся по погоді! Захворіти одразу після весілля – жахлива витівка. Вже краще одягти під сукню не сексуальне термобілизна, ніж ще місяць після події бігати по лікарях. Бажаємо вам красивою зимового весілля!
    • Сьогодні
    • Популярне
    • Читають