C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

Фата – один з найважливіших атрибутів весілля, носіння якого має сакральний сенс. Дівчина, що вибирає цей аксесуар, що підкреслює свою невинність, чистоту. Деякі відмовляються від нього згідно модним віянням, однак більшість слід старовинній традиції. На відміну від древніх моделей цього убрання, сучасна фата приймає різні форми, розміри.
Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

Нареченій, перш за все, слід вибирати її, грунтуючись на прикрасі, фасон і довжині плаття. Зростання теж має значення – коротка пишна фата «приземлює», а довга робить вище, стрункішою. Модель повинна гармонійно поєднуватися з усім весільним чином. На звичайній процедурі одруження підійдуть будь-які варіанти, але на вінчання в церкві фата повинна бути підібрана довга, закриває плечі і обличчя. Кожна наречена може знайти оздоблення до смаку, яке підкреслить її ніжність і красу.
Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

Історія оздоблення йде корінням в минуле. Багато століть тому дівчина виходила заміж, повністю закрита тканинами фати, наречений не повинен був бачити кохану до вінчання. Це зумовлювалося тим, що наречена, виходячи заміж, вважалася «померлої», поки душі чоловіки і жінки не з'єднаються перед Богом. До цього моменту на неї не можна було дивитися. Поганою прикметою було дозволяти одягати фату на наречену комусь іншому. Вважалося, що це може «розвалити» нову сім'ю. Вона використовувалася в якості захисту від пристріту, від темних сил. Світогляд людей сильно змінилося, але фата, поряд з обручками, є одним з найважливіших елементів весільної церемонії. Образ нареченої з фатою, як і раніше, символізує чистоту, ніжність і невинність.
Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, трендиЯку фату вибрати в 2020 році — наймодніші та актуальний тренди, фото


Фата — традиційний весільний атрибут. І хоча в останні пару років вона здала позиції (в моду увійшли прикраси для волосся), багато наречених не уявляють себе без фати. Як і будь-який аксесуар, фата повинна добре поєднуватися з одягом, зовнішністю та образом нареченої в цілому. Як же вибрати ідеальну фату?
Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

Поєднання типів фати і форми обличчя:
 • Для круглої форми обличчя підійде довга (до плечей і нижче) і досить високо закріплена фата, а слід уникати надмірно широких і пишних варіантів.

 • Для вирівнювання пропорцій квадратної форми обличчя також допоможуть довгі фасони. А круглі і каскадні моделі фати пом'якшують риси обличчя.

 • Нареченим з прямокутним (витягнутим) типом особи варто вибрати пишну і при цьому недовгу модель фати (наприклад, Blusher).

 • Овальним особам, як відомо, підходить все. Але краще уникати зайвої пишності і ширини фати, щоб підтримати правильні пропорції.

 • Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Фата і тип фігури:

 • Дівчатам з великими грудьми або животиком варто зупинитися на фату довжиною до кінчиків пальців і нижче. Такий аксесуар візуально «витягне» фігуру.

 • Нареченим з фігурою типу «груша», навпаки, варто вибирати фату довжиною не нижче талії, щоб зрівноважити пропорції.

 • Власницям пишних форм в ідеалі варто звертатися до вузьких одноярусным моделям, щоб уникнути додаткового обсягу. При цьому високі нареченої plus size можуть дозволити собі довгі фасони. Всім іншим краще вибирати моделі довжиною до талії і вище.

 • Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Модна фата по плечі 2020 — фото приклади ідеальних варіантів


  Зазвичай образ ідеального вбрання складається у дівчини ще задовго до пропозиції руки і серця. Вона вже знає, яку хоче зачіску, фату і т. д. Але починаючи дізнаватися, які бувають варіанти, наречена втрачається, їй хочеться приміряти все. Варто пам'ятати, що фата нареченої повинна повністю гармоніювати з сукнею. Хоча з точки зору традицій приміряти фату і плаття не можна, мода і стиль вимагають цього. Фата може відрізнятися за багатьма аспектами. Якщо говорити про довжину, класичною вважається довжина нижче лопаток. Все, що коротше, не фата, а варіанти вуалеток. Не зовсім фата в традиційному сенсі слова. Улюблений варіант практичних наречених, які не хочуть носити тягар на голові і плутатися в тканинах. Підкреслить красиву спину у сукні. Для вінчання така фата не підійде.
  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Модна фата до пояса 2020 — фото, останні тренди


  Хіба можна уявити собі наречену без фати? А ви коли-небудь замислювалися, навіщо наречена одягає фату? Фата є символом чистоти і непорочності, тому традиційно прийнято, що наречена, надягаючи весільну сукню вперше в житті, одягає на голову ще й фату. Ця традиція не поширюється на жінок, які виходять заміж повторно. Тому, що виходячи заміж вдруге, жінка вже не втілює в собі дівочу цноту, яка, як прийнято вважати, притаманна дівчатам, які вперше йдуть під вінець. Обов'язково одягати фату на весілля? Відповідає на це питання кожна дівчина сама. Жорстких правил, звичайно, немає. Але, все-таки, дівчата досі набагато частіше вибирають весільний наряд, що включає фату, не тільки як данина традиціям, але і як неодмінний атрибут витонченого, трохи загадкового образу нареченої.
  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Модна фата до стегон 2020: свіжі фото новинки


  Фата для нареченої – це не просто частина весільного образу, адже вона має декілька призначень, серед яких варто відзначити естетичне і символічне. І хоча в сучасному світі стали популярними інші прикраси на голову як варіанти її заміни – попит на класичну фату в Україні та за кордоном ніколи не зникне. Завдяки цьому факту, наречені з усього світу можуть покривати голову фатою, дотримуючись традицій і підкреслюючи свою жіночність. Довга або коротка, декорована або фату з мереживом, цей головний убір дійсно важливий. Найголовніша порада — не треба беззаперечно йти в ногу з модою! Все повинно підкреслювати індивідуальність і красу нареченої.
  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди  Модна довга фата 2020 року — супер актуальні новинки, фото


  Довгі фати вважаються найбільш традиційними, оскільки за давнім обрядом вінчання фата повинна була покривати не тільки голову, але і верхню частину тіла. Довга весільна фата буде доречна практично з будь-якою зачіскою, від довгих шикарних локонів до стильної короткої стрижки. Фата може мати багатоярусну конструкцію, коли крім загальної довжини є ще укорочені верхні шари тканини, якими закривають обличчя (знову ж віддаючи данину традиціям!). Довга фата зазвичай кріпиться на потилиці, на маківці або під волоссям, найголовніше – забезпечити надійність кріплення, щоб думати про святі, а не про зачіску!
  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Довга весільна фата добре виглядає з сукнями вузького силуету, що розширюється донизу. Якщо довга фата закріплена на маківці, то весільну зачіску доречно доповнити діадемою або іншими прикрасами у відповідності із загальним стилем вбрання. Однак фата з кріпленням під зачіскою надає легкість, тому обважнювати голову декоративними аксесуарами не рекомендується. Довга фата візуально подовжує силует, що дозволяє скорегувати недоліки фігури, але в той же час не підходить нареченим з маленьким ростом. Варто подумати, чи буде доречна занадто довга фата, якщо вона повністю закриє всю красу сукні.
  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Модна фата під пишну сукню 2020 фото стильних варіантів


  Як же правильно підібрати фату під весільну сукню? Адже в наш час салони пропонують настільки широкий асортимент:
 • Довга або соборна фата. Для тих, хто вирішив вінчатися в церкві — ідеальний варіант! У більшості випадків її одягають під класичну сукню зі шлейфом!

 • Фата до кінчиків пальців нареченої ( при опущених вниз руках). Це довжина одна з найпоширеніших. Така фата підійде практично до будь-якого фасону сукні. Винятком є тільки весільні сукні вище кісточок.

 • Фата до ліктя. Вона доходить до ліктя нареченої і її можна одягати до будь-якого фасону весільного плаття.

 • Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Тепер кілька важливих нюансів щодо вибору фати, щоб зробити Ваш образ ще краще:
 • Колір Вашої сукні і колір фати повинні збігатися.

 • Прикраси і мереживо повинні підходити один до одного! Якщо сукня розшита мереживом,то фату потрібно підбирати максимально відповідну до мережива на плаття!)

 • Зверніть увагу на вагу фати. Від занадто важкою фати Ваша зачіска з часом може втратити первісний вигляд!

 • Візьміть весільну фату з собою до стиліста на попередню зачіску, щоб переконатися в тому, що обраний стиль зачіски підходить під вашу фату!

 • Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Модна весільна фата з мереживом 2020 — найніжніші моделі, фото


  Також дуже цікаво виглядає фата довга, повністю прозора і прикрашена мереживом спереду і з боків. Така фата називається мантилья. Її можна закріпити під зачіскою. Тоді чудово укладене волосся нареченої будуть на виду, і оточуючі можуть милуватися гарною зачіскою. Можуть бути мережива тільки спереду на фаті. Ця фата повністю покриває голову нареченої і цікаво закріплюється з боків голови. Можна взяти довгу прозору фату, з боків оздоблену мереживом, яка буде органічно поєднуватися з мереживним сукнею. Якщо ви вибираєте фату, то не варто робити занадто складну об'ємну зачіску. Таке поєднання буде обтяжувати образ. Якщо ви хочете зробити шедевр на голові волосся, то можна обійтися без фати, прикрасивши голову діадемою, квітами або якось по-іншому або взяти просту прозору фату. Для тих наречених, які зібралися вінчатися в церкві, фата повинна стати обов'язковим доповненням до сукні, так як в церкві жінкам голову прийнято покривати.
  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Модна весільна фата з діадемою 2020 фото


  Традиція на весілля нареченій надягати фату і прикрашати голову діадемою прийшло до нас з глибокої давнини. Сам процес одруження був трохи іншим, ніж сьогодні. Він проходив у церкві і називався вінчанням. Сьогодні стали відроджуватися старі звичаї. Багато молодята вважають обов'язковим не тільки зареєструвати свій шлюб у Рагсі, але і здійснити обряд вінчання.
  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Міфологія являє нам цікаві факти. Богиня Гера, дружина Зевса-була покровителькою шлюбних уз і всіх жінок землі. Її голову вінчала діадема. І вважається, що сам обряд покладання на голову мініатюрної корони корінням своїми йде саме сюди. Дійсно, діадема нагадує вінець. Тому і названий обряд вінчання. Навіть та наречена, яка не бажає вінчатися зі своїм обранцем у церкві, з задоволенням надягає це прикраса. Адже тим самим вона як би прирівнюється до богині, уподібнюється їй.
  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Модна весільна фата з вінком 2020 фото новинки


  Сучасні наречені все рідше вибирають класичний варіант фати, а бажають доповнити свій образ більш оригінальним: вуалеткой, капелюшком, квітковим вінком і т. п. Якщо ж ви не хочете сильно виходити за рамки класики, але в той же час бажаєте прикрасити зачіску стильним аксесуаром, то вам варто звернути увагу на гарне поєднання фати з квітковим вінком. У вас вийде створити ніжний і витончений весільний образ!
  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди  Модна весільна фата з короною 2020 — актуальні тренди, фото


  Серед безлічі моделей весільних корон для волосся самими затребуваними визнані тіари, зроблені у вигляді невеликої корони різної висоти. Вибір заснований на відповідності з особливостями зачіски. Вибираючи форму тіари, потрібно звернути окрему увагу на спосіб її кріплення, щоб наречена не думала про те, що при найменшому незручному русі або під час танцю, вінець може впасти з голови. Вибір діадеми для весільної зачіски залежить від особливостей не тільки самої укладання, але і форми обличчя дівчини, її віку і навіть зросту. У першу чергу потрібно подбати про те, щоб обраний аксесуар гармоніював з весільним вбранням нареченої. Якщо дівчина постане перед гостями в сукні середньої довжини, то їй краще відмовитися від використання діадеми або корони. Такі королівські прикраси доповнюють образ, створений за допомогою сукні довжиною в підлогу.
  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Модна весільна фата з перлами 2020: ніжність і витонченість, фото


  В тренді тонка повітряна тканина, огортає наречену прозорим серпанком. Краї фати можуть мати рівний зріз без всякої обробки, або декоровані білою або кольоровою вишивкою і мереживами ручної роботи а також розкішним перлами. Виглядає фата прикрашена перлами просто запаморочливо.
  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди

  Весільна фата 2020 - розкішні новинки сезону, фото, тренди
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають