C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Весілля вважається одним з найбільш важливих подій в житті жінки. Кожна хоче бути найкрасивішою і найрозкішнішої на святі. Саме тому особлива увага приділяється вибору весільного плаття. Це може бути проявом смаку, стилю, нав'язано традиціями народу, релігійними переконаннями і ще безліччю причин. Так які ж весільні сукні популярні у різних народів світу?
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Традиційні весільні вбрання з різних країн 2020 року — фото


У західній культурі нареченої традиційно носять біле плаття в день свого весілля, проте весільні наряди, які можна побачити на наречених з різних країн світу зовсім не обмежуються звичним для нас вбранням. Деякі нареченої прикрашають себе барвистими шатами, інші розмальовують руки відповідними візерунками їх культурі, а деякі повністю приховують свої обличчя за шарами ювелірних виробів або вуалі.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фотоНаціональні весільні сукні різних народів 2020 — новинки з фото


Вибір весільного вбрання для представниць багатьох народів вже визначено релігійними переконаннями або стародавніми звичаями, від яких дівчата і їхні сім'ї не хочуть відступати. Прояв спадщини минулого запечатляется в кольорі, фасон або додаткових атрибутах до одягу. Традиційні весільні сукні окремих народів представлені на нашому сайті.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Мусульманські весільні сукні 2020 року — розкішні новинки, фото


Весілля – подія, на якому кожна дівчина мріє бути найкрасивішою. У весільному вбранні мусульман можна оголювати тільки обличчя і кисті рук, інше тіло повинно бути закритим, то ж стосується і волосся. У дівчат рідко можна зустріти фату. Ті, хто сповідує іслам, вдягають красиві гаптовані хустки, які йдуть в комплекті з платтям. Весільна хіджабу повинна бути в підлогу. Навіть якщо дівчина одягне підбори, ніхто не повинен побачити її ноги. Вітаються як пишні вбрання, так і прямого крою, головне, вони не повинні сильно облягати фігуру і підкреслювати її красу. У більшості випадків весілля у мусульман проходять так, як і в інших народів. Наречений і наречена спільно відзначають свято, і в цьому випадку паранджа майбутньої дружини повинна відповідати канонам релігії.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Кавказькі весільні сукні 2020 — тенденції, модні новинки, фото


В даний час вже ніхто не приходить в якийсь особливий захват від дизайнерського сукні, або якого-небудь незвичайного костюма, а ось плаття на весілля у кавказькому стилі здатне здивувати багатьох. Традиції гір, непорочність і благопристойність нареченої – про подібну весіллі мріють багато. Кавказькі сукні на весілля – це, як правило, поєднання класичних нарядів з популярними білосніжними сукнями нареченої. Подібні моделі є по-справжньому унікальними костюмами, по своєму стилю і витонченості наближаючись до кращим французьким виробів.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фотоТрадиційні українські весільні сукні 2020 — тренди, новинки, фото


Вбрання нареченої: спочатку одягалася довга сорочка з відкладним коміром, рукави якої були прикрашені тканим візерунком, а на подолі йшла вишивка-мережка. Потім одягали літник (напівшерстяна в поздовжні різнокольорові смуги спідниця), який по низу був обшитий однотонної обшивкою. Поверх летника одягали запаску (вона повинна була бути з малюнком у горизонтальні смуги). На сорочку одягали керсет (приталену безрукавку з пришитими на лінії талії зубчастими вирізками), який прикрашали вишивкою і мережкою. На ноги наречена одягала кольорові онучі та личаки зі шнурками з конопель або льону (волоки). Голову прикрашав вінок із штучних квітів з паперу, вовни та пір'я, під косу прив'язували стрічки, які повинні були спадати на спину.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Традиційні азербайджанські весільні сукні 2020 — новинки з фото


В Азербайджані до шлюбу ставляться дуже серйозно, тому азербайджанська весілля – велике свято, якому передує безліч підготовчих заходів. Всі етапи початку відносин – вибір нареченої, сватання, заручини азербайджанською, заручини мають свої цікаві особливості. Весілля в цій країні неповторна. Дівчата в Азербайджані повинні вести себе скромно, тобто – уникати компанії хлопців. В даний час звичаї в цій країні стали більш вільними, проте вибір найчастіше робить чоловік. Коли потенційний наречений вибрав для себе наречену, він питає дозволу у своїх батьків, чи можна йому пов'язати з нею долю. Хлопці прислухаються до думки батьків і рідко їм суперечать.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Після цього чоловік звертається до одного зі своїх близьких родичок з тим, щоб вона дізналася про обраницю як можна більше. Потрібно з'ясувати, яке матеріальне становище і статус сім'ї майбутньої нареченої. Таким чином, визначається, чи зможе наречений утримувати її. Необхідно також дізнатися, наскільки дівчина господарча і утворена, чи здорова вона. А ось про віці майже ніколи не питають. Заручини в Азербайджані можлива навіть в тому випадку, якщо нареченій всього чотирнадцять років.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Національні японські весільні вбрання 2020 фото


Сучасна японська весілля може відбуватися за різними сценаріями, але ми розглянемо варіант, де традиції минулого переплітаються з сучасністю. Церемонія складається з декількох етапів. Релігійний обряд включає в себе елементи буддійських, синтоїстських і християнських весільних церемоній. Раніше ці церемонії проводили в будинку нареченого, але сьогодні такі заходи частіше проходять в сучасних весільних залах. Кожен крок учасників церемонії одруження суворо регламентований. Наречений одягнена у весільне вбрання хакама вільного крою — формальне вбрання з фамільними гербами, якщо вони є. Наречена у білому кімоно з важкої щільної тканини і в білій шовковій хустині з червоною підкладкою цунокакуси.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

За старими традиціями наречений і наречена під час урочистості кілька разів змінюють весільний наряд. Кожна зміна супроводжується спеціальним ритуалом, пишність і деталі якого залежать від фінансових можливостей молодят і їх батьків. Тут-то і була знайдена «золота середина» між минулим і сьогоденням. Спочатку наречену одягають в біле, потім в кольорове кімоно. Зрештою, наречена з'являється у весільному вбранні європейського покрою. В ході церемонії молодята тричі по маленькому глотку надпивають з трьох чашок спеціально приготоване саке і дають клятву вірності один одному.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Національні китайські весільні сукні 2020 фото


Весільна сукня китайської нареченої являло собою червоний халат, розшитий драконами. Червоний халат — сімейна реліквія, яку зберігає молода сім'я після весілля. Червоний колір весільного вбрання вибрано не випадково, оскільки символізує взаємну любов, процвітання, веселощі. Щоб показати спроможність сім'ї, традиційно наречена повинна на протязі всього весілля змінити мінімум три рази свій наряд.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Китайське весільну сукню сьогодні — це неймовірно вишуканий і ніжний наряд. До речі, традиційний колір нареченої в Китаї — яскраво-червоний. Зазвичай таке червоне плаття розшивається золотом. Вважається, що саме поєднання червоного і золотого кольорів приносить удачу в сімейному житті і багатство. За традиціями Північного Китаю, весільна сукня має облягаючий фасон і глухий комір-стійку. За традиціями південних китайських провінцій, весільний наряд складається з численних спідниць, які одягаються одна поверх іншої, а також приталеного жакета.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Традиційні турецькі вбрання на весілля 2020 фото


Крім основного виду шлюбу, в Туреччині є ще три різновиди одруження. Перший з них дозволяє молодшому холостому братові брати за дружину вдову старшого кровного брата. Друга різновид турецького шлюбу дозволяє одружуватися родичам. Третій вид — подвійна весілля, коли сестра нареченого виходить за брата нареченої. Шлюб у Туреччині може бути здійснений тільки в тому випадку, коли молодята досягнуть певного віку. Оптимальний вік для одруження — від 28 до 30 років, виходити заміж рекомендується з 17 до 23 років.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото

Для всіх турецьких жінок весільна сукня – це перше яскраве і красиве вбрання, яке вони надягають. А справа ось в чому. До заміжжя турчанкам, згідно з найдавніших традицій, не можна носити модні і яскраві вбрання. Саме тому вибір весільного вбрання для всіх наречених у Туреччині має особливе значення. Для деяких це перший, а для багатьох і єдиний, багато розшитий наряд, який шиється виключно з найдорожчих тканин. Традиційні турецькі весільні сукні шиють з яскравих і барвистих тканин насичених кольорів. Найбільш популярний червоний колір весільних суконь. Найчастіше з цим кольором у весільних нарядах красиво комбінують фіолетовий, синій і рожевий кольори.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото


Монгольські весільні сукні 2020: розкішні вбрання, фото


Монголія традиційно асоціюється з безкрайніми степами, кочівниками, табунами коней та овець. Але сучасна Монголія вже давно не та: Улан-Батор сяє нічними вогнями і неоновими вивісками, а в його вулицях з хмарочосами можна запросто заблукати. Не стоїть на місці і мода. У будь-якому великому торговому центрі цієї східної країни можна купити сукню, як світових дизайнерів, так і монгольських. Причому другі зовсім не поступаються першим.
Весільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фотоВесільні сукні народів світу 2020 - розкішні новинки фото
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають