C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Букет-дублер на весілля своїми руками 2020: красиві фото

Букет нареченої – не тільки гарний аксесуар, але і символ починається щасливого життя, оберіг сімейного благополуччя. Існує повір'я: якщо засушити весільні квіти, то вони ще довго будуть захищати будинок, пару і з'явилися діток. Але навіть без забобонів квіткова композиція значить для нареченої багато, адже вибрати її – не легше, ніж плаття, макіяж і зачіску. Конкретні найменування квітів, декор, відтінки, найдрібніші деталі – все, з чого складеться закінчений ансамбль, що вимагає уяви, сил і грошей. А значить віддавати його навіть самої улюбленої подружці – досить важко.
Букет-дублер на весілля своїми руками 2020: красиві фото

Важливо! Якщо квіти мають сильний аромат, то постійне їх перебування поруч здатне викликати головний біль. Якщо не хочете страждати від мігрені, зробіть букет-дублер. Між тим традиція з киданням букета в кінці весілля, дозволяє дізнатися, яка ж щасливиця наступній піде під вінець, – не те, від чого нареченої готові відмовитися. Як же бути? Можна, звичайно, забрати букет у поймавшему його подружки, залишивши на щастя один квітка. Інший варіант – кинути спеціально зроблений аксесуар, тоді він залишиться у дівчини як пам'ять, але і традиція з збереженим основним букетом нареченої виявиться дотримана.
Букет-дублер на весілля своїми руками 2020: красиві фотоНавіщо потрібен другий букет нареченій на весіллі 2020 фото новинки


Під час весілля всі незаміжні подружки з нетерпінням чекають, коли ж наречена за традицією буде кидати букет. Згідно з переказами, та, яка зловить його, обов'язково вийде заміж на наступний рік. Але інше повір'я суперечить вищесказаному: для щастя в шлюбі наречена повинна зберегти свої квіти. Як же бути тоді? Для цього існують букети дублери на весілля, і ми розповімо вам, як зробити цей аксесуар своїми руками. В цьому випадку він буде оригінальним, унікальним і красивим.
Букет-дублер на весілля своїми руками 2020: красиві фото

Традиція кидати букет бере свій початок в Америці. Цей аксесуар подібний естафетній паличці: дівчина, зловила його, наступною вийде заміж. Прикмета не завжди працює, але така кумедна церемонія міцно вкоренилася на наших весіллях. Проте дівчата останнім часом почали вдаватися до такої хитрості, як букет-дублер. Для чого він необхідний?
Букет-дублер на весілля своїми руками 2020: красиві фото

Оригінальна квіткова композиція нареченої на весілля зазвичай дуже громіздка, важка, тому кидати її – не найкраща ідея. Якщо вона потрапить гостю в обличчя або голову, то відчуття залишаться не дуже приємні. Тому букет дублер запросто виконує цю роль, адже він набагато легше, компактніше і легшим свого оригіналу, оскільки виконується зазвичай набагато меншого розміру. Для складання композиції можуть використовуватися як живі квіти, як і штучні, тканинні та ін.
Букет-дублер на весілля своїми руками 2020: красиві фото
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають