C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

2020 рік поєднується зі знаком Щура. По своїй сутності Щур відкриває самі суперечливі риси характеру людини, що може призвести до конфліктів між молодятами. Але якщо все-так свято випало на цей рік, то дотримуйтесь наступних порад:
 • Весілля у високосний рік планують на вихідний день – краще вибрати православний свято, щоб будь-який негатив молоду сім'ю обійшов стороною.

 • Весілля у високосний рік не загадують, якщо наречена вагітна. За народним повір " ям, їй доведеться мучитися під час пологів. Не можна укладати шлюб розлученим людям – такий рік не дозволить розвинути нові відносини. Несприятливі прогнози для молодят, якщо у них недовгі відносини.

 • Якщо до торжества в будинку нареченої буде веселощі, сім'я не складеться. Прикраси з червоними каменями на нареченій принесуть в будинок ревнощі – довіряти один одному молодята не будуть.

 • Гостям розсилаються запрошення золотого кольору. Такого ж кольору краще зробити дрес-код свята. Якщо гості будуть готуватися заздалегідь, церемонія і застілля пройде без труднощів. Кількість гостей повинна бути парною.

 • Для одруження підбираються світлі квіти. Червоні троянди приведуть до затяжних сварок.

 • Краще вибирати свідків, які щасливі в особистому житті, вони посприяють міцному шлюбу. Не можна вибирати розведених або одружених людей.

 • Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

  Красиві і кращі дати для Весілля в 2020 році


  Поняття про красу у всіх різне, але існують певні загальні принципи. На першому місці стоїть варіант з повторюваними числами, які стоять поруч, або чергуються. Однакові числа виглядають витончено і гармонійно, їх легше запам'ятати. 2020 рік багатий на перспективні дати, оскільки варіацій може бути безліч. Чим більше у форматі двійок, тим краще. Наприклад, 2022020 – відмінний день, незважаючи на лютневий мороз. До того ж, 2 лютого буде недільним днем. Здорово виглядають 303 або 404 загалом, принцип повинен бути зрозумілий. Але лідируючі позиції займають 20-е числа кожного місяця на протягом усього 2020 року. Нумерологія вважає найбільш привабливою датою 20022020 за кількість повторень. Неважко здогадатися, який ажіотаж буде супроводжувати запис на реєстрацію. У Рагсах вже заздалегідь готуються до напливу молодят.
  Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

  Сприятливі дати для Весілля в 2020 році


  Якщо ви все-таки твердо вирішили розписатися у високосному році, то астрологи рекомендують вибрати одну з дат, у які, негативний вплив розташування планет буде менше всього. Щоб шлюб виявився максимально благополучним і був менше схильний ймовірності розлучення, виберіть одну із дат в 2020-му році, з зображень нижче.
  Січень — 17,19

  Лютий — 5,7,15

  Березень — 7,9,15

  Квітень — 3,14,19, 24

  Травень — 5,18,23

  Червень — 4,6,13

  Липень — 6,7,21, 23

  Серпень — 4,5,8, 17

  Вересень — 25,30

  Жовтень — 7,10,26

  Листопад — 2,9,24, 25

  Грудень — 4,8,15, 17
  Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

  Список щасливих і нещасливих ВЕСІЛЬНИХ ДАТ 2020 року


  Рік Пацюка (завжди високосний) (2020 рік). Вважається, що це динамічний рік. У такий рік особливо хочеться проявити себе, продемонструвати особисті досягнення. Якщо шлюб укладається в такий рік, то можна припустити, що і відносини в такому шлюбі будуть динамічними, повними глибоких переживань. Шлюб, укладений в такий рік, може обіцяти щастя людям, які намагаються знайти в шлюбі не тиху пристань, а феєрверк щастя – одного на двох. А весілля в такий рік повинна відзначатися пишно й гучно.
  Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

  Яку гарну дату вибрати для весілля в 2020 році


  Весілля – це радісне, хвилююче, незвичайна подія. Тому для нього хочеться вибрати особливий день, "красиву" дату, щоб потім, живучи разом довго і щасливо, згадувати найдрібніші деталі цього незабутнього свята в житті кожної людини. Календар "красивих" дат для весіль до 2020 року допоможе кожній парі вибрати свій особливий день для такої події. І нехай це буде щастя і радість, трохи сліз і печалі, але тільки для вас двох і на все життя!

  Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

  Весілля у високосному році 2020 — кращі дати за місячним календарем


  Підготовка до весілля – клопітка і відповідальна захід, до якого потрібно підходити дуже серйозно. Пам'ятайте, що в 2020 році весілля буде щасливим, а щастя молодих тривалим, адже символ року – Білий Пацюк, дуже прихильно ставиться до шлюбу і продовження роду. Якщо в цей період у вас з'явиться дитина, то він неодмінно буде відзначений долею як дуже успішний і здоровенький малюк – саме цими якостями наділяє покровитель року діток. Вибираючи дату для весілля, можете звернути увагу на астрологічні дані. Вважається, що шлюб, укладений на зростаючу Місяць, буде тривати довго, а люди, уклали цей союз, зможуть разом багато чого досягти. Уникайте вибору таких дат, на які намічаються сонячні або місячні затемнення та інші астрологічні яскраві події – вони часто не віщують для відносин нічого хорошого. Для гармонійного одруження в 2020 році слід організовувати велику і бучне весілля з безліччю гостей і частувань. У цьому разі символ року буде розташований до того, що зробити і все життя молодих такою ж щедрою і багатою.
  Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

  В якому місяці краще зіграти весілля в 2020 році


  Оксамитовий сезон для весіль настає в теплу пору року, зокрема, з липня по жовтень. Спекотні часи вже відійшли, але ще досить тепло для веселих танців під відкритим небом. Та й пейзажі для весільної фотосесії – прекрасні.
 • Серпневі квіти або вересневі листя стануть хорошим фоном для розкішних знімків. Але не тільки візуальна сторона вирішує питання вибору весільного місяця. З цього приводу в народі склалося чимало повір'їв, що визначають щасливі прикмети. Народ вірив, що місяць впливає на майбутнє сімейне життя. Так, швидке вдівство може гарантувати січень, пов'язаний з поганою ознакою.

 • Зате лютий обіцяє молодятам спокій, взаєморозуміння і згода.

 • Березень погрожує частими та довготривалими розлуками, здатними охолодити любов. Квітень не обіцяє нічого хорошого, провокуючи скандали і розбіжності.

 • Травень, як самий легендарний місяць, прирікає Маятися удвох, не бачити щастя.

 • Червень – щасливий провісник довговічного і міцного союзу.

 • Липень теж забезпечить тривалий і приємний шлюб.

 • Найбільш дружні подружжя сходяться в серпні, щоб стати надійними партнерами.

 • Вересень готовий подарувати закоханим довгий вік у подружжі.

 • Багато випробувань і негараздів принесе весілля в жовтні, до важкого життя слід заздалегідь підготуватися.

 • Листопад – вісник заможного побуту, з фінансовою стабільністю.

 • Грудень забезпечить щастя, як у казкової історії, до гробу.

 • Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

  Для весілля 2020 рік сприятливий чи ні


  З давніх часів безліч прикмет і повір'їв було пов'язано саме з високосним роком. Окреме місце в цих прикметах відведено весільним обрядам і вінчання. За визначенням, вважається, що весільний союз, укладений у високосний рік зазнає невдачі, а вінчатися зовсім в такий рік не прийнято. Давайте спробуємо розібратися, звідки взята ця інформація і зважимо всі за і проти весільної церемонії у високосний рік.
  Спочатку, високосний рік – це рік, в якому замість 365-ти 366-ть днів. Це виключно людське винахід було покликано забезпечити більш точне обчислення астрономічних дат. Містики в цьому явищі, по суті, ніякої – швидше, математика. Однак, багато століть поспіль з високосним роком пов'язують несприятливі прогнози не тільки шлюбних союзів, але і звичайних починань і справ.
  Можливо, дане повір'я про нещасний шлюб виникло від того, що в давні часи високосний рік навпаки вважався «Роком нареченої». В цей рік нареченої першими сватали женихів, і вважалося, що відмовити сватам було не можна, тобто, наречений зобов'язаний був одружитися на посватавшей його нареченій. Природно, що такий шлюб щасливим був далеко не завжди. Звідси і повір'я, ніби високосний рік несе нещасливі шлюби. І містики тут, як бачите, також мало.
  Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

  Можна виходити заміж у 2020 році — вплив і розташування планет


  З високосним роком пов'язано величезна кількість прийме. Більшість з них відносяться до весілля і улюбленим справам, які можуть кардинально змінити життя. У давні часи високосний рік був роком нареченої. За традицією в такий рік саме нареченої перші сватали нареченого. При цьому відмовляти їм було не можна. З цим пов'язано і таку велику кількість невдалих шлюбів, укладених у високосний рік. Саме з такої традиції і пішло повір'я, що шлюб у високосний рік обов'язково буде нещасливим.
  Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

  Основним мінусом укладення шлюбу у високосний рік є забобони. Родичі та рідними будуть відмовляти щасливу пару одружитися цього року. А розмови про те, що пара може розлучитися через одруження у високосний рік, може довести молодих людей до депресії, сварок і вже внаслідок цього і до розриву відносин.
  Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

  Але для людей, які люблять один одного, не звертають уваги на прикмети і розмови на цю тему, шлюб обов'язково буде щасливим. До того ж, за церковними канонами, немає ніякої заборони на одруження і проведення вінчання у високосний рік. Мало того, церква засуджує забобони, які спрямовані на руйнування віри і взаємної любові людей.
  Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі

  Кращі дати для Весілля в 2020 році сприятливі щасливі
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають