C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

Жодна весільна церемонія не обходиться без такого величного атрибуту як арка, через яку урочисто проходять молодята під час шлюбу та вінчання. Якщо планується виїзна реєстрація, наприклад, на природі, арка встановлюється безпосередньо під відкритим небом, через яку, як через ворота у нове життя проходять молоді. Цей весільний аксесуар не просто прикрашає свято, що символізує єднання, захист, красу почуттів, небозвід і благословення згори.
Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

Арка, встановлена над столом нареченого і нареченої, робить акцент на парі, уособлюючи затишок сімейного вогнища. Для весільного заходу можна замовити виготовлення арки у професіоналів. Але якщо ви бажаєте заощадити на цій статті витрат, можна виготовити її самостійно. Тим більше що весільна арка своїми руками – широкий простір для прояву креативності і творчої фантазії. А вкладені в її виготовлення позитивні емоції і душа обов'язково створять чудову ауру тепла, радості та любові.
Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї


Арка для весілля 2020: новинки, форми і види


Весільні арки дуже популярні в Європі та Америці. Там їх ставлять для проведення заручин або у дворі свого будинку, або десь на березі моря, або ще в якомусь іншому мальовничому місці. У нас в країні арки ще не набули такої популярності. Це пов'язано з тим, що навчання проводиться у Рагсах, а потім влаштовується бенкет в якому-небудь ресторані. Причому весілля проходять не тільки в літній час, але і в зимовий.
Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

А на вулиці арку в цей час року не поставиш. Однак, якщо придумати у весільному сценарії для цього атрибуту якусь роль, то вона стане дуже важливим і красивим елементом цього чудового свята – весілля. Крім того, весільну арку можна поставити і над місцем, де будуть знаходитися за столом наречені. Головне правильно підібрати розміри і форму арки і прикрасити її відповідно до загальної схемою весілля.
Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

Модні форми арок для виїзної реєстрації 2020 року з фото


Існує не тільки всім відомий варіант арки-підкови, який ми звикли бачити на весільних фото і відео з виїзних реєстрацій. В залежності від того, як виглядає цей аксесуар, варіюється сенс, що вкладається в нього. Приклади форм і їх значення:
 • Арка-дуга (підкова) – популярний варіант для торжества. Арка символізує небеса, близькість закоханих до Бога і те, що союз молодят схвалюється понад. Подібна конструкція також має схожість з підковою, що приносить удачу. Нареченому з нареченою, довіряють прикметами, може сподобатися такий вигляд арки. У класичному варіанті вона пишно декорується квітучими рослинами.

 • Чотирикутна арка. Створена своїми руками, така весільна конструкція буде символізувати благополуччя майбутньої сім'ї, достаток, жар сімейного вогнища. Нерідко ця модель робиться з дахом, дах – символ того, що шлюб буде надійно захищений від недоброзичливців, неприємностей, сварок.

 • Арка-анфілада – шикарний вид прикраси заходи. Зробити таку арку своїми руками буде важко, так як вона складається з безлічі арочних склепінь, сполучених між собою або просто стоять один за одним, утворюють коридор. За нього закохані йдуть до реєстраційного столика. Цей ефектний тип аксесуара підійде для масштабного проведення торжества. Анфілада символізує тривале щастя в шлюбі, нескінченну, сильну любов молодят.

 • Арка-серце. Щоб підкреслити любов між нареченим і нареченою, організатори можуть підібрати красиву арку у вигляді серця. Вона може бути виконана з повітряних кульок, металевих каркасів, прикрашених квітами. Альтернативний вид аксесуара доведеться за смаком присутнім.

 • Кругла альтанка. Ще один альтернативний варіант замість класичної дугоподібної арки – це садова альтанка. Прикрашені ліхтариками, пишним цвітінням, тканинами, альтанки символізують сімейний затишок, домашнє тепло, близькість між молодими подружжям. Такий тип ідеальний для вінтажній весілля.

 • П-образна арка. Проста, тендітна П-подібна конструкція символізує легкість, безтурботність відносин. Подружжя, які вибрали такий вигляд арки, добре розуміють один одного, відчувають себе відмінно поруч з партнером. Її просто зробити своїми руками.

 • Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Модне оформлення арки для виїзної реєстрації 2020 року фото


  Весільна арка робить церемонію запам'ятовується, підкреслює романтичну атмосферу свята, надає йому унікальність. Традиція використовувати весільні арки прийшла з Давнього Єгипту. У єгиптян вона символізувала небесний звід. Вважалося, що шлюб, укладений перед аркою, буде освячений богами. Західні весілля теж рідко обходяться без цього декоративного елемента. На сучасній церемонії весільна арка стане чудовою прикрасою столу молодят, банкетного залу або для виїзної реєстрації на природі. Щедро декорована квітами, повітряними кульками, стрічками, арка стає чудовою основою для організації фотозоны. Декор арки залежить від бажання молодят. Аксесуару додають різні форми: чотирикутну, круглу, стрілчасту, у вигляді підкови, серця та інші.

  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка своїми руками 2020: поради щодо вибору арки фото


  Перш, ніж зважитися на прикрашання весільної арки власними ручками, варто врахувати кілька фактів, які допоможуть вам створити атрибутику, відповідну вашим бажанням. Вибираючи арку, враховуйте:
 • Різноманітність форм і розмірів. Стандартний розмір: 2 м у висоту, 15 м – в ширину. Але розмір варто регулювати, відштовхуючись від зростання молодят, а також від розміру прикрас (чим об'ємніше декор, тим ширше повинна бути арка);

 • Матеріал каркаса. В даний час арки виготовляють з дерева, металу або металопластику. Варто відзначити, що останній дозволяє грати з формами арки, але при цьому не відрізняється стійкістю. Якщо ви проживаєте в вітряної місцевості, то віддайте перевагу дерев'яним або металевим варіантами;

 • Декор. Як вже зазначалося, прикраса арочної зони обов'язково повинно підкреслювати загальну весільну задумку. При цьому, враховуйте і свої можливості: деякі матеріали може бути складно або дорого дістати «простим смертним», які раніше не мали справу з самостійним оформленням зони для розпису.

 • Сучасні молодята можуть дізнатися з тематичних відео та майстер-класів, як прикрасити весільну арку своїми руками. Так пара може бути напевно впевнена, що арка буде виконана в потрібному стилі, а зекономлені гроші стануть додатковим бонусом.

 • Виїзна реєстрація шлюбу – завжди зачаровує і красиве дійство, особливо, якщо декор продуманий до дрібниць.
  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка з тканини 2020 — новинки, нові варіанти ідеї з фото


  Арка, задрапірована тканиною, є найбільш простим варіантом. Арки можуть бути зроблені з металоконструкції, а каркас такої споруди драпірують тканиною і прикрашають квітами за бажанням замовників. Такий варіант на сьогоднішній день є самим модним і елегантним.
  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка з паперу 2020 фото модних новинок


  Останнім часом стало модним робити щось своїми руками для весілля, наприклад, аксесуари або елементи декору. І мова йде як про банкеті, так і про виїзної реєстрації, яка стала настільки популярною серед молодят. Для неї можна змайструвати всілякі дрібниці, зокрема, подушечку для кілець, або щось більш глобальне, наприклад, арку. Квіти, як живі, так і штучні, є найпоширенішим матеріалом, з якого роблять весільні арки.
  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Доповнити їх можна текстильними елементами і яскравими гірляндами, як у цьому майстер-класі, створивши цікавий своїми руками варіант бэквола для виїзної церемонії. Нестаріючої класики, яка завжди залишається в тренді, є квіти в декорі весілля, як живі, так і штучні: від текстильних до паперових. І розпис – не виняток! Порада: паперовими елементами можна прикрасити не тільки виїзну реєстрацію, але і святковий банкет, адже існує мільйон цікавих ідей паперового декору весілля: від повітряних помпонів і віял до величезних квітів, які легко можна зробити своїми руками.
  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка у вигляді альтанки 2020 фото новинок з фото


  Весільні альтанки можуть бути будь-яких форм, розмірів і кольорів. Якщо планується церемонія на вулиці (природі, пляжі), тоді потрібно заздалегідь потурбуватися про декорі заходи, щоб все встигнути підготувати. Перерахувати всі ідеї для конструкцій весільного торжества нереально, так як їх існує величезна кількість, а польоту людської фантазії немає межі. Самими популярними прикрасами є квіти, причому бажано живі. А також для декору можна використовувати різні написи або плакати. Зараз дуже популярними є дерев'яні таблички з різними написами. Якщо захід планується у вечірній час доби, то можна зіграти на світловому шоу. Для прикраси можна використовувати різні світлодіодні ліхтарі або гірлянди різних кольорів. Коли на вулиці стемніє, альтанка яскраво засвітиться всіма можливими кольорами.
  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка з живими квітами 2020 року новинки з фото


  Ніжну й романтичну атмосферу на весіллі допоможе створити арка, прикрашена живими квітами і пухкої тканиною. Таке оформлення підійде як для класичного торжества, так і для тематичних весіль в стилі шеббі шик, еко, botanical та ін. Не важливо, з чого ви зробите весільну арку: з живих або штучних квітів, паперу або стрічок, у будь-якому випадку створений вами бэквол заслужить безліч захоплених поглядів і компліментів, адже такий арки не зустрінеш ні на одному святі!
  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка з квітами та тканиною 2020 року новинки з фото


  Багато молодята, в період організації самого важливого заходу в їх житті, нерідко звертаються до декораторским фірмам і організаторам урочистостей, щоб оформити свято як під ключ, так і з обраного аспекту окремо. На ринку існують різні пропозиції щодо створення декору на будь-який смак і розмір гаманця. Найпоширеніший і економний вид весільної дизайнерської послуги – прокат. Однак у випадку з центральним місцем церемонії куди цікавіше, особливо для творчих наречених, буде своїми руками прикрасити арку. Не кожному вдається втілити самостійно своє бачення весільного склепіння. Але все під силу, якщо використовувати фантазію і прикласти зусилля.
  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Як зробити весільну арку своїми руками 2020 фото розкішних ідей


  Романтична арка прикрасить ваше свято і залишиться на ваших весільних фотографіях. Біля такої арки ви можете сфотографуватися з коханим нареченим і гостями. Ви можете варіювати кольори і текстури, а також вибрати свої улюблені квіти. Аромат квітів підніме вам настрій і створить ніжну романтичну атмосферу. Також ви можете задекорувати стільці і прикрасити весільні столи такими ж кольорами, щоб все було витримано в єдиному стилі. Доріжку до арки прикрасьте маленькими букетиками з гортензії.
  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка для пляжу 2020 новинки, стильні ідеї з фото


  Що таке виїзна церемонія на пляжі? Це свобода, безтурботність і безмежний простір. Чергова конструкція підкреслює острівну атмосферу. Простота бамбуковій арки доповнено палітрою з коралових, рожевих, жовтих і помаранчевих кольорів. Зовсім не обов'язково робити арку з екзотичного бамбука або гілок лимона. Цей варіант підійде для пляжної церемонії в помірних широтах. Талановиті флористи перетворили звичайну дерев'яну рамку в твір квіткового мистецтва.
  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї

  Весільна арка новинки 2020 року - модні форми, фото, ідеї
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають