C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси

Якою б не була весілля – традиційна або незвичайна, з розмахом або скромна, важливо ретельно продумати його організацію. Скласти воєдино всі пазли весільного торжества допоможе сценарій весілля. Частіше всього на весіллі збирається публіка не тільки зі студентів або аристократів — різношерста компанія з родичів і колег, батьків і друзів може бути взагалі між собою не знайома. Швидко знайти спільну мову їм допоможуть не тільки тости, але і конкурси. Так само як банкет, подарунки або вбрання, весільний сценарій готують заздалегідь, і основа його – розважальна програма.
Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси

Організовуючи свято, минаючи послуги професійного ведучого, доведеться вкласти енергію і затратити деяку кількість часу. Які питання і труднощі потрібно вирішити:
 • опрацювання програми церемонії (тематика банкету, детальний план проведення (відвівши час на реєстрацію, фотосесію в пам'ятних місцях, банкет, вітання та вручення подарунків);

 • місце проведення. Все залежить від матеріальних можливостей і переваг наречених (заміський котедж, пансіонат, виїзна церемонія на лоні природи або затишне торжество будинку);

 • трансфер. Чекати, поки під'їде транспорт, щоб доставити молодих до ЗАГСу, гостей у банкетний зал – не комільфо. У такий важливий день всі хочуть відпочити і весело провести час, не напружуючись;

 • розважальний захід. Щоб весело провести весілля самостійно без тамади, і не змусити гостей нудьгувати за столом, запрошуйте артистів (бути може, хтось із знайомих грає у власній групі або володіє якимись іншими талантами: фаєр-шоу, театр тіней, спортивна гімнастика – всі варіанти хороші), організуйте танцювальний майстер-клас;

 • музичний супровід. Немає нічого більш вишуканого, ніж жива музика на весільному заході. Але, якщо серед вашого оточення немає бенду, маленька весілля без тамади ще може бути добре запам'ятовується і веселою. Вам знадобиться ноутбук, колонки і, звичайно, фантазія: добірка актуальних хітів для фонового звучання, конкурсів і танців – гідна заміна музичного колективу.

 • Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси


  Кілька порад щодо розподілу часу і чергування етапів заходу.
 • щоб ваші гості встигали не тільки відпочивати, але і пригощатися, відведіть на холодні і гарячі закуски приблизно півгодини-40 хвилин. Стільки ж потрібно і на те, щоб насолодитися весільним тортом;

  продумайте, скільки обов'язкових тостів буде звучати за столом. Врахуйте, що є небагатослівні гості, і такі, які люблять говорити в фарбах і довго;

 • ігри для весілля без тамади логічно розподіляти, виходячи з правила: після зміни страв краще «йдуть» інтелектуальні конкурси. Трохи пізніше можна провести щось більш активне;

 • не забудьте і про таких обов'язкових атрибути свята як кидання букета нареченої, розіграш першого шматка торта і т. д.

 • Підрахувавши, попрацюйте зі сценарієм: на всяк випадок майте про запас кілька конкурсів – ніколи не вгадаєш, чи піде все за заздалегідь наміченим планом (до того ж такий захід – це завжди імпровізація, і чекати від неї досконалості – невдячна справа). Якщо ж якийсь конкурс (тост, гра, розіграш) затягнувся, будьте готові викинути що-то з основного плану.
  Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси

  Сценарій на весілля в домашніх умовах 2020 — нові, свіжі ідеї


  Якщо весілля проходить без тамади, але за готовим сценарієм, все одно необхідно вибрати людей, які зможуть приміряти на себе роль ведучих. Найоптимальніший варіант – свідок зі свідком. Сценарій для маленької весілля слід почати із зустрічі молодят. Зазвичай молодят годиться вітати короваєм. Але ми пропонуємо оригінальний жартівливий варіант. Свідок або свідок демонструють гостям бублик і пропонують нареченим визначити главу сім'ї на найближчі кілька годин. Після цього дійства свідок за сценарієм весілля натякає, що непогано було б мати вдома бублик для щоденного обрання тимчасового головнокомандувача.
  Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси

  Гості запрошуються до весільного столу. Свідок каже вступну застільну мова:
  Ми зібралися тут за єдиним приводу – відзначити найпрекрасніший день народження нової сім'ї. Ще один сімейний корабель вирушає в подорож по бездонному життєвому морю. Нехай на його шляху не трапляються ні Дев'ятий вал, ні Бермудський трикутник, а головним супутником стане безмежне щастя. А тепер ми просто зобов'язані вибрати боцмана, який буде підтримувати порядок на кораблі.

  Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси


  Гостям пропонується зазирнути під свою сидіння стільця. У кого там прикріплений свисток, той і стане вершителем порядку, сигналячи перед кожним тостом і закликаючи оточуючих до тиші і зосередженості. Далі зачитуються правила весільного торжества у формі жартівливого вірша.
  Ось на весілля у термін з'явився,
  Напарфумився, вбрався
  Ти зараз ніхто інший –
  Цього весілля рядовий.
  Швидко ти статут прочитай,
  Розважайся, але зверни увагу.
  Якщо весілля кричить: «Гірко!» —
  Ти шуми, наскільки сечі.
  Втомився – зітхни тихенько,
  Випив чарку – можеш сісти.
  Якщо пісню співають,
  Слів не знаєш – не бійся.
  Співай поза слів – сусід підтягне,
  Тільки співай, тягни дружний.
  Якщо буде тост в застілля,
  Чарку швидко випивай.
  Підтримай зачин гідно,
  Пити не можеш – не заважай.
  Коли раптом почнеться танець,
  Жваво в коло швидше вступай.
  Знай, завжди корисна струс,
  Не танцюєш – відпочивай.
  Красивий і зворушливий перший танець молодят — це традиція, сформована століттями, жива й у наш час. На кожному весіллі молодятам надається вся танцювальна площадка для першого танцю. Як же хочеться, щоб цей танець запам'ятався винуватцям торжества і їх гостям, адже гарний перший танець молодят бере за душу всіх присутніх. Важливо виразити в ньому всі свої почуття, показати, як молодята люблять один одного.
  Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси

  Після першого танцю молодих, дайте можливість гостям перекусити, але не більш 5 хвилин, інакше гості почнуть пити самостійно, коли комусь доведеться. І поки гості закушують запропонуйте їм пограти, наприклад, в «Аукціон ласкавих слів», де на адресу молодих гості кажуть ласкаві слова (Красиві, розумні, чарівні і т. д.), хто скаже заключне слово, отримає спеціальний приз. Такі конкурси потрібно проводити, якщо гості втомилися або хочуть перекусити. Можна і по часу, наприклад щогодини, так як весілля проводиться без тамади. То відповідальна особа повинна за цим стежити. Наприклад, цей застільний конкурс на весілля для маленької компанії вимагатиме від організатора лише придбання пари кілограмів цукерок. Всі учасники по черзі беруть з мішка стільки цукерок, скільки захочуть. Підступ у тому, що більшість намагатиметься захопити побільше солодощів. Але після того як у кожного в руках опиняться цукерки, ведучий оголошує, що за кожну солодкість учасник повинен розповісти щось цікаве про нареченого або про нареченій. Цей конкурс дозволить двом родинам стати значно ближче.
  Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси


  Базовий сценарій маленького весілля 2020 — свіжі ідеї, нові


  Варіант сценарію весілля для невеликої компанії без тамади передбачає традиційну зустріч молодих. Перед початком свята біля входу батьки вітають молодят. Всі гості вистоюються коридором з двох сторін. Майбутня свекруха на рушнику підносить хліб-сіль, а майбутня теща – зерна пшениці. Ведучий зустрічає молодих і проводжає до батьків. Звучить урочиста музика. Наречений і наречена кланяються, відламують або відкушують коровай. Теща посипає молодят пшеницею. Свідки ведуть молодих гостей і саджають за столи. Першим дають слово батька і матері нареченої, потім – вступне слово батьків нареченого. Далі привітання, тости вимовляють інші гості, в залежності від ступеня споріднення: спочатку сестри – брати, бабусі – хресні і т. д. Коли запрошені гості дійшли до певної кондиції і налаштувалися на святкову хвилю, починають розважальну програму: ігри, конкурси, змагання. Важливо правильно розподілити час для ігор і застілля, щоб ніхто не нудьгував, розважаючи себе спиртним, і не втомлювався від занадто активних ігор. Важливий момент – перший танець молодят, коли краще його оголошувати – орієнтуйтеся на настрій пари.
  Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси

  Завершує святковий вечір дискотека, але музику для танців треба підбирати з урахуванням всіх вікових категорій гостей. Щоб кожен відчував себе комфортно і не засинав після ситної вечері, час танцювального вечора треба розбити на блоки. Крім танців відмінно підходять і пісенні конкурси – караоке або змагання поколінь у виконанні якогось легендарного хіта. Коли весільний торт розрізали і майже знищений (перший шматок можна продати з аукціону), влаштовують прощання молодих із їх холостяцьким життям. Мами знімають з нареченої фату, а з бутоньєрку нареченого, свідки одягають фартухи. Молоде подружжя проходять через зал і вибирають собі пару для танцю. Під веселу музику обидві пари танцюють завершальний вальс чи танго.
  Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси

  Сценарій весілля – 2020 без тамади для невеликої компанії


  Для того, щоб гості не нудьгували в очікуванні нареченої і нареченого, які, як правило, зазвичай запізнюються — перед приїздом молодят, свідок і свідок запрошують гостей випити по келиху шампанського і з'їсти невеликі фруктові і м'ясні закуски. Телефонний зв'язок з нареченим і нареченою повинна бути на контролі у свідка і свідка – вони будуть головними організаторами весілля для невеликої компанії без тамади. Отже, в момент, коли весільний автомобіль під'їжджає у двір проведення весілля для невеликої компанії без тамади – свідки просять у присутніх гостей уваги, адже через кілька миттєвостей в залі з'являться наречений і наречена. Звучить романтична урочиста музика. Свідки починають церемонію зустрічі молодих. Для того, щоб гостям весілля для маленької компанії без тамади не було нудно, свідкам доведеться трохи постаратися. Перед першим тостом запросіть всіх гостей встати, чоловіків узяти в руки шампанське, і під оплески гостей відкрити всі пляшки одночасно – вийти весільний феєрверк шампанського.
  Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси

  Тости. Перший тост «За любов» проголошуйте відразу ж після феєрверку шампанського. Другий тост, як правило, проголошують батьки молодих. Третій тост – рідні бабусі і дідусі. Четвертий тост – хресні батьки молодих. П'ятий тост – рідні дядьки і тітки. Після четвертого тосту проведіть забаву для нареченого і нареченої.
  Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси

  Конкурси на весілля без тамади прикольні 2020 новинки


  Щоб один з найважливіших у житті днів не перетворився в суцільне застілля, важливо провести оригінальні та цікаві розваги. Краще підібрати такі весільні конкурси, для яких не потрібно багато реквізиту і які не змушують гостей робити щось важке. Пропонуємо ідеї для цікавих конкурсів, які легко організувати своїми силами.
 • Проста розминка. Заснована на однойменному КВНовском конкурсі. Ведучий зачитує заздалегідь підготовлені питання, а гості повинні смішно на них відповісти. Головне – щоб не порушувалися вульгарні або образливі для когось теми.

 • Мовець ковпак. З реквізиту потрібен тільки ковпак (капелюх), а також начитані різними голосами фрази, записані на диктофон. У відповідний момент ведучий підносить до голови одного з гостей ковпак і каже: «Зараз я прочитаю ваші думки!» У цей момент з динаміків звучить заздалегідь підготовлена фраза. При проведенні конкурсу «Мовець капелюх» також можна використовувати заздалегідь підібрані фрагменти з пісень. Море сміху гарантовано.

 • Музичний стілець. Ставляться стільці – на один менше, ніж число учасників. Під музику, що все прискорюється і прискорюється, гості ходять по колу. Коли звук зупиняється, потрібно як можна швидше зайняти вільне місце. Хто не встиг, вибуває з гри. З кожним етапом стільців стає все менше, поки не залишиться один стілець і два учасника. Той, хто встигне зайняти омріяне місце, і буде оголошений переможцем. Увага! По закінченні кожного конкурсу, який ви задумали, намагайтеся вручати гостям невеликі сувеніри, нехай навіть жартівливі дипломи. Це буде мотивувати інших до участі і залишить у присутніх приємні враження про торжестві. Для вас це дрібниці, але ви здивуєтеся, що, через роки, друзі будуть згадувати саме ваше весілля, тому що отримали на неї приємні сюрпризи.

 • Пісня-антипесня. Конкурс для двох команд. Одна співає куплет (наприклад, «Ми будемо разом завжди. Оу, е! Скажи тільки: «Так»), а інша команда відповідає пісенними рядками, що суперечать за змістом (наприклад, «Люблю тебе але не доля – з тобою удвох не по дорозі нам»).

 • Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси


  Сценарій на весілля без тамади 2020 - сучасні конкурси
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають