C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Хелловін в 2020 році. Костюми і вечірки

Хелловін в 2020 році. Костюми і вечірки

Серед усього розмаїття веселих і куражних свят, мабуть, варто відзначити і виділити хелловін. Так, так, саме хеллоуїн прийнято вважати веселим і містичним святом, який у всьому світі відзначають в ніч з 31 жовтня на 1 листопада.

Хелловін в 2020 році. Костюми і вечірки


Незважаючи на те, що це свято йде і бере свої коріння в англомовних країнах, у нас в Росії він дуже популярний серед молодого покоління. Ось чому багато хто з великим нетерпінням чекають настання хелловіна в цьому році, тим більше ця ніч вимагає особливої і ретельної підготовки.
Погодьтеся, щоб по-справжньому зрозуміти всю сутність цього свята обов'язково слід гарненько познайомитися з її історією, тільки тоді можна зрозуміти всю сутність.

Історія хеллоуїна.


Хелловін в 2020 році. Костюми і вечірки


Історія Хеллоуїна, коріння якого сягають язичницьких часів, оповита таємницею – більше двох тисячоліть тому в цю ніч люди надягали на себе звірині шкури, збиралися біля вогнищ, розводяться жерцями-друїдами, і приносили в жертву тварин. Як виник Хеллоуїн достеменно невідомо – за однією з версій, в основі свята лежить кельтський Новий рік, який дохристиянські часи відзначали 1 листопада.
За переказами — племена кельтів, які проживали на території Англії, Ірландії та Північної Франції, ділили рік на дві частини – зиму і літо. Відповідно 31 жовтня вважався у них останнім днем минає, а також означав закінчення збору врожаю і перехід на новий – зимовий сезон. Згідно з кельтським повір'ям, в останню ніч – з 31 жовтня на 1 листопада межа між світами живих і мертвих стиралася, і мешканці потойбічного світу благополучно проникали на світ Божий. Кельти називали цю ніч Самайном або Самхейном. І щоб не стати жертвами духів і привидів, кельти гасили в своїх будинках вогонь, і вдягали на себе звірині шкури, щоб відлякувати «непроханих гостей». На вулиці біля будинків люди залишали частування для парфумів, а самі збиралися біля вогнищ, розводяться жерцями-друїдами, і приносив у жертву тварин. Після жертвопринесення люди забирали священний вогонь додому. Символом свята була гарбуз. Вона не тільки означала закінчення літа і збору врожаю, але і відлякували злих духів священним вогнем, який запалювався всередині неї.

Хелловін в 2020 році. Костюми і вечірки


Ця традиція передавалася з покоління в покоління аж до I століття нашої ери. Після вторгнення римлян, кельти, які живуть на островах Британії та Ірландії, були змушені відмовитися від більшості язичницьких обрядів та звичаїв і прийняти християнську віру. Однак народ пам'ятав про Самхэйне і передавав розповіді про нього своїм нащадкам.

Костюми і вечірки.


Хелловін в 2020 році. Костюми і вечірки


Ну а тепер саме час подумати про вбрання на свято і про те як провести цей вечір і ніч. Це свято досить незвичний, неординарний, екзотичний. Не всі його підтримують, багато хто лише чули про Хеллоуїн і лише одиниці його дійсно відзначають. І за великим рахунком це зводиться до того, що люди йдуть у заклади, де влаштовуються тематичні вечірки і народ вбирається в костюми.

Хелловін в 2020 році. Костюми і вечірки


Все частіше люди стали вибирати костюми не пов'язані з містикою і надприродними силами, а історичні костюми, образи улюблених літературних героїв чи артистів. Молоді люди беруть участь у конкурсах на кращий костюм. Багато влаштовують домашні вечірки з переглядом фільмів жахів, розповідями страшних історій і приготуваннями забавних страв, відповідних тематиці Хеллоуїна. Насправді дуже невелике коло людей зазначає Хеллоуїн, знає традиції, історію.
Ну а тепер саме час подумати про святкове образі, так як він також вимагає особливої підготовки. Які образи і наряди будуть актуальні і затребувані в цьому році?

Хелловін в 2020 році. Костюми і вечірки


 • Спосіб 1. Лялька Вуду. Створити такий абсолютно не складе ніяких труднощів, головне знати в якій послідовності діяти. Отже, необхідно взяти однотонну футболку або ж сукню, намалювати зліва велике серце і начепити на нього велике безліч самих різноманітних шпильок. Що стосується зачіски, то найбільш правильним варіантом буде зробити на голові звичайний пучок, який помістити багато дерев'яних паличок. Щодо макіяжу, то тут можна запропонувати різні меми, які зображуються на закритих повіках очей і губах. Ваш образ ляльки Вуду готовий.


 • Хелловін в 2020 році. Костюми і вечірки

 • Спосіб 2. Мертва наречена. Це один з найпопулярніших і затребуваних образів, втілити який можна самими різними способами. В якості костюма можна використати старе, брудне і навіть розірване плаття, обов'язково букет зів'ялих квітів, обов'язково бездонні очі на синювато-сірому фоні особи і, звичайно ж, грим просвічують кісточок на руках. Саме такий образ по праву є справжньою класикою жанру.


 • Хелловін в 2020 році. Костюми і вечірки


  Якщо ви придумали щось своє, то втілюючи свою фантазію, не бійтеся творити і експериментувати, можливо, ви придумаєте саме той образ, який в подальшому стане класикою цього жанру.
  Хелловін в 2020 році. Костюми і вечірки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають