C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Хрещення 2020 року, коли купатися і пірнати в ополонку?

Люди продовжують вірити, що, занурившись в ополонку на Водохреща, вони отримають зцілення від усіх болячок.

А Хрещення в 2020-му році випадає на 19 січня неділя.
Хрещення 2020 року, коли купатися і пірнати в ополонку?


Найсприятливішим часом для купання вважається ніч з вісімнадцятого на девятнадцатое січня. У цей час у купелі дуже багато народу, знаходяться священики, бригади "Швидкої допомоги", наряди поліції - забезпечений порядок і медична допомога при необхідності.

Але занурюватися можна і протягом всього дня дев'ятнадцятого січня до вечора.


Наскільки мені відомо, в 2020 році купатися в ополонці на православне Хрещення Господнє буде дуже зручно, оскільки дане православне свято випадає на вихідні дні. Таким чином, в 2020 році пірнати в ополонку можна буде вже починаючи з вечора суботи, 18 січня 2020 року, і далі протягом усієї доби неділі, 19 січня 2020 року.


Приходити на Йордань, щоб зануритися в освячену воду потрібно до півночі 19 січня. Коли священик завершить молебень, освятив воду хрестом, віруючі можуть поплескати в ополонці, прийнявши на себе благодать Великої агіасми.

Найкорисніший час купання до 3 ночі 19 січня.


Хрещення в 2020 році припадає на 19 січня (втім, як і в усі інші роки). У 2020 це буде неділя. 18 січня (Хрещенський святвечір) віруючі постять, моляться, відвідують храми.

Тричі занурюватися в ополонку з молитвою починають після всеношної (воно закінчується приблизно о 20 год), продовжують до півночі. Купелі відкриті до ранку, а особливо популярні - до вечора 19 січня. У ці години поруч встановлюються намети, в яких можна зігрітися та випити гарячого чаю, чергують бригади медиків і поліція, яка охороняє порядок.

Хрещення 2020 року, коли купатися і пірнати в ополонку?

У кожного храму свій розклад освячення йордані у Водохресний святвечір і в саме свято.

Зазвичай це відбувається або після всеношної 18 січня (приблизно о восьмій вечора), або в 11 вечора-12 ночі, або після нічної літургії, 19 січня, о 2-3 годині ночі. Це практика різних храмів в різних містах Росії.

Тижнів за два до початку свята на БВ з'являться питання по містам - адреси водохресних Йорданії і час їх роботи, тоді можна буде отримати більш точну інформацію, яка зазвичай заздалегідь відома постійним парафіянам храмів і інтернет-користувачам.

Хоча щороку освячення води у відкритих водоймах і купання відбувається приблизно в один і той же час.

Хрещення Господнє - велике і дуже значиме свято для віруючих, які в цей день згадують хрещення Ісуса в річці Йордан. Його ще називають Святим Богоявленням і в цей день віруючі беруть участь у богослужіннях, проходять Хресним ходом, а потім після водосвяття занурюються в освячену воду.

Відзначається Водохреща 19 січня кожного року, і дата ця не плаваюча, а строго фіксована. В ніч з 18 на 19 січня віруючі можуть змити з себе гріхи, тричі з молитвою занурившись в святу воду купелі. Можна купатися і на наступний день, 19 січня, і зазвичай обмивання проводяться протягом всього дня.

У 2020-му році Водохресний святвечір буде 18 січня, в суботу. А Хрещення в неділю 19 січня, а це означає, що віруючі зможуть спокійно і на нічному богослужінні побувати, і скупатися в ополонці.

Хрещення 2020 року, коли купатися і пірнати в ополонку?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають