C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати

2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати

Людство весь час намагається заглянути в своє майбутнє і дізнатися, що їх чекає. Особливо цікавить, чим буде відрізнятися Новий рік від старого, а також до яких змін готуватися. Східний календар складається з символів року, які володіють власними параметрами і функціями, які позначаються на долі людини.

Кожен тотем, що відноситься до певного році, може змінювати людей, визначати їх основні характеристики. Тим, хто готується до 2020 року і цікавиться, якого він тваринного зодіаку, важливо знати, в чому зустрічати і що готувати на святкування.

Східний календар характеризує щороку своєю твариною символом разом визначальними рисами. Вони мають свої відмінні риси і індивідуальні властивості. Гороскоп з тотемним тваринами дозволяє минути безліч невірних кроків, необдуманих дій і вчинків.

2020 рік якої тварини

З 25 січня 2020 року і по 11 лютого 2021 починає своє існування металева щур. Цей знак очолює східний гороскоп і змушує ставитися до себе з повагою іншим тваринам символам. Щур дуже розумна і інтуїтивна. Володіє чудовим тактичним і стратегічним мисленням. Може пережити будь-які життєві тягарі і негаразди.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати

2020 рік якої тварини по гороскопу?


Стихією 2020 року є метал, який втілює твердість, впевненість в своїх діях і силу духу. Що стосується кольору, то переважати буде білий або сріблястий тон, що втілює ідеальність, розсудливість, бездоганність і чистоту.


Щури є першопрохідцем в дванадцятирічному ряду. Існує така легенда, що саме ця тварина виявилося раніше всіх на святкування дня народження Будди, діставшись до місця на буйвола. Люди, що живуть під знаком щура, мають істинними лідерськими якостями від народження. Вони володіють безмежним розумом і проникливим увагою.

2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати


Як відсвяткувати Новий рік


Діти, народжені в рік даного тотема, якщо живуть в повній сім'ї, яка приділяє малюкові достатню кількість уваги і турботи, стають добрими і люблячими. Дитина-щур за східним календарем по-особливому ставиться до матері і має з нею нерозривний зв'язок. Вони не люблять залишатися на самоті, з трудом сприймають нове в своєму житті і тужать за рідними.

Діти, народжені в 2020 рік Щура

Для дитини, народженої в рік Щура, власний плач і капризи є досягненням особистих цілей. Через те, що такі діти рідко хочуть залишатися наодинці з собою, постійно шукають собі оточення для спілкування, мова з'являється дуже рано. Малюки постійно чекають від своїх батьків докази любові і турботи. Вони володіють хорошим апетитом, вважають за краще смачну і різноманітну їжу. Часто беруть участь в приготуванні їжі та прибирання на кухні.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати


Діти, народжені в 2020 рік Щура


У східних країнах дітей під знаком Пацюка вважають неймовірним створенням і подарунком для кожної сім'ї, адже з них виростають відмінні помічники. Для них батьки - це святе, і іншої думки бути не може.

Крім того, що діти завчасно починають говорити, вони швидко вчаться читанню та письму. До їх захопленням ставиться музика, мистецтво і вокал.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати


Діти народжені в рік Щура


До того ж вони дуже працелюбні і з відповідальністю ставляться до будь-якої роботи. Діти-Щура за східним календарем можуть постійно просити батьків дати їм ще цукерок, піти на вулицю або довше посидіти за комп'ютером, але як би це ні дратувало, це знак того, що підростає відмінний парламентер. Вони користуються великим успіхом у веденні власної справи.

Первісток, народжений в рік Щура

Будь-яка сім'я, яка планує завести дитину, може поставити запитання: «2020 рік є - якої тварини зодіаку», особливо якщо саме на цей час заплановано мети. Перша дитина, народжена під цим символом, стане такою, що запам'ятовується особистістю в будь-якому колективі. Вони володіють вродженими лідерськими здібностями.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати


Який характер матиме первісток народжений в рік Щура


Відносини з молодшими братами і сестрами у них завжди бувають тісними, навіть з урахуванням того, що батьківську любов вони вважають виключно власної. Крім цього, діти-щури виростають люблячими по відношенню до всіх свої близьким людям. Вони подобаються вчителям, відрізняються хорошою успішністю, беруть участь і навіть організовують заходи різного характеру.

Середня дитина


Крім батьків, які очікують первістка, є ті, які готуються стати матір'ю і батьком вдруге. Вони також задаються питанням: «2020 рік є - якої тварини зодіаку». Середні діти цього знака постійно борються за батьківську турботу і любов. Вони хочуть потіснити старшої дитини і бути в центрі уваги матері або батька. Брат або сестра для них справжній суперник у відстоюванні батьківського тепла.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати


Середні діти

Протягом усього життя середній дитина заздрісно порівнює себе зі старшим братом або сестрою. Намагається бути кращим у всьому: робота, будинок, сім'я, багатство, а також здоров'я. Важливо обдарувати його достатньою кількістю уваги, щоб він зміг розкрити себе і знайти те, чим обдарований.

Якщо недодати середній дитині Пацюкові любові і уваги, він може стати нещасним, сором'язливим, постійно відчувати себе зайвим і непотрібним в порівнянні зі старшими братами-сестрами.

Молодша дитина

Народитися останньою дитиною в сім'ї для Щурів вважається величезним успіхом. Він користується великою популярністю серед родичів, обдарований любов'ю і увагою. Щоб бути в центрі зацікавленості матері і батька, малюки роблять все можливе: розмовляють, слухаються батьків і поводяться вкрай мило.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати


Що чекати в 2020 році


Молодші діти мають вродженими якостями маніпулятора. Для того щоб такі малюки стали успішними в житті, необхідно не дозволяти йому керувати іншими і змушувати якнайбільше працювати. Вони дуже розумні і кмітливі, і завдяки цьому, доб'ються тільки найкращого.

Ось такі діти можуть народитися в 2020 році. Вони будуть інтелектуально розвиненими, хитрими, спритними і сильними особистостями. Адже не дарма Будда віддав перевагу Пацюкові і зробив її першої.

Опис знаку

До найпоширеніших якостям щурів відноситься наступне:

величезна кмітливість;
винахідливість;
всебічний розвиток;
розвиненою інтуїція;
швидка реакція.

Проникливість і здатність до фантазій сприяє використанню всіх представляються можливостей перед Крисою. Їм важливо знати все і про все, вони люблять відчувати себе, де завгодно, обходячи стороною всі тяготи.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати


Чого чекати від наступного року


Жінки, народжені в рік Щура, дуже привабливі і інтелектуально розвинені. Вони відмінно справляються з домашніми справами, все схоплюють на льоту, швидко навчаються новим технологіям.

Хоч Щури і є лідерами по життю, однак, зайняти чільну позицію можуть перешкодити такі якості, як недолік сміливості і труднощі в управлінні іншими людьми. Вони дуже вимогливі до виконання своїх намічених планів. Народжені під цим символом дуже добрі, але бувають моменти, коли можуть нагрубити кому-небудь. Люблять поспати довше, тим самим відповідаючи звичкам гризунів, їх активність проявляється в нічний час доби.

Яким буде рік миші?

Тим, хто дізнався про 2020 рік, а також будь він символізує тваринного зодіаку, зокрема, за східним, цікавить, що принесе новий річний період в життя людини.

Щур є раціональним, відповідальним символом по відношенню до близьких людей, друзів і просто знайомих. Металевий відтінок висловлює удачу в будь-яких нових справах, в 2020 році всі грошові внески і вклади принесуть багаті плоди.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати


Яким буде рік миші?


Рік Металевого Щура спонукає до фінансової економії, благословляє на грошові накопичення, а також зміну місця проживання з удосконаленим рівнем життя. Протягом 2020 року вдасться спокійно звикнути до нової території, впорядкувати будинок і виконати ремонтні роботи. Згідно з рекомендаціями віщунів, в цей період слід почати шукати супутника життя і будувати з ним серйозні відносини.

Як правильно зустрічати Новий рік 2020?

Напередодні наступаючого року практично кожен цікавиться, в чому зустрічати і що готувати на святкову ніч. З огляду на те, що рік Щура настане тільки на початку лютого 2020 року, визначених переваг для цього свята в ніч з 31 грудня по 1 січня не існує. Якщо цікаво, який колір любить гризун, то це чорний, сірий і білий тони.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати


Як зустріти Новий рік 2020 правильно


У процесі святкування настання Нового року завжди схвалюється неабияке веселощі. Що стосується року Щура, то він повинен зустрічатися по-особливому голосно і експресивно. Свято важливо скасувати в широкому колі знайомих і незнайомих людей, щоб всі змогли знайти потрібні знайомства і, причому, чим більше і різноманітніше особи, тим краще.

Обстановка з нагоди Нового року повинна містити металеві та білі елементи. Святковий стіл потрібно покрити скатертиною білого кольору з найменшим прикрасою. Декорувати будинок і ялинку необхідно елементами срібного і металевого тону. Одяг повинен бути сірого, білого або кольору срібла. Можна надіти довгі сукні до підлоги, зшиті з блискучих струмуючих тканин.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати


Що подати до столу


Тотемом 2020 року металевий щур, який відрізняється всеїдністю. Стіл може бути примушений будь-якими стравами, які подобаються господині. Добре, що не потрібно думати і вирішувати, що приготувати, в цьому році все просто.

Сім'я, в якій ніхто не відмовляється від м'яса, повинна приділити особливу увагу приготуванню м'ясних страв. Не слід готувати незвичну їжу, Щур проти екзотики і любить простодушність. Кожне приготоване блюдо має насичувати людини.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати


Десерти на Новий рік


Коли настає Новий рік, багато хто цікавиться своїм найближчим майбутнім, а також яка тварина буде супроводжувати їх цілих 365 днів.

Щур почне головувати на початку лютого 2020 року, тому не варто забивати голову тим, як відзначати, що готувати і що одягати. Головне, бути собою і відчувати радісні почуття. В кольорах Щур вважає за краще сірі, чорні і білі тони.
2020 рік якої тварини зодіаку: в чому зустрічати і що готувати
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають