C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа

Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа

Новий рік – свято, яке відзначають у всьому світі, в кожному рік і у всіх свої звичаї і традиції. Наприклад, християни святкують в ніч з 31 грудня по 1 січня. А ось у мусульман зовсім інша дата, свої звичаї і традиції, які вони дуже люблять і цінують, дбайливо передають з покоління в покоління.

Якого числа?


Як визначити, коли настає Новий рік 2020 за мусульманським календарем? Відповідь проста, тут головне знати про одну дуже простий особливості – вибір дати заснований на місячному календарі, а не на сонячному. Говорячи простою мовою, мусульманський рік коротше звичайного на 11-12 днів, і сам річний цикл триває рівно 354 дні.

Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа


Точної і конкретної дати немає, так як календар постійно зміщується. Але відомо, що послідовники ісламу зустрічають це свято за Григоріанським в перший день місяця мухаррам. Дата тут також не є постійною. На цей рік початок свята випадає на 31 серпня. Дуже незвично зустрічати всіма улюблене зимове свято в літній час, коли за коном гріє лагідне і тепле сонечко, а всі навколо грає яскравими й живими фарбами.

Цікаві факти.


Хтось може зауважити, що цей день не входить в число свят ісламу, і в більшості мусульманських країн Новий рік не зазначається у звичному для нас розумінні, тобто як світське свято. В самому ісламі суворо вшановується заборону на святкування мусульманських свят, який встановив пророк Мухаммед. Він стверджував, що такі святкування заважають молитися і поклонятися Аллаху.

Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа


Ще одним цікавим фактом є назва нового року у мусльман. Назва дуже незвичайне — «мухаррам», яке носить один з чотирьох місяців (три інші – раджаб, зулькаада, зульхиджа). В цей період часу з покон віків заборонялося вестит військові дії, категорично заборонені різноманітні конфлікти. Сами правильним забути про свою злість, а стати набагато добрішими, тоді і все навколо буде блахоухать, і всі образи і ненависть піде і зіпсується з людських сердець. Гріх і вади, злість і заздрість – це найстрашніші вороги цього свята.
Однією з традицій мусульманського нового року є те, що як проведеш перший місяць, з яким настроєм і почуттями, безпосередньо залежатиме якими будуть останні місяці і дні року.

Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа


Перша декада місяця маххарама у мусульман вважається найуспішнішим і сприятливим періодом для будь-яких справ. Ось чому, якщо ви хочете, щоб ваша ідея мала успіх, то заплануйте їй початку на цей момент часу. Сім'я, створена у ці дні, також буде щасливим і довгим, тому в ці дні завжди заплановано безліч весіль та шлюбів.
В період свята, всі священослужителі обов'язково і насамперед бажають всім миру, добра і благополуччя, добра і щедрих ласк Всевишнього Аллаха.

Традиції свята.


Як і в будь-якій іншій країні, у кожного народу є свої звичаї і традиції, які вони дбайливо зберігають і слідують їм. Завжди цікаво дізнатися про те, як зустрічають цей чарівний свято інші народи. Про які традиції варто сказати в першу чергу?

Традиція 1.


Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа


Після того, коли настає Новий рік у мусульман, дотримується пост Ас-саум. У чому його особливість? Починаючи з самого світанку і до заходу, віруючим категорично приймати їжу і вода не є винятком з правил. Але і це не всі заборони. Також мова йде і про утримання від подружньої близькості, купання та розваг. Хоча, як тільки сонце сховалося і настав темний час доби всі заборони знімаються. Але не варто вдаватися до всіх розваг.

Традиція 2.


У ці дні ще однією традицією є данина пам'яті усім покійним родичам і рідним. Саме на Новий рік суворо чоловіки повинні відвідати мечеть для служіння, прочитання молитов і черговий раз прослухати проповідь про переселення пророка Мухамеда в Медину.

Традиція 3.


Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа


Ну а тепер саме час поговорити про святкові страви, які обов'язково повинні бути на новорічному столі в кожній родині. Новорічний стіл у мусульман досить різноманітний, але на ньому мають обов'язково бути сім традиційних страв. До складання меню мусульмани також відносяться з великою обережністю і повагою, адже всі страви повинні обов'язково починатися на «сін» арабського алфавіту. Яким же чином може виглядати мусульманське меню на новий рік?


 • Сабзех. Без цієї страви просто-напросто неможливо уявити новорічного столу. Що це за страва? Це паростки пшениці або сочевиці Саме їх прийнято на 14 день після свята кинути в річку, тому страва дбайливо зберігають до цього моменту. li>

 • Сіб — яблуко. Цей фрукт є свого роду уособленням краси і здоров'я.


 • Саману. Чудовий мусульманський підданого. Головним інгредієнтом цього блюда є паростки пшениці. Що символізує це блюдо? Перш за все, початок нової і щасливого життя.


 • Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа


  Сенджед. Воістину унікальне н незвичайне блюдо, яке представляє собою висохлий плід Згідно з повір'ям саме він уособлює найбільш ніжні і щирі почуття — любов.


 • Сір. Це часник, відомий своїми лікувальними властивостями.


 • Сома. Незвичайні ягоди червоного кольору. Саме вони є уособленням перемоги добра над злом і усім негативом.


 • Серкек. Це ісламський оцет, передає мудрість і терпіння.


 • Як видно, кожна страва має свій зміст і значення. І якщо ви хочете, щоб у родині був мир і добробут, не варто забувати про них при складанні новорічного меню.

  Традиція 4.


  Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа


  Перший місяць ідеально підходить для знайомств та весіль. Також відмінний час для початку будівництва сімейного гнізда і всіх тих справ, пов'язаних із сім'єю. Ні в жодному разі, за своїми успіхами і вдачею не варто і не можна забувати і про тих, хто потребує вашої допомоги, Намагайтеся по максимуму допомагати всім знедоленим і бідним, і всі ваші праці будуть винагороджені по достоїнству.

  Традиція 5.


  Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа


  Звичайно ж, мова піде про підготовку до цього дня. Мусульмани починають замислюватися про свято і підготовці до неї вже за місяць. У чому полягає підготовка? Це прибирання свого житла, причому вона займає не один день, потрібно досконально, до ідеальної чистоти прибрати кожен куточок.
  Наступне, чому потрібно приділити особливу увагу є пророщування паростків пшениці або ж сочевиці. А ось за кілька днів до настання Нового року всі жінки проводять більшу частину часу на кухні, намагаючись приготувати по максимуму традиційних мусульманських страв, розсилають запрошення всім своїм рідним і близьким людям.

  Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа


  Відвідати мусульманський Новий рік, спробувати їх традиційні страви, побачити старовинні обряди і традиції – це хороша можливість відкрити для себе це свято зовсім з іншого боку.
  Новий рік 2020 за мусульманським календарем. Якого числа
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають