C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?

Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?

Новий рік – це свято, настання якого кожен з нас чекає з великим нетерпінням. У нас в країні це свято прийнято відзначати в ніч з 31 грудня на 1 січня, а от на Сході є своя дата та особливості його святкування.
Багато, хто любить відкривати для себе завжди щось новеньке і цікаве, мріють побувати на Сході і подивитися, і навіть взяти участь у традиційних обрядах і гуляннях. Виникає питання? Новий рік за місячним календарем 2020: дата і як її розрахувати. Адже знаючи точний час святкування і зустрічі східного нового року можна сміливо планувати подорож і повірте ви отримаєте масу яскравих і незабутніх емоцій.

Новий рік по місячним календарем.


Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?


Якщо заглянути в східний календар, то весь наступний рік пройде під заступництвом такої тварини, як Щур. Сам Китайський Новий рік відомий ще як свято під назвою ЧуньЦзе. Незважаючи на те, що це свято Новий рік, все ж він символізує весну, початок нового життя.
Незважаючи на сучасний століття комп'ютеризації і технічної модернізації, більша частина населення країни як і раніше живуть сільськогосподарською працею і місячний календар для них сама незамінна річ.
Вникнувши у всі особливості місячного календаря, варто зазначити, що кожен рік він пов'язаний з якоюсь твариною, а дата зміни безпосередньо залежить від фази місяця. Так в цьому році новий цикл починає свій відлік з 25 січня. І саме 25 січня в Китаї будуть відзначати і зустрічати 4718 гол, господарем якого стане Біла Металева Щур.

Яким буде рік?


Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?


Рік ще не настав, а багатьох вже хвилює питання – яким він буде, яких подій варто і слід очікувати. Що з цього питання каже сам місячний календар?
Насамперед, щоб дізнатися яким буде 2020 рік необхідно враховувати наступні моменти – це колір року, стихія і покровитель. Як же все це визначити самостійно? Стихія і колір – це останні дві цифри року. Але тут є одна маленька особливість, цифри беруть не за східним, а за григоріанським календарем.
Позначення цифр за григоріанським календарем?


 • 4 і 5 – колір блакитний, зелений, а стихія Дерево.


 • 6 і 7 – Вогонь, рожевий і червоний.


 • 8 і 9 – Земля, жовтий і Охра.


 • 0 і 1 – Метал, білий колір.


 • 2 і 3 – Вода, чорний і синій.


 • Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?


  Як вже було сказано вище, господарем року стане Щур. Це дуже амбітна тварина, головною рисою характеру якого є цілеспрямованість. Всі астрологи зійшлися в єдиній думці, що рік буде дуже насиченим на різноманітні події, тому розслаблятися не варто, якщо, звичайно ж, ви хочете досягти високих результатів і висот.

  Новий рік в Кореї та як його відзначають?


  Ми вже з'ясували, що Новий рік у Кореї в цей раз відзначатимуть 25 січня і саме святкування триватиме рівно 15 днів. Саме до цієї дати корейці готуються по повній програмі, намагаючись враховувати всі нюанси і важливі моменти.

  Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?


  Для місцевих жителів, це свято вважається самим улюбленим і довгоочікуваним святом. Ще зовсім недавно торжество займало рівно 14 днів, сьогодні їх всього 3 але від цього значимість свята не зменшується, він як і раніше дуже цінний і значущий для кожного жителя.
  Новий рік – це по-справжньому сімейне свято, в якому максимально простежується зв'язок поколінь. Всі рідні збираються за одним великим святково накритим столом і існує повір'я, що саме в цей час душі померлих предків приходять в гості і відзначають свято зі своїми рідними та близькими людьми.
  Що стосується святкового столу, то тут у корейців все досить просто, вони не придумують нічого новенько, а накривають стіл старими і традиційними стравами. Але, якщо у нас сто різноманітний стравами, у них немає так як страва може бути одне, але у великій кількості.
  Вирушаючи в Корею на Новий 2020 рік слід познайомиться з такими традиціями і звичаями, пов'язаними з відзначенням цього свята.

  Звичаї свята.


  Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?


 • По-перше, на столі обов'язково має бути основна страва, без якого просто неможливо уявити собі свято. Це ттоккук.

 • По-друге, сімейні цінності. У ці дні необхідно обов'язково відвідати своїх рідних і близьких людей, відвідати їх, побажати їм здоров'я та довголіття.

 • По-третє, обов'язково корейці поминають 4 покоління предків.

 • По-четверте, традиційні гри у сімейному колі. У цей список також можна включити запуск повітряного змія, гойдалки, гра «палички».

 • По-п'яте, зустріти світанок з коханими і найбільш дорогим на березі моря або ж гірської вершини. Погодьтеся, дуже гарна традиція і звичай.

 • Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?

 • По-шосте, оздоблення житла. Що входить в це поняття? Це прикраса будинків і квартир зображеннями таких тварин, як курка, тигр. Чому саме вони? Згідно з існуючим повір'ями, ці тварини оберігають дім від злих духів, а також є свого роду талісманом на удачу, достаток і везіння.


 • Новий рік в Кореї – це час, коли жителі країни проводять його тільки з рідними і близькими, в колі сім'ї. Адже в ці дні навіть не працюють магазини та розважальні заклади.

  Що прийнято дарувати?


  Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?


  Ще одним цікавим моментом, пов'язаним з новорічними святами є подарунки, які прийнято дарувати. Корейці, як і всі інші, дуже люблять і шанують старших. Наймолодші з малих років стають на коліна і шанують більш старше покоління, і кожен такий уклін повинен супроводжуватися даруванням подарунків бабусям, дідусям, батькам. Після такого привітання, дорослі зобов'язані віддячити дитини. В якості подяки може бути солодкі презенти або ж гроші. Якщо ви вирішили віддячити грошима, то пам'ятайте, чим старше стає дитина, тим сума повинна бути більше.

  Старше покоління.


  У Кореї ці гроші діти відкладають і якщо вони відповідально підходять до цього кроку, то цілком спокійно можуть збирати собі на навчання. Ось такі корисні подарунки і з користю дарує старше покоління молодшому. Пам'ятайте, іграшки дітям дарувати в цій країні не можна, категорично забороняється.

  Друзі.


  Що стосується друзів і більш молодого покоління, то вони обмінюються не поклонами, а подарунками, які їм дуже потрібні, корисні і цікаві. Велика частина набуває такі презенти на різдвяних розпродажах, що дозволяє не тільки заощадити, але й знайти і придбати щось по-справжньому оригінальне і незвичайне.

  Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?


  Якщо уважно проаналізувати список найбільш популярних і затребуваних новорічних презентів, обов'язково варто відзначити наступні. Це косметика, різноманітні набори і цікаві новинки місцевого виробництва.

  Подарунки коханим.


  Вибираючи подарунок для своєї другої половинки, то тут доведеться гарненько подумати і постаратися. Чому? З покон віків коханим дарують найдорожчі подарунки. Причому Корея славиться досить дивними традиціями, пов'язані з коханими. Приміром, познайомимося з деякими з них, щоб заглибитись у їх сутність і значимість. Отже, якщо молоді люди зустрічаються більше 100 днів, то пара повинна порадувати один одного стоять і дорогими подарунками.

  Батькам.


  Для батьків діти повинні підготувати особливий новорічний презент, який обов'язково повинен носити подвійний сенс. У виборі такого презенту рекомендується бути дуже уважним і обережним.
  Як видно, Корейці дуже доброзичлива нація, які навіть обдаровують презентами всіх гостей та іноземців, які відвідують країну в цей час.
  Але ще одним новорічне свято, на який слід звернути увагу є Різдво, зі своїми звичаями і традиціями.

  Різдво в Кореї.


  Різдво в Кореї відноситься до категорії розпланованих свят, вимагає також особливої і ретельної підготовки. Про якихось важливих моментах підготовки до цього дня необхідно знати?

  Підготовка.


  Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?


  До цієї дуже важливої і значущої дати, корейці повинні провести дуже велику роботу. Що вона в себе включає і має на увазі?


 • Прикраса. Обов'язково прикрашають фасади церкви. В якості прикраси використовуються яскраві та різнокольорові гірлянди і гілочки ялини.


 • Подарунки. На відміну від новорічних презентів, ця категорія вважається особливими подарунками, в яких повинна відобразиться вся щирість почуттів та емоцій. Саме тому, що вартість такого подарунка для корейців абсолютно не має ніякого значення. При цьому подарунки старшому поколінню повинні відрізнятися своїми масштабами, адже це має бути щось тобольшое.


 • Подання. Як правило, театралізовані вистави влаштовуються біля церкви, на вулицях, площах і парках міста. При чому не можна просто дивитися, але й взяти участь у таких виставах. Також дуже модні різноманітні развлекательноувеселительные програми, які більшою мірою привертають увагу туристів.


 • Ось таким чином ведеться підготовка до святкування Різдва в Кореї. Ну а тепер саме час познайомитися з усіма звичаями та традиціями цього дня, особливо, якщо ви вирішили відправиться в країну в цей час.

  Традиції і звичаї.


  Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?


  Напевно, кожен добре знає і обізнаний про те, що саме корейці дуже спланованою і організованою нацією, шанують звичаї і традиції. Про що йдеться?
  Перш за все, прийнято прикрашати будинок, накривати святковий стіл, готувати смачні страви, ходити в церкву. Але про все детальніше.

 • Традиція 1. Церква. На Різдво прийнято допомагати всім нужденним і бідним, запрошувати в гості рідних і близьких людей. Корейці ні в якому разі не повинні пропускати церковної служби, адже релігія у них стоїть на першому місці. У церкві він не тільки очищаються душею і тілом, звільняються від усього негативу, але і просто обговорюють один з одним насущні проблеми і теми. А ось 25 грудня корейці повинні допомагати всім нужденним, тому роздають безкоштовно їжу на вулицях міста.

 • Традиція 2. Сім'я. Також, як і на Новий рік, на Різдво прийнято накривати смачний стіл, багатий різноманітними стравами, дарувати подарунки. Всі рідні мусять зрозуміти, що вони вам дуже дороги.

 • Традиція 3. Цей день, Різдво, вважається одним з найбільш сприятливих для створення сім'ї або ж заручини.


 • Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?


  Вирушаючи на новорічні свята в Корею, пам'ятайте, що корейці не сидять вдома, в ці дні вони намагаються по максимуму провести час, зарядитися позитивними емоціями. Ось чому вулиці будь-якого міста завжди переповнені і навколо радісні і побачила усміхнені обличчя.
  Якого числа наступає, Новий 2020 рік за місячним календарем?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають