C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Новий рік 2020 для дітей в дитячому садку: програми

Новий рік 2020 для дітей в дитячому садку: програми

Якогось свята діти чекають найбільше? Звичайно, Новий рік, час чарівництва і виконання найзаповітніших бажань. Найбільше в особливу силу і магію свята вірять маленькі діти, хоча і ми дорослі часом чекаємо від цієї ночі самого незабутнього.
Але погодьтеся малюкам пощастило найбільше, адже новорічна казка чекає їх не тільки вдома поруч з рідними і близькими, але і в дитячому садку, де вони зі своїми друзями можуть зануритися і подорожувати в зовсім іншому і магічному світі, де їх чекає багато незвіданого та цікавого. Тому перед вихователями стоїть досить нелегке завдання організувати свято так, щоб він став справжньою казкою. Новий рік для дітей в 2020 році: програми, конкурси та розваги – це, мабуть, все те, що обов'язково стане у нагоді. Погодьтеся, без посмішок та сміху і свято навряд чи зможе стати справжньою казкою.

Дитячий ранок на Новий рік – сценарій, танці, музика.


Новий рік 2020 для дітей в дитячому садку: програми


Самим першим і важливим кроком є розробка сценарію для дитячого свята. Сьогодні, свято можна провести абсолютно в будь-якому стилі і напрямку. Це може бути новорічна подорож до Діду Морозу, новорічна казка з усіма улюбленими персонажами, сценарій у вигляді пригоди і багато будь-яких дуже цікавих варіантів. Але не залежно від того, що ви вибрали в будь-му сценарії обов'язково повинні бути танці, сміх, ігри та конкурси. Звісно, сьогодні зовсім не складе ніяких труднощів вибрати конкурс або гру для малюків, але це повинен бути не простий вибір, розваги обов'язково повинні викликати інтерес у дитини. Ось чому, вихователі обов'язково повинні орієнтуватися на вік, інтереси та уподобання дітей. Давайте познайомимося з найбільш цікавими конкурсами та іграми.

Секретно для Діда Мороза.


Новий рік 2020 для дітей в дитячому садку: програми


Хлопці діляться на команди приблизно по 10 чоловік. Кожна команда стає в ряд, один за іншим. Перші учасники отримують лист — лист, інформацію якого потрібно надіслати Діду Морозу, наприклад, 31 грудня ввечері зайці і білки, олені і вовки, діти і дорослі чекають Вас на ялинці! По команді «старт» перші учасники передають інформацію, як запам'ятали другому учаснику на вухо, намагаючись зробити це швидко та не голосно, щоб не почули суперники і так по ланцюжку. Команда, яка швидше за інших і, головне, правильно донесе інформацію до Діда Мороза (тобто останній учасник повинен сказати вихідний текст листа), і переможе.

Ковпачок.


Новий рік 2020 для дітей в дитячому садку: програми


Діти стають в коло і під музику починають передавати по колу новорічний ковпак. Коли музика зупиняється, учасник, у якого в руках залишився ковпачок, надягає його на голову і виконує завдання Діда Мороза. Зазвичай, діти заздалегідь готують вірші або пісеньки для Дідуся, так що накладки тут виключені.

Зірвати з ялинки всі голки.


Новий рік 2020 для дітей в дитячому садку: програми


Два учасники, яким зав'язують очі, стоять у колі вболівальників. На одяг учасників чіпляють за 10 прищіпок. По команді ведучого хлопці повинні один одному допомогти звільнитися від прищіпок і як можна швидше. Беруть участь по черзі всі бажаючі, при цьому прищіпки кожен раз чіпляють в різні місця.

Конкурс «Новорічні мішечки».


Новий рік 2020 для дітей в дитячому садку: програми


В кожному турі цієї новорічної гри можуть брати участь дві дитини. Ведучий видає їм по мішечку, оздобленому в новорічному стилі, і пропонує підійти до столу, на якому стоять дві картонні коробки середнього розміру, що містять невеликі ударостійкі, ялинкові іграшки, новорічні фігурки і інші предмети.
Ведучий зав'язує дітям очі і пропонує зібрати в мішок якомога більше новорічних предметів, дотримуючись одна умова: учасники можуть брати з коробки і класти в мішок лише з одного предмета одночасно.
Конкурс проходить під музичний супровід. Через 30-45 секунд музика зупиняється, дітям розв'язують очі і пропонують подивитися вміст міхурців. Переможцем визнається той учасник, у якого в мішечку виявиться більше предметів на новорічну тематику.

Оформлення саду.


Новий рік 2020 для дітей в дитячому садку: програми


Наступним не менш важливим і значущим моментом є оформлення приміщення, в якому проходитиме дитячий новорічний ранок. При цьому в оформленні можна також залучити і самих батьків. Звичайно, сьогодні можна купити абсолютно все необхідне для свята, але краще за все це зробити своїми руками і постаратися залучити до цього хлопців старших груп.
Щоб цікаво і красиво прикрасити групу та інші приміщення у дитячому саду своїми руками, продумують, який буде декор і куди його повісити. Основна вимога — безпека. Особливо це актуально в молодших групах, де обов'язково знайдеться кілька шибеників, які вирішать, що якісь прикраси треба спробувати на смак і подивитися, що буде, якщо розбити їх.

Новий рік 2020 для дітей в дитячому садку: програми


Наприклад, поверхні стін і дверей теж створюють важливий фон для інших композицій, бо весь масштабний декор заднього плану, а також невеликі композиції, будуть грати більшу роль у сприйнятті атмосфери свята.
Що стосується вікон, то в новорічний час через них просто-напросто не можливість побачити двір садка або вулицю. Це – портал в казковий світ. Таке враження буде у кожного, хто подивиться крізь красиво прикрашені вікна. Вытанки – це те, що сьогодні є справжньою знахідкою, яка зовсім не вимагає жодних фінансових вкладень.
Новорічний ранок – це свято, що вимагає найголовніше творчості і фантазії.
Новий рік 2020 для дітей в дитячому садку: програми
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають