C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Новий рік 2020 для старшокласників у школі: де відзначити?

Новий рік 2020 для старшокласників у школі: де відзначити?

Новий рік – час якого з великим нетерпінням чекають і дорослі і діти, навіть незважаючи на те, що багато хто вже давно не вірять у чудеса і магія. Для школярів це час не тільки для виконання самих заповітних бажань, але і період шкільних канікул, довгоочікуваних і так всіма улюблених канікул.

Новий рік 2020 для старшокласників у школі: де відзначити?


Але ми поговоримо не про те, як провести новорічні канікули, а про те, як організувати Новий рік 2020 для школярів старших класів і зробити його максимально емоційним і незабутнім. Погодьтеся, це досить важка і непросте завдання, адже чим старше стають діти, тим важче їм догодити. Але з іншого боку, вони вже самі дуже креативні особистості і активно беруть участь в організації абсолютно будь-якого заходу.
Головною особливістю новорічного свята є те, що провести його можна абсолютно в різному стилі, причому в цьому віці великим попитом користується костюмовані вечірки.

Чим приваблива костюмована вечірка?


Новий рік 2020 для старшокласників у школі: де відзначити?


Карнавальні вбрання — це завжди яскраво і цікаво. Можна провести дефіле в костюмах або конкурс на кращий наряд. Надихніть дітей на створення незвичайних образів. Якщо старшокласники захочуть прийти просто ошатними (можливо, не кожен зможе відшукати гідний наряд), підготуйте для них гарні карнавальні маски, капелюхи, вушка, очки, перуки і т. д., щоб запропонувати приміряти елементи карнавальних образів.
Звичайно ж, будь-яке свято вимагає більш ретельного і особливої підготовки, тому найбільш правильним буде прислухатися до деяких порад і рекомендацій.

Порада 1. Розважальна частина.


Новий рік 2020 для старшокласників у школі: де відзначити?


Ретельно підберіть музичне оформлення казки. Необхідно подбати про музичному тлі для початку дії, для виходу персонажів, ігор, конкурсів.

Особлива роль відводиться пісень. Вони повинні бути веселими і, звичайно ж, зимовими за змістом. Насамперед це — пара традиційних хороводних новорічних пісень: шлягер всіх часів «В лісі народилася ялиночка» і, наприклад, «Маленькій ялинці холодно взимку». Повірте, діти незважаючи на вік співають їх з великим задоволенням.

Порада 2. Танці.


Новий рік 2020 для старшокласників у школі: де відзначити?


У нашому випадку ми зупинимо свою увагу на танцювальних номерів, які дуже подобаються дітям. Це і «підтанцьовки» до пісень, і окремі танцювальні номери. Добре виглядають бальні танці, навіть у виконанні однієї пари. Не забудьте про танець Сніжинок, найпопулярнішому на всіх новорічних святах!

Порада 3. Оформлення.


Воно повинно бути, з одного боку, традиційним, а з іншого — нести елементи обраного сценарію. Традиції — це насамперед красуня-ялинка, велика кількість іскристих ялинкових гірлянд, дощику, мішури і сніжинок. Інше оформлення залежить від змісту. Ідея сюжету лежить в основі оформлення сцени. Це можуть бути і чертоги Снігової Королеви, і казковий замок, і засніжена галявина з хатинкою на курячих ніжках. Замок, хатинка, силуети вікон вирізані з паперу і прикріплені на чорний «задник сцени. Припорошені дерева — прикріплені до сцени великі гілки, покриті синтепоном, обсипанним блискітками з фольги. Можна зробити на сцені ефект двох планів. Ідей для декору велика безліч, у нашому випадку все залежить від того, в якому стилі і тематиці буде влаштований ваш вечір.

Порада 4. Вбрання та костюми.


Новий рік 2020 для старшокласників у школі: де відзначити?


Це для багатьох один з найбільш цікавих моментів. Тут обов'язково слід враховувати? Чим якісніше і професійніше вони виконані, тим сильніше ефект від персонажа казки.

Вони повинні бути впізнавані. Вийшов на сцену персонаж, і всі відразу зрозуміли: це Бармалей. У той же час необхідно вносити в костюми і модні елементи, виконуючи їх навіть в гротескових розмірах, особливо у негативних персонажів.
Модний у цьому сезоні льон — Баба Яга, Кікімора і Лісовик вийшли в одязі з рогожки з великою кількістю китиць і деталей із звичайної мотузки. А Бармалей, як істинний металіст, обвішаний ланцюгами, величезними значками. У моді блискучі прозорі тканини і Снігова Королева поверх традиційного сукні накинула розвивається плащ з органзи.
Для Баби Яги непогано виглядає спідниця, на яку нашито незліченна кількість кольорових вузеньких смужок, а під нею — старі джинси з обрізаними штанинами різної довжини.

Новий рік 2020 для старшокласників у школі: де відзначити?


Отже, якого ж плану в організації новорічного свята для старшокласників слід дотримуватися, щоб все вийшло і вдалося?


 • підібрати музику для дискотеки;


 • вибрати ігри та конкурси;


 • красиво оформити приміщення, де буде проходити свято;


 • підготувати оригінальне привітання;


 • зробити сценку-пародію, номер художньої самодіяльності і т. д.


 • Новий рік 2020 для старшокласників у школі: де відзначити?


  Бажано в процесі цієї роботи старшокласників м'яко вести і надихати, тоді свято, дійсно, пройде на «ура».
  Новий рік 2020 для старшокласників у школі: де відзначити?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають