C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

2020 рік чий по знаку зодіаку. Якої тварини буде

2020 рік чий по знаку зодіаку. Якої тварини буде

Як відомо господар року завжди визначаться у відповідності з місячним календарем. Іншими словами, з настанням китайського Нового року починається новий рік за знаками зодіаку. Варто зазначити, що кожен рік дата такого Нового року змінюється.
Якщо уважно ознайомитися з таким календарем, то відповідаючи на питання 2020 рік чий по знаку зодіаку, то, в цьому році, господарем року стає Щур. Що можна сказати про це знаку, і про людей, народжених в цей період?

Рік якої тварини і що варто знати?


2020 рік чий по знаку зодіаку. Якої тварини буде


Металевий Щур вступає у свої права 25 січня 2020 і завершує своє правління 11 лютого 2021. Щур є найшанованішим знаком китайського гороскопу. Вона володіє високим інтелектом і інтуїцією. Прекрасний тактик і стратег. Потайний і хитрий звір успішно справляється з будь-якими життєвими проблемами. Заступниця стихія року — метал. Міцний матеріал уособлює силу, твердість, рішучість. Кольори року — білий або сріблястий. Символізує чистоту, мудрість, бездоганну досконалість.
Люди, народжені в рік Металевої Щури, володіють гострим розумом, сильною волею. Вони здатні швидко приймати рішення, їх енергії вистачає на кілька справ одночасно. Представники цього знака дуже красномовні, вони легко відстоюють свою точку зору. Разом з тим позбавлені гнучкості, дуже вперті, прийнявши рішення, рідко змінюють думку. Часто впадають у гнів і легко ображаються, при цьому намагаються не ділитися своїми відчуттями з оточуючими людьми.

2020 рік чий по знаку зодіаку. Якої тварини буде


Заступництво обережного й хитрого звіра сприяє везінню у фінансових справах. Щура відрізняє гострий розум, до того ж вона дуже обережна. Люди цього знаку володіють дивовижним чуттям у сфері бізнесу. Грошові питання не викликають утруднень. Будь-які починання в комерційній діяльності завершуються успіхом. Люди, народжені в цьому році, стають успішними політиками, бізнесменами, журналістами, фінансистами.
Представники Металевої Щури справляють враження впевнених і навіть самозакоханих людей. Однак під маскою сильної людини часто ховається тонка і сором'язлива натура, яка часом сумнівається у своєму виборі, хоча ретельно це приховує. Творчо обдаровані люди здатні створити затишну домашню атмосферу, люблять і вміють приймати гостей. Чарівні, вміють привернути до себе Пацюки завжди знаходяться в центрі уваги. При цьому здатні досить агресивно відстоювати свої інтереси.

2020 рік чий по знаку зодіаку. Якої тварини буде


Енергійна Щур не шукає легких шляхів. Люди цього знака завжди йдуть до своєї мети, при цьому не важливо, як багато перешкод належить подолати. Проблеми особистого характеру або ділові інтереси вирішуються однаково успішно. Щур довго думає, шукає найкращі варіанти і тільки потім приймає правильне рішення. Вроджена інтуїція дозволяє щасливо уникати небезпечних ситуацій. Терпіння, розум, стійкість, хитрість дозволяють з легкістю долати будь-які життєві негаразди.
Обережна Щур намагається передбачити і прорахувати найменші деталі. Людей цього знака ніколи не можна застати зненацька. Іноді, здається, що жадібність Щури не знає кордонів, але це не зовсім вірне уявлення. Просто вона любить робити запаси і намагається захистити себе від можливих невдач. Люди цього знака без жалю розлучаються з наколінним добром, якщо комусь із близького оточення потрібна матеріальна допомога. Заради коханої людини вони готові на будь-які нерозсудливості, у відповідь чекають такі ж сильні почуття.

Сумісність і відносини з іншими знаками.


2020 рік чий по знаку зодіаку. Якої тварини буде


Що потрібно знати відносно цього питання, так як відповідь і ця інформація стане для багатьох дуже корисною і значимою. У стародавньому Китаї на сумісність знаків зодіаку звертали особливу увагу і обов'язково зверталися до зодіаку перед тим, як почати залицяння. І в наші дні багато хто в Китаї дуже трепетно ставляться до цих стародавніх знань і звіряються з Гороскопом сумісності в любові. У таблиці нижче показано сумісність Щури з іншими знаками. Дізнайтеся, сумісна Щур з Вашим знаком зодіаку.


 • Найкраща сумісність: Бик, Дракон, Кролик.


 • Найменш вдалі: Кінь, Півень.


 • 2020 рік чий по знаку зодіаку. Якої тварини буде


  Що стосується того, як правильно будувати стосунки з людьми, народженими під цим знаком, то можна відзначити наступну інформацію. Активні по природі, Щури воліють різнобічний коло спілкування. Їм цікаві різного роду зустрічі та громадські заходи. Щурам подобається заводити нових друзів, але вони рідко вирішуються дійсно зблизитися з ким-небудь. Народжені в рік Пацюка чарівні і знають, як привернути до себе друзів. Завдяки особливій енергетиці перед Пацюком неможливо встояти. У любові Щури легко починають нові відносини, але так само легко і розривають їх, до того ж народженим у рік Пацюка властиве деяке непостійність.

  2020 рік чий по знаку зодіаку. Якої тварини буде


  За східним гороскопом 2020 – рік Щура. Щур – це перша тварина в 12-річному циклі. Згідно з легендою, вона випередила всіх тварин, приїхавши на день народження Будди на спині буйвола. Під цим знаком народжуються природжені лідери. Вони дуже розумні й проникливі. Дитина, народжена в рік Пацюка, росте дуже люблячим і добрим людиною за умови, що в дитинстві йому вистачає батьківської уваги та любові. Особливо прив'язані ці діти до матері. Щурі не терплять самотності, дуже сумують за близьким, бояться всього нового.
  2020 рік чий по знаку зодіаку. Якої тварини буде
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають