C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

2020 рік за знаком зодіаку. Чий

2020 рік за знаком зодіаку. Чий

З покон віків люди завжди прагнули дізнатися про те, що їх чекає в майбутньому і навіть маленькі поради та рекомендації допоможуть зорієнтуватися в тому, як краще вчинити і що зробити. Якщо уважно зазирнути в східний календар, то кожна тварина, яка стає новим господарем року, володіє своїми певними характеристиками, кожна з яких по-своєму впливає на життя людства.

2020 рік за знаком зодіаку. Чий


Що стосується нового року, то за знаком зодіаку його заступником стане Біла Металева Щур. Погодьтеся, саме гороскоп є свого роду путівником. Він допомагає уникнути деяких помилок. Завдяки йому ми можемо не робити необдумані вчинки та неправильні дії. Чим же буде примітний новий рік і що важливого можна сказати вже зараз?

Чий рік?


2020 рік за знаком зодіаку. Чий


За східним місячним календарем 25 січня 2020 року у свої права вступає Металевий (Білий) Щур, яка відкриває новий дванадцятирічний цикл гороскопу. Примітно, що на сході щури – це постійні супутниці Бога щастя і якщо вони зникають з двору або будинку, то це вірна ознака, що скоро прийде біда або великі неприємності. В Росії погано ставляться до цих тварин тому, дізнавшись про те, чий буде 2020 рік, багато засмучуються і впадають у відчай, вважаючи, що в цей період не варто чекати хороших новин і подій. Але це абсолютно неправильна позиція, в чому можна легко переконатися, ознайомившись з прогнозом астрологів. В цілому, якщо дати коротку характеристику, якою буде 2020 рік за гороскопом, то стане очевидно, що він буде спокійним, рівним, без великих потрясінь, злетів і падінь. Багатьом в цей період вдасться поліпшити свій фінансовий добробут, особливо якщо вони будуть старанно працювати, а не плисти за течією, сподіваючись на випадковий заробіток або виграш у лотерею. Втім, деякі астрологи переконані, що Щур просто дає можливість всім бажаючим накопичити певну «кубушку», якою можна буде користуватися протягом наступних 2-3 років, так як вони будуть досить важкими і нестабільними не тільки в соціальному, але і у фінансовому плані. Знаючи про те, 2020-го року буде протегувати яка тварина, можна втілювати в життя свої найсміливіші бізнес-плани і проекти.

2020 рік за знаком зодіаку. Чий


Щур в першу чергу цінує працелюбність і старанність, тому обов'язково надасть можливість накопичити капітал та покращити своє матеріальне становище. Не виключено, що заради цього комусь доведеться влаштуватися на другу роботу або навіть кардинально змінити поточний рід діяльності. Але не варто боятися змін, так як вони допоможуть істотно поліпшити якість життя і впевненість у завтрашньому дні. У політичному плані це буде рік засуджень і звинувачень, причому частина з них будуть необґрунтованими та безпідставними. Помилкові обіцянки, порожні розмови, суцільна демагогія та невиправдані надії – це те, з чим доведеться зіткнутися в цьому році політикам і їх виборцям. Щури сприяють професій з області літератури і мистецтва. Фахівці з цих сфер зможуть досягти великих висот, не докладаючи до цього особливих зусиль.

Люди, народжені в рік Щура – які вони?


2020 рік за знаком зодіаку. Чий


Багатьох хвилює і турбує питання, щодо того, якими якостями будуть наділені люди, народжені в цей рік. Погодьтеся така інформація стосовно характеру і темпераменту значною мірою допоможе правильно зрозуміти, як поводитися і спілкуватися з такими людьми. Але про все детальніше. Як відомо, щур це стадна тварина. Вони рідко полюють поодинці. Їх зграй притаманна висока організація. Вони підступні і досить витривалі. Подібні риси характерні і для дітей, які народяться в цьому році. Вони будуть володіти відмінним здоров'ям, мати більшу витривалість. У той же час, дітям властиві такі якості, як: самозакоханість; зарозумілість; самовпевненість. З них виростуть прекрасні бізнесмени, вчені, політики і винахідники. Їм легко будуть даватися навчання та освоєння різних професій. Вони стануть высокоорганизованными, практичними і відповідальними людьми, яким важлива будь-яка дрібниця. Люди, що народилися в рік Білого Металевого Щура, мають гострий розум і сильну волю. Вони швидко приймають рішення і можуть займатися одночасно кількома справами. Такі люди вміють відстоювати свої позиції та погляди і володіють відмінним красномовством. У той же час, вони не володіють гнучкістю. Дуже часто їм характерно впертість, скритність і образливість. Представники цього знака практично не змінюють своєї думки. Якщо щось суперечить їхнім поглядам, вони можуть проявляти гнів і незгоду. Подібним людям щастить у бізнесі і у всіх справах, пов'язаних з грошима. Невипадково з них виходять хороші фінансисти, бізнесмени та успішні політики. Незважаючи на свою самовпевненість і самозакоханість, такі люди часто бувають незручними. Правда, вони вміло приховують це свою якість. Представники Щурів рідко роблять легковажні вчинки, так як перш ніж зважитися на якусь справу, довго його обмірковують. Інтуїція допомагає їм приймати правильні рішення. Вони терплячі, наполегливі і хитрі. Тому долають будь-які труднощі на своєму шляху. Творчі люди, як правило, знаходяться в центрі уваги. Вони легко розташовують до себе інших людей. Їм не чужий домашній затишок і вміння зустрічати гостей. Представникам цього знаку також приписують здатність запасатися. Іноді це пов'язують з жадібністю. Насправді, це розважливість і люди, подібного штибу, так оберігають себе від непередбачених обставин. Якщо, хтось із їхнього оточення потрапив в біду, вони легко позбавляються від своїх накопичень. Близькі люди для них понад усе, і вони готові піти на все, заради їх благополуччя.
Що принесе рік Щурів кожному знаку зодіаку покаже час, але будемо сподіватися, що все буде добре і рік буде успішним для кожного.
2020 рік за знаком зодіаку. Чий
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають