C новым годом 2018

• 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Імена для дітей в 2020 році. Як назвати дитину

Очікування та народження малюка є справжнім щастям і довгоочікуваною подією для всіх батьків. Саме тому на цьому самому щасливому етапі життя перед молодими батьками стоїть досить відповідальна і непроста задача – вибір імені. Сьогодні в сучасному світі імена для дітей можуть бути найрізноманітнішими, але роблячи вибір все ж обов'язково варто пам'ятати про те, що кожне ім'я характеризується своєю певною енергетикою і має дуже важливе і безпосередній вплив на долю малюка.

Як назвати дитину і зробити правильний вибір?

Орієнтуючись у виборі імені для свого малюка слід орієнтуватися на дуже прості, але при цьому потрібні правила і поради. Про що ж йде мова?

• По-перше, ім'я повинне створювати гармонію між наповненням і звучанням. Цього можна досягти, якщо дотримуватися кількох основних моментів: наявність ласкательной форми, сполучуваність з прізвищем та по батькові., зручність вимови імені і по батькові.

• По-друге, популярність. Насамперед, ім'я ні в якому разі не повинно приносити або ж доставляти дитині дискомфорту. Пам'ятайте, сучасні імена, які відрізняються своєю незвичністю дуже сильно привертають увагу. Це може послужити додатковим джерелом психологічної напруги для сором'язливих дітей. Дуже бажана сполучуваність імені з іншими особистими даними. Як мінімум, безглуздо звучить екзотичне ім'я з типовим російським батькові і простий прізвищем.

• По-третє, сполучуваність. Що це означає? Вимовте повністю ім'я, по батькові та прізвище. Слова у фразі не повинні звучати однаково, а сама фраза не повинна бути занадто довгою, наприклад: Арсеній Арсенійович Арсеньєв. Навпаки, словосполучення має легко запам'ятовуватися і також легко вимовлятися.

• Ім'я для сина.

Вибираючи ім'я для свого сина можна піти за наступною дуже популярного й затребуваного шляху – це робити вибір і орієнтуватися у відповідності з часом року, коли народився малюк, так як для кожного періоду характерні свої тонкощі і особливості. Про що варто згадати в першу чергу?

• По-перше, зима. Незважаючи на суворість цього часу року варто сказати, що саме в ці місяці спокійні люди, цілеспрямовані й талановиті особистості, наділені твердим і непохитним характером. Вони наполегливо йдуть до поставленої мети, не звертаючи уваги на невдачі, і завжди досягають бажаного. Які сюди можна включити імена?

• Грудень – Олександр, Єгор, Макар, Андрій, Софрон, Орест, Адріан, Роман.

• Січень – Ілля, Микита, Адам, Юхим, Макар, Давид, Гордій, Філіп, Єлизар, Максим, Кирило, Антон.

• Лютий – Клим, Тимофій, Роман, Іван, Юрій, Юліан, Євген, Захар, Микола.

• По-друге, весняні хлопчики. Діти, народжені в цей час року відрізняються особливою чутливістю і емоційністю відрізняються весняні хлопчики. Вони дуже вразливі і ранимі, але їм властива завзятість і прагнення досягати поставлених цілей. Які імена можна включити в цей список?

• Імена для дітей в 2020 році. Як назвати дитину

• Березень – Лев, Данило, Лазар, Єфрем, Віктор, Кузьма, Василіск, Семен, Денис.

• Квітень – Іван, Марко, Кирило, Захар, Тихон, Микита, Антип, Терентій, Аристарх.

• Травень – Олексій, Сава, Степан, Гліб, Макар, Єфрем, Герман, Марк, Віталій.

• По-третє, літній час. Люди, народжені влітку, ніби насичені сонячним світлом. Енергія з них просто б'є ключем, вони відважні і ризиковані, а до життя вони належать легко і без примусу. Річні хлопці люблять вчитися, їм подобається спорт. Вони дуже доброзичливі, легко знаходять мову з іншими людьми і готові в будь-якій ситуації допомогти навіть незнайомій людині. Що ж це за імена?

• Червень – Ігор, Дмитро, Олександр, Ігор, Михайло, Гнат, Устин, Северин, Федір, Іван.

• Липень – Гліб, Арсеній, Давид, Афанасій, Іван, Омелян, Денис, Самсон, Яків, Артем.

• Серпень – Борис, Ілько, Макар, Демид, Мирон, Максим, Єлизар, Герман, Роман.

• По-четверте, осінні діти. Ці діти реально дивляться на світ, завжди тримають свої обіцянки і користуються довірливістю оточуючих. Їм властива розсудливість і неквапливість у справах. Що з'явилися на світ восени хлопчики практично не роблять необдуманих і спонтанних дій — вони довго обдумують свої рішення, зважуючи всі позитивні і негативні сторони.

• Вересень – Олександр, Михайло, Кирило, Захар, Богдан, Самуїл, Герман, Макар.

• Жовтень – Олег, Федір, Ігор, Давид, В'ячеслав, Андрій, Матвій, Назар, Юхим.

• Листопад – Марк, Нестор, Павло, Дем'ян, Матвій, Родіон, Артем, Іван, Кузьма.

• Незвичайні імена для дівчаток.

Якщо говорити про маленьких красунь, то в майбутньому році виділяється наступний список незвичайних і дуже популярних імен, до вибору яких також варто підійти з обережністю. Про яких і незвичайних і популярних іменах йде мова?

• Амелія, Аделіна, Алла, Афанасія

• Белла, Богдана

• Влада, Віталіна

• Гликерія, Галина

• Дорофея

• Євангеліна

• Жанна

• Злата

• Інна, Іраїда, Ірма, Ілона

Камілла, Кароліна

• Лариса, Людмила, Лада, Лія, Ліна, Луїза

• Майя, Муза

• Ніна

• Оксана

• Стелла, Серафима

• Тамара, Тетяна

• Елеонора

Вибираючи ім'я дитині пам'ятайте – ні в якому разі не варто і не варто гнатися за віяннями моди, ім'я повинне подобається вам і вже з моменту народження бути єдиним і гармонійним цілим з вашим малюком
    • Сьогодні
    • Популярне
    • Читають