C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

2020 рік кого. Символ 2020 року за східним календарем

2020 рік кого. Символ 2020 року за східним календарем
Символом 2020 року є Білий Металевий Щур. У східних країнах це вірна віддана супутниця бога щастя. Можна сказати про цей символ багатий на позитив. Це знак вірності, працездатності, товариськості, прагматичності, кмітливості, чарівності, люб'язності, хитрості, харизматичності. Але щур також може бути впертим, заздрісним, безжальним, мстивим, маніпулятивним.

2020 рік кого. Символ 2020 року за східним календарем


Характеристика знака

Найбільше для чарівної Щура підходить робота не виконавця, а творця. Люди, народжені в цей рік, частіше працюють в сфері бізнесу разом з діяльним партнером, який вміє доводити почату справу до кінця, завдяки відповідальному ставленню до роботи. Вони можуть домогтися успіху практично в будь-якій справі, працездатні, старанні, наполегливі.

Щури товариські, комунікабельні, завжди готові прийти на допомогу, мають багато ділових партнерів, друзів. У них дивовижні організаторські здібності, тому вони завжди готові вести за собою людей до спільної мети. Щури - життєрадісні, що відрізняються невичерпним джерелом креативних ідей. Вони віддають перевагу більшою мірою не фізичній роботі, а розумової. Це відмінні бізнесмени, журналісти, політичні діячі.

Професії, які підходять цьому знаку:

Адвокат.
Бухгалтер.
Фінансова діяльність.
Брокер.
Письменник.
Ведучий.
Літератор.
Програміст.
Керуючий.
Журналіст.


Протягом усього життя символ 2020 року, шукає можливості нажитися. Представники цього знака завжди прагнуть до збагачення. Вони хапаються за будь-яку можливість поліпшити своє життя. Матеріальна сторона має вагоме значення для людей цього знака. Вони досить ощадливі й економні. Але іноді, бувають марнотратні, набувають багато непотрібних речей, без яких могли обійтися.
2020 рік кого. Символ 2020 року за східним календарем


Чарівний Щур, символ 2020 року східним календарем, з дивовижною легкістю сходиться з людьми. Однак часто намагається заводити корисні знайомства, які можуть принести їй хоч якусь вигоду. Свою чарівність він частіше використовує в корисливих цілях. Його симпатії рідко бувають постійні до однієї людини. Якщо людина стає їй непотрібним, вона починає маніпулювати ним, поводитися з ним неналежно.

Щури - відкриті особистості, завжди хочуть знайти розуміння серед оточуючих. Протягом життя вони з радістю піклуються про свою сім'ю, батьків, щедрі з дітьми, дружиною, друзями. Вони відчувають себе щасливими, коли їх підтримують.

Люди, народжені в рік Щура, дуже люблять дітей. Їх у них в сім'ї буває дуже багато. Однак, часто вони самі поводяться як діти.

Щасливі кольори: зелений, золотий, блакитний.

Щасливих числа: 2, 3.


Знаменитості, які народилися в рік Щура - Лев Толстой, Жюль Верн, Джек Лондон, Петро I, Принц Чарльз, Вільям Шекспір, Вольфганг Амадей Моцарт, Еміль Золя та ін.
2020 рік кого. Символ 2020 року за східним календарем


Характеристика чоловіків, народжених в рік Щура

Чоловіки вважають за краще професії, яким властиво постійне переміщення, спілкування. Вони в будь-якій справі прагнуть до досконалості. Представники цього знака - справжні прагматики, працелюбні, прямолінійні в спілкуванні. Вони досить розумні, щоб примножити те, що мають. Небезпека - це їхня стихія, але вони не підуть бездумно на невиправданий ризик.

У них прекрасні манери. Вони ведуть себе чемно, достойно у взаєминах з жінками, особливо привабливими. Щур чоловік, завдяки своїй чарівності, завжди доб'ється розташування дами. Вони часто не вірні своїм дружинам, так як досить велелюбні. Рідко хто може встояти перед їх чарами, чарівністю, так як вони неперевершені майстри флірту.

Чоловіки проявляють щедрість тільки по відношенню до близьких людей. У житті вони дуже ощадливі, завжди зберігають щось про запас, рідко щось викидають. Їм подобається жити насиченим повним життям, бути в центрі уваги. Іноді Щури чоловіки буває не стримані, різання і грубі, проте досить розумні, щоб використовувати довіру оточуючих в своїх інтересах. Цей знак відрізняється відмінним здоров'ям. Щури знаходять вихід з будь-якої безнадійної ситуації, так як стійкі до різних проблем.

2020 рік кого. Символ 2020 року за східним календарем


Характеристика жінок року Щура

Жінка знака Щури - товариські, щасливі, чарівні, привабливі, енергійні, але найголовніше сексуальні і пристрасні особи. Вони легко розташовують до себе чоловіків, так як мають повний набір зваблювання. Вони є об'єктом загального милування, уваги, так як відрізняються особливим шармом, відкритістю. Їм подобається бути в центрі подій, привертати увагу, відчувати на собі погляди захоплених чоловіків.

Жінкам цього знаку чуже самотність. Їм необхідно постійне спілкування не тільки вдома, а й на роботі. Їх довіра необхідно заслужити, вони завжди пам'ятають, хто і в чому надав їм послуги. Жінка Щур готова на все тільки для близьких людей, коханої людини, який оцінив її по достоїнству. Вони стають ніжними коханками, якщо відчуває з боку коханої людини турботу, увагу, відданість. Вона потребує почуття захищеності, безпеки з боку чоловіка. Хороших знайомих у жінок знака Щура предостатньо, а справжніх друзів-мало.

Типовий Щур - відмінний тактик, уважний партнер, вміє зберігати довіру, повагу колег. Він завжди тримає своїх колег в курсі подій, ділиться з ними необхідної отриманою інформацією. Плани знака граціозні, але базуються на реальних можливостях. Хоча вона вміє заробляти достатню кількість грошей, Щур дуже швидко їх витрачає.
2020 рік кого. Символ 2020 року за східним календарем

Символ 2020 року в цілому можна назвати улюбленцем долі. Незначні недоліки в характері людей цього знака легко списуються їх достоїнствами. З ними приємно і легко спілкуватися, комфортно жити. Багато людей з задоволенням прислухаються до їхніх порад
2020 рік кого. Символ 2020 року за східним календарем
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають