C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Аватар 2 - фільм 2020 року актори, кадри, дата виходу, трейлер

Аватар 2 - фільм 2020 року актори, кадри, дата виходу, трейлер

Вихід фільму Аватар 2 запланований в грудні 2020 року. Зйомки другої частини фільму про племені На'ві, що живе на планеті в сузір'ї Альфа Центавра, були анонсовані ще до запуску першої серії. Однак, за заявою головного режисера Кемерона, судити про доцільність проекту він буде тільки після аналізу сум прокату. Аватар 2009 став першою картиною, якій вдалося перевершити касові збори «Титаніка», і сценаристу та режисеру довелося стримати обіцянку, продовживши зйомки історії. Відомо, що сиквел, випущений в прокат в 2020 році, не стане останньою серією, а намічені ще мінімум 4 картини. Всі актори, герої яких вижили в попередній частині, були запрошені для зйомок в продовженні.

Рік: 2020;

Країна: США;

Режисер: Джеймс Кемерон;

Сценарій: Джеймс Кемерон, Джош Фрідман, Шейн Салерно;

Продюсер: Джеймс Кемерон, Джон Ландау, Пітер М. Тобьянсен;

Оператор: Рассел Карпентер;

Художник: Ділан Коул, Бен Проктер, Стів Крістенсен;

Монтаж: Девід Бреннер, Джеймс Кемерон, Джон Рефуа;

Жанр: фантастика, фентезі, бойовик, пригоди;

Прем'єра (світ): 17 груденя 2020;

Прем'єра (Україна): 17 груденя 2020.


Аватар 2 - фільм 2020 року актори, кадри, дата виходу, трейлер


Сюжет

Продовження улюбленої історії про відважного Джейка Саллі, остаточно перемістилися в тіло аватара створеного з ДНК його брата-близнюка і місцевих аборигенів 'ві розгортається в тих же мальовничих пейзажах Пандори. У другій частині Джейк задіяний разом зі свій улюбленої Нейтірі і всією сім'єю.

Хоча в першому фільмі жителі Пандори відвоювали під проводом Джейка своє право жити на рідній планеті, розгромивши армаду користолюбних землян, плани людей щодо видобутку анобтаніума не змінилися. Це стає приводом для нових зіткнень і зазіхань на мирне життя аборигенів, існуючих в гармонії з багатим тваринним і рослинним світом своєї рідної землі.

Дія сиквела буде відбуватися не тільки на лісистих місцевостях, які перебувають у володінні рідного племені Нейтірі, а й на території морських рифів і у водних просторах Пандори. Рифи планети населені жителями клану Меткаійна, які нарівні з синьошкірих сім'єю Саллі стануть головними дійовими особами сюжету.

Шанувальникам творчості Сігурні Уівер приємно буде дізнатися, що смерть її героїні в першій частині не стала приводом для остаточного відходу з картини. Давня дружба актриси з головним режисером і сценаристом Дж.Кемероном забезпечили їй право на «друге» життя. Однак, за визнанням самої актриси, назвати майбутню роль простий вийде навряд чи. Їй судилося втілитися в новому аватарі, завдяки тому, що частина душі героїні після смерті в першій частині пішла в Святе Дерево Життя народу На'ві. Ейва подарує Грейс Огустін нове синьошкірих тіло.

Аватар 2 - фільм 2020 року актори, кадри, дата виходу, трейлер


Ще одне чудове «воскресіння» очікує головного «лиходія» першої частини полковника Майлза Кворітча. Як герою вдалося вижити після того, як його пронизала влучна стріла Нейтірі, і він залишився гинути в атмосфері непридатною для життя землян, залишається загадкою. Але режисер це не відкриває, і міняти улюблений образ кровожерного і користолюбного полковника на іншого лиходія, Джеймс Кемерон не став.

Поряд з відомими героями в дії Аватара 2 беруть участь діти Саллі і Нейтірі двоє синів і дочка, група їхніх друзів-підлітків 'ві кланів Оматікайя і Меткаійна. У компанію до них приєднався земної хлопчик, який народився на покинутій людьми базі «Пекельні Врата» в сім'ї вчених, які залишилися на Пандорі після битви.

Подробиці від режисера Ще в 2010 Джеймс Кемерон відкрив деякі подробиці подій Аватара 2, розповівши, що більшу частину зйомок будуть робити під водою. Прототипом океанів Пандори служили земні кадри, для цієї мети режисер спускався навіть в Маріанську западину в одномісному батискафі, де виробляв документальну зйомку. Як він пояснив, для «отримання натхнення» і відчуття реалістичності великих океанських глибин.

Для підводних зйомок Аватара 2 вперше застосовується технологія motion capture, добре себе показала ще в першому фільмі. Коли на костюми героїв кріпиться величезне число датчиків, записуючих рух кожного м'яза актора. Але водне середовище поставила перед командою нові завдання, які доводилося вирішувати по ходу зйомок. Офіційного трейлера фільму досі немає в прокаті, зате інтернет рясніє великою кількістю фейків на тему синьошкірих і можливого розвитку подій.

Аватар 2 - фільм 2020 року актори, кадри, дата виходу, трейлер


За твердженнями продюсера Джона Ландау досягнення комп'ютерної графіки дозволяють «намалювати» водне середовище, але знімають Аватар 2 в цій воді, для дотримання правдоподібності руху акторів під товщею океану. Для цієї мети герої фільму занурюються в глибокі басейни.

У сіквелі будуть показані нові різновиди дивного тваринного і рослинного світу Пандори, а саме її підводного царства, промальовування і розробці яких приділялася велика увага.

Кемерон заявив, що одночасно з другою частиною посилено ведеться робота над зйомками третьої, вихід якої запланований на рік пізніше. Дії Аватар 3 поширяться на всю зоряну систему Альфа Центавра, вийшовши за межі океанів і островів планети. Імовірно одночасно з виходом Аватара 2 з'являться трейлери для наступних серій історії.

Постійне перенесення прем'єри

Спочатку дата виходу сіквелу, за словами Кемерона, планувалася ще на 2014 рік. Але навіть до анонсованого пізніше Джоном Ландау грудня 2018 зйомки картини не завершилися.

За інформацією, розміщеною на сайті Bleedingcool, останній перенесення прем'єри Аватара 2 пов'язаний з надмірною зайнятістю Джеймса Кемерона в тривимірних зйомках «Титаніка», що вимагає постійних технологічних нововведень.

Прем'єра другої частини Аватара українською мовою, відбудеться, як і англомовної версії 17 грудня 2020 року.

Аватар 2 - фільм 2020 року актори, кадри, дата виходу, трейлер


Бюджет франшизи Аватар

На зйомку решти частин Аватара в цілому заплановано витратити близько 1 млрд доларів. При рівноважному розподілі між рештою 4 серіями на кожну, виходить по 250 млн. Прокат інших частин анонсований на 2021, 2022 і 2023 роки. Чи вдасться режисерові і його команді вкластися у виділений бюджет, поки не розкривається. Достеменно відомо лише одне, що Кемерон зняв строком на 5 років одну з найдорожчих в Південній Каліфорнії майданчиків MBS Media Cumpus.

Обрана знімальний майданчик, відрізняється жорсткою політикою і підтримує різні екологічні «зелені» рухи. Дирекція MBS Media Cumpus принципова щодо застосовуваних фарб, хімічних засобів і виступає за економію природних ресурсів. Це спричинило додаткові вкладення в установку сонячних батарей, покликаних забезпечити сонячною енергією весь процес зйомок фільму.
Аватар 2 - фільм 2020 року актори, кадри, дата виходу, трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають