C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Відбіркові матчі Чемпіонату Європи в 2020 році з футболу групи, розклад, таблиця

Відбіркові матчі Чемпіонату Європи в 2020 році з футболу групи, розклад, таблиця

Восени 2017 року виконком УЄФА прийняв рішення змінити регламент відбіркових матчів чемпіонату Європи. Нова система була зроблена з метою підвищити якість футболу, що показується в ході кваліфікації до Євро, а також для того, щоб слабші команди могли взяти участь в головному футбольному турнірі Європи.
Відбіркові матчі Чемпіонату Європи в 2020 році з футболу групи, розклад, таблиця

Регламент турніру

Як і раніше, в відборі на Євро беруть участь всі 55 збірних, що входять до УЄФА. Проте, це єдине велике схожість Ліги Націй з попередніми кваліфікаційними змаганнями. Нижче перераховані основні нововведення, прийняті УЄФА:

Всі команди, які беруть участь в кваліфікації, поділені на 4 дивізіону в залежності від їх рейтингу. Таким чином, 12 кращих дружин континенту потрапили в групу А, менш сильні, в тому числі і російська національна команда, - в дивізіон В, а що залишилися - в ліги С і D.

Перші два дивізіони складаються з чотирьох груп, в кожній з яких виступають три команди. У третьому за силою дивізіоні збірних Європи буде одна група, що складається з чотирьох команд, а в найслабшою лізі буде чотири квартети.

Основна стадія турніру пройде з вересня по листопад 2018 року. Кожен з учасників зіграє як вдома, так і в гостях.

Кращі чотири команди дивізіону А влітку 2019 року візьмуть участь у фінальному турнірі, місце проведення якого буде визначено в грудні цього року.

Переможці слабших дивізіонів отримають підвищення в класі. Найгірші команди груп, відповідно, перейдуть в більш слабкі ліги.

Між переможцями груп також буде зіграно фінальний турнір.


Відбіркові матчі Чемпіонату Європи в 2020 році з футболу групи, розклад, таблиця


Сама кваліфікація до Євро почнеться в березні 2019 року. Розклад відбіркових матчів чемпіонату Європи 2020 року був визначено трохи раніше шляхом жеребкування. Графік відбірковій кампанії:

Відбіркові матчі Чемпіонату Європи в 2020 році з футболу групи, розклад, таблиця


Жеребкування групового етапу відбіркового турніру пройде 01.12. 2018 року в м Дублін. За її підсумками визначаться перші 20 учасників чемпіонату Європи 2020 року. Решта чотири учасники Євро-2020 визначаться за підсумками наступної Ліги Націй.

Путівки через Лігу Націй будуть визначені в такий спосіб: чотири кращі команди кожного дивізіону турніру з числа тих, що не змогли кваліфікуватися на головний європейський футбольний турнір шляхом звичайних кваліфікаційних ігор, візьмуть участь в раунді плей-офф.

Жеребкування плей-офф кваліфікації відбудеться 22 листопада 2019 року. А потім 26-31 березня 2020 року пройдуть стикові матчі Європейської кваліфікації.

Дивізіони

Як вже було сказано вище, в Лізі Націй чотири дивізіони. Нижче перерахований склад кожної з груп цього етапу відбору на чемпіонат Європи 2020 року, а також їх турнірна ситуація в поточний момент.
Відбіркові матчі Чемпіонату Європи в 2020 році з футболу групи, розклад, таблиця


Дивізіон А

У групі А1 виступають Франція, Нідерланди і Німеччина. Діючі чемпіони світу лідирують в групі з 7 очками в активі, тоді як у Голландії і Німеччини по 3 і 1 очку відповідно, причому у «помаранчевих», які відіграли лише дві гри, в активі перемога над Німеччиною.

У групі А2 перше місце ділять Бельгія і Швейцарія, у яких зараз по 6 очок. У які провели фурор на минулому Євро ісландців поки що немає жодного очка.

Третю групу дивізіону очолюють португальці. Діючі чемпіони Європи не зазнали жодної поразки в двох матчах. У їхніх найближчих переслідувачів італійців в активі 4 очки. Замикають тріо поляки з однієї нічиєї за три гри.

Віце-чемпіон світу - збірна Хорватії - займає останнє місце в своїй групі, крупно програвши іспанцям і зігравши внічию з англійцями. «Червона фурія», в свою чергу, набрала 6 очок, а у англійців на 2 менше. Варто зазначити, що у хорватів є гра в запасі.

Відбіркові матчі Чемпіонату Європи в 2020 році з футболу групи, розклад, таблиця


Дивізіон В

У першій групі ліги виступають Україна, Чехія та Словаччина. «Жовто-сині» є беззаперечними лідерами у своїй групі. У чехів же в активі лише три очки за три гри, а збірна Словаччини не змогла набрати жодного очка за два матчі.

У другій групі лідирує збірна Росії. Команда двічі обіграла турків і зіграла внічию зі Швецією. Таким чином, у російської команди в активі 7 очок, у турків - 3, а у шведів лише одне очко за нічию з нашою збірною.

У третій групі дивізіону склалася ситуація, аналогічна групі В1. На першому місці розташувалася Боснія і Герцеговина, за нею йдуть австрійці, у яких в активі 3 очки за 2 матчі, а у північноірландців поки що немає і одного бала.

Нарешті, у четвертій групі першості лідером став Уельс, який набрав 6 очок. Слідом ідуть данці і ірландці, які набрали 4 і 1 бал відповідно.

Дивізіон С

Лідерами в групах ліги З є Ізраїль, Фінляндія, Норвегія і Сербія, причому у збірної Фінляндії немає жодного програшу за 4 гри. Другі місця, в свою чергу, займають Шотландія, Греція, Болгарія і Чорногорія. Серед аутсайдерів цих груп числяться Албанія, Естонія, Словенія та Литва.
Відбіркові матчі Чемпіонату Європи в 2020 році з футболу групи, розклад, таблиця


Дивізіон D

Кращі команди слабкішого з дивізіонів Ліги Нація - Грузія, Люксембург, Косово і Македонія, причому без поразок йде лише Грузія, у якої в активі 12 очок. Другі місця в групах займають Казахстан, Білорусь, Азербайджан і Гібралтар. Остання команда зуміла здобути дві перемоги поспіль вперше в своїй історії, причому перемога в матчі з Вірменією стала першою в історії гібралтарської команди, створеної в 2016 році разом зі збірною Косово. Аутсайдерами дивізіону є Андорра, яка набрала 2 очки, Сан-Марино, Мальта та Ліхтенштейн. Остання команда змогла занести собі в актив перемогу над Гібралтаром.

Чемпіонат Європи є, поряд з Лігою чемпіонів УЄФА, найважливішим з європейських футбольних турнірів. Зміни, внесені в регламент відбору на цю першість, дозволять поліпшити якість футболу завдяки системі дивізіонів, в якій грають рівні за силою команди, а також дасть можливість більш слабким командам потрапити на один з найпрестижніших турнірів для збірних команд країн.
Відбіркові матчі Чемпіонату Європи в 2020 році з футболу групи, розклад, таблиця
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають