C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Важливі передбачення для України і Росії в 2020 році

У всі часи багато прислухалися до думки астрологів, магів щодо майбутнього держави. Деякі правителі кілька століть тому тримали в палаці пророків, завданням яких було передбачати майбутнє народу. Ще задовго до формування України як окремої країни багато знаменитих пророків, які увійшли в історію, напророкували події, що відбувалися зараз. Найбільш знаменитими, авторитетними екстрасенсами, які напророкували майбутнє, є болгарська ясновидиця Ванга, мольфар Нечай, Мессінг, Нострадамус. Також з'явилося багато сучасних екстрасенсів, які дали важливі передбачення для України і Росії.
Важливі передбачення для України і Росії в 2020 році

Пророцтва для України від відомих пророків історії

Історії відомо багато пророків, ясновидців, мольфар, старців, які вміли бачити майбутнє. Про деяких з них до цих пір говорять, оскільки їх пророцтва точно описують події, що відбуваються в наш час. Найбільшими перепонами точних прогнозів щодо майбутнього України, Росії дали такі екстрасенси:

Нострадамус;
Афонські старці;
Матрона московська;
Ванга (коротко Ванга пророкує про те, що очікує Україну: початок року буде складним для українського народу, люди будуть переживати бідність, економічна криза, в середині року ситуація налагодиться);
Мессінг;
мольфар Нечай.

Важливі передбачення для України і Росії в 2020 році


Нострадамус прославився завдяки своїм прогнозам ще за часів короля Карла дев'ятого. Перші пророцтва з'явилися в виданому в друкарні Ліона Астрологічному альманасі. Після цього видання Мішеля почали підозрювати в чаклунстві, відомий алхімік змушений залишити Францію. Незабаром він потрапляє до палацу Італії, на запрошення королеви Медічі. Так він став придворним лікарем, фармацевтом, астрологом короля Карла дев'ятого. Свої прогнози Нострадамус записував в «Центурии», становить з 335 чотиривіршів. Деякі з них до цих пір зберігаються в архівах. У записах згадується події, що відбуваються в наш час. Точна назва країн в книзі не згадується, тим менше, історикам вдалося з'ясувати, про яку державу йдеться. Є прогнози про те, що чекає Україну в 2020 році. Через військові протистоянь економічна, політична ситуація погіршиться. В середині року, за словами пророка, все почне змінюватися на краще, настане перемир'я.

Афонські старці, що живуть в монастирі на горі Афон з початку двадцятого століття, також передбачали майбутнє України. Ченці побачили майбутню зустріч двох президентів, Порошенка, Путіна, яким вдасться домогтися компромісу, внаслідок чого на Донбасі настане мир.

Матрона Московська, яка живе в Тульській губернії в вісімдесятих роках, точної інформації щодо майбутнього України не дала. Черниця тільки розповіла про політичні чвари, численних конфліктах, які в майбутньому приведуть до кровопролиття. Уникнути третього майдану може народ, який почне самостійно відстоювати свої інтереси.

Ванга - відома ясновидиця з Болгарії, яка живе в дев'яностих роках. У чотири роки дівчинка втратила маму, пізніше батько одружився вдруге. Коли почалася Перша світова війна, тато майбутньої ясновидиці пішов на фронт, дівчинка залишилася жити у сусідки. Коли Ванге було одинадцять років, вона втратила зір, прогулюючись в полі під час сильної бурі. Справжній дар передбачення у Вангелі з'явився, коли почалася Друга світова війна. Саме тоді стало відомо про жінку, яка може бачити, точно визначати, де знаходиться людина. До неї на прийом приходили мами, дружини, сестри солдатів, які зникли безвісти. За все своє життя Ванга дала багато пророцтв, які збулися, продовжують збуватися. З зберігся архіву історики вилучили записи, які оповідають про країну біля Чорного моря, яку очікує багато страждань, кровопролиття, можливий розпад. Якщо народ об'єднається, йому вдасться протистояти. Експерти встановили, що це пророцтво Ванги для України на поточний рік.

Мессінг - відомий провісник, гіпнотизер Радянського Союзу, який умів за допомогою думки пройти біля варти, навіяти свою думку, дивлячись людині прямо в очі. Він міг бачити крізь стіни, знаходити заховані предмети, передбачати майбутнє конкретної людини, цілої держави. Деякі прогнози Вольф Мессінг дав щодо України. Деякі передбачення (Майдан, війна на Донбасі, втрата Криму) вже збулися. На його думку, війна закінчиться, коли український народ почне мислити позитивно, адже більшу роль відіграє сила думки. Позитивне мислення - кращий варіант виходу з кризи.

Нечай - останній карпатський мольфар, який був убитий у власному будинку. Він також давав точні прогнози щодо країни. Як говорить карпатський провидець, повністю закінчення війни варто очікувати через кілька років, десь в 2012-2022 році. Перемир'я настане вже в 2020 році.Пророцтва для України, Росії від астрологів, екстрасенсів

Багато сучасних пророків, астрологів висловили свої думки з приводу майбутнього України, Росії, ситуації, що склалася між двома країнами.
Є також передбачення війни Україна-Росія в 2020 році. На думку більшості екстрасенсів (Хаяла Алекперова, Олени Курилова, відьми Ольги), вкінці 2019 го настане перемир'я, масових смертей не буде. Повністю війна закінчиться вкінці 2020 го-початку 2021 року. У 2022 році налагодиться економічна, політична ситуація в країні. Ганив Алекперов також передбачав долю Криму: півострів повернеться через кілька років.

Пророцтва екстрасенсів для Україна 2020 можна охарактеризувати так:

кінець 2019 початок 2020 року - бідність українського народу, економічна криза;
наступ перемир'я вкінці 2019 го;
закінчення війни на Донбасі в середини 2020-го-початку 2021 роки;
можливий третій майдан (причина - підняття цін, підвищення тарифів на комунальні послуги, через що люди збунтуються, почнуться мітинги, які перейдуть в справжні протистояння).


Нещодавно в Мережі з'явилося пророцтво мольфарка Ольги з Карпат, учениці провісника Андрія Атаманюка. Ясновидиця передбачила Україні третій майдан, який відбудеться вкінці 2019 го. Світ настане вже в 2021 році, тоді економічна ситуація країни покращиться. До влади прийде нова людина. Конкретного імені майбутнього президента мольфарка не називає. Саме він, на думку екстрасенса, зможе перемогти корупцію, підняти економіку країни, вивести Україну на міжнародний рівень.

Астролог, представник інституту астрології, заснований Павлом Глобою, Ігор Нікішин передбачив повернення Луганській, Донецькій області, Криму до складу України. Президентом може стати не політичний діяч, а виходець із шоу-бізнесу.
Важливі передбачення для України і Росії в 2020 році

Є навіть передбачення Ванги для України-Росії.
Російська Федерація не розпадеться, залишиться цілісною, незважаючи на знецінення національної рубля. Що стосується конфлікту з Україною, то війни в 2020 році не буде, між країнами настане мир, хоча довіру двох народів відновиться не скоро. Також 2020 рік стане часом, коли на світло будуть народжуватися талановиті діти, здатні в майбутньому підняти країни «на ноги», об'єднати сусідні держави.
Важливі передбачення для України і Росії в 2020 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають