C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Міньйон – мультфільми 2020 року. Коли вийде

Міньйон – мультфільми 2020 року. Коли вийде

Що найбільше люблять діти і дорослі в тому числі? Звичайно ж, це мультики. Одним з таких є мультфільм про загадкову істоту жовтого кольору, з яким багато познайомилися відносно давно в 2010 році і дуже полюбили. Саме тому ми з великим нетерпінням очікуємо появи на екранах довгоочікуваного продовження.

Міньйон – мультфільми 2020 року. Коли вийде


Міньйон – мультфільм 2020 року виходу якого чекають з великим нетерпінням дорослі і діти. Але, погодьтеся, не всі знають про історію походження і створення цього шедевра, адже на початку ми познайомились із маленькими, незрозумілими жовтими істотами з мультфільму «Гидкий Я». З сюжету мультфільму ми пам'ятаємо, що ці істоти служили своєму господареві лиходієві по імені Грю і всіляко намагалися допомагати йому у всіх його вчинках.

Міньйон – мультфільми 2020 року. Коли вийде


Але не варто помилково думати і думати, що містер Грю був вже таким страхітливим лиходієм. Завдяки своїй команді жовтих чоловічків його злим вчинкам не судилося стати реальністю.
Якщо повернути в той рік, то ця картина зібрала понад 1 млрд. доларів. Як кажуть, результат стався всі очікування, що свого роду і стало поштовхом до зняття продовження цієї картини. Але відразу варто сказати, що не все так райдужно відносяться до продовження Міньйонів, так як є і ті, хто обговорюють цю стрічку. Хоча це абсолютно не має ніякого значення, так як мультфільм має успіх, що і пророкують другій його частині.

Коли вийде?


Міньйон – мультфільми 2020 року. Коли вийде


Багато хто задається питанням – коли ж варто очікувати довгоочікуване продовження мультфільму про жовтих і непересічних чоловічків? Зі ЗМІ США відомо, що ймовірна дата виходу призначена на 24 червня 2020 року. На жаль, першими глядачами цього мультфільму стануть жителі Америки і Європи, хоча в Росії картина з'явиться вже до 16 липня, так що залишиться почекати зовсім недовго. Хоча це попередня дат, так як ходять чутки, що швидше за все дата виходу буде трохи зсунута до 2 липня.

Сюжетна лінія – про що мультфільм?


Міньйон – мультфільми 2020 року. Коли вийде


Дія мультфільму знову розгорнеться навколо жовтих чоловічків, які створені для прислуговування самим мерзенним і злочинницьким особистостям. Але через свою неповороткість і наївності вони, навпаки, роблять так, щоб антигерої терпіли поразки у своїх коварствах. Без господаря вони впадають в депресію, тому вони завжди намагаються знайти чергового лиходія. Сюжет нового мультика теж буде пов'язаний з тим, що міньйони почнуть шукати собі нового злого господаря, адже вони не можуть жити просто так – їм обов'язково потрібно комусь допомагати. Але на цей раз деякі з них почнуть замислюватися: а чи правильно вони роблять, що сприяють планам лиходіїв?

Міньйон – мультфільми 2020 року. Коли вийде


Може, пора вже перейти на бік добра? У будь-якому разі, в цьому році на глядачів чекають нові захоплюючі пригоди міньйонів і їх друзів. У першій частині «Поплічників» коротко показується, як жовті істоти випадково погубили багатьох знаменитих лиходіїв. Величезного страшного динозавра вони випадково скинули в прірву. Анубіса ненавмисно придавили пірамідою. А прокинувся Дракулу привітали з днем народження, піднесли торт і відкрили штори, впустивши в кімнату денне світло. Хто стане лиходієм в «Миньонах 2», дізнаємося вже дуже скоро.

Трохи про знімальній групі.


Міньйон – мультфільми 2020 року. Коли вийде


Ще одним цікавим моментом, що турбують і інтригуючим багатьом є озвучка. Залишаться колишні голосу або чекати чогось новенького? Давайте згадаємо, що в першій частині були й інші персонажі, яких озвучили знамениті голлівудські актори. Сандра Буллок подарувала свій голос лиходійці Скарлетт, Джон Хемм озвучив її чоловіка Херба, Майкл Кітон– Уолтера.
Сандра Буллок зізналася, що Скарлетт була першою злодійкою, яку вона озвучила. Експеримент їй сподобався, тому не виключено, що голосом голлівудської зірки заговорить ще хтось з «Міньйонів 2».
У російському перекладі вирішили обійтися без знаменитостей, тому ролі дублювали Олена Фалалеева, Сергій Смирнов, Олег Форостенко. Можливо, в новому проекті персонажів будуть озвучувати улюблені актори.

Міньйон – мультфільми 2020 року. Коли вийде


Що можна сказати про знімальній групі? Роботою над сюжетом для другої частини про продовження дрібних істот, займається не хто інший, як сценарист Сінко Підлогу. Саме він працював над сюжетом не тільки першої частини мультика про миньонах, але і над картиною «Гидке Я», де дрібні карапузи засвітилися вперше.
Продюсером чергової частини буде виступати Крістофер Меледандри, який також має пряме відношенню до історії виникнення карапузів. Крім того, стали відомі імена режисерського складу — Кайл Балда і БрэдЭблесон, які працювали над створенням першої частини. Робота над сценарієм довірена не тільки Сінко Підлозі, але ще й іншим не менш талановитим сценаристам, як Брайан Лінч і Кен Даурио.

Міньйон – мультфільми 2020 року. Коли вийде


Нам лише залишається з нетерпінням чекати виходу другої частини Міньйонів і насолоджуватися довгоочікуваним продовженням, сюжет якого обіцяє бути ще крутіше першої частини.
Міньйон – мультфільми 2020 року. Коли вийде
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають