C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

Нумерологія — це езотеричне знання про числа та їх зв'язку з людиною і Всесвіту. Багато людей не вірять в це знання, адже вона не визнана офіційною наукою. Але навіть не вірячи в цю науку, ці люди з острахом ставляться до числа 13 підсвідомо відчуваючи негативну енергію цього числа. Тому будь-яке число несе в собі енергію і впливає на життя людини, навіть якщо людина не визнає істинність науки Нумерології. В нашому житті ми постійно сталкваемся з числами, починаючи від нашої Дати народження, часу народження і закінчуючи номером нашої квартири.
Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

Значення цих чисел можна навчитися трактувати з допомогою науки нумерологія. Але в Нумерологія — Дата Народження — особливе число, одне із значних чисел в нашому житті. Досвідчений астролог за Датою Народження може дізнатися харатер людини, його здібності і навіть сумісність з близькою людиною. Знайти свій життєвий шлях – постійні прагнення людини. Нумерологія долі враховує вплив числа долі на всі події вашого життя. В день, коли ви з'явилися на світ, визначилися ваші основні характеристики. Так як дата народження – незмінний параметр, то число, розраховане по ній, має величезну характеризує силу.
Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

Розрахунок числа долі: як дізнатися, обчислити


Для розрахунку числа долі потрібно скласти всі цифри дати народження. Цифри отриманого числа знову складіть. І так до тих пір, поки не вийде однозначне число. Наприклад, для людини народженої 29,09,1999 розрахунок такий:
2+9+9+1+9+9+9= 48;

4+8=12;

1+2=3.

Число долі «3».
Нумерологію використовують як ефективний практичний метод, що дозволяє передбачати спрямування, які буде легше розвивати людині на своєму життєвому шляху. Числа допоможуть побачити навколо безліч доленосних знаків, які посилає Всесвіт. Це можливість дізнатися про своїх життєвих завданнях, цілях, майбутньому і процеси, що управляють Вашою кар'єрою, особистим життям і багатством. Саме в числах виражені вібрації, які пронизують всіх нас і Всесвіт. Всі емоції, думки, вчинки і події в житті мають свої вібрації, а значить, нумерологія — особливий ключ до розуміння людської особистості, до розвитку інтуїтивних здібностей свідомості та встановлення гармонійних взаємин.
Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

Що ж означає число життя, код долі, число долі?


З числами ми стикаємося на кожному кроці, вони супроводжують нас від народження і до останніх днів. Без них ми не мислимо свого життя. Яку роль вони грають в нашій долі? Нас всюди оточують знаки долі. Числа допомагають розпізнати їх, розкрити і дізнатися про себе та навколишній світ трохи більше. Незважаючи на їх відносно невелика кількість (від 1 до 9), вони можуть сказати дуже багато. Для того, щоб дізнатися ваше Число Долі, складіть всі цифри, що входять у дату вашого народження, зведіть суму до однозначного числа і дивіться його значення.

 • Число долі 1 – Одиниці честолюбні, прагнуть до слави й могутності. Завжди перші, лідери. Цілеспрямовано поступово йдуть до своєї мети. Люди з числом долі 1 можуть досягти багато чого.

 • Число долі 2 – це і контраст, і рівновагу одночасно. Двійка прагне до дуалізму, гармонії та рівноваги. Люди з числом 2 дипломатичні, шукають компроміси, уникають конфліктів. Двійки хороші переговорники, дипломати.

 • Число долі 3 – трійки добре адаптуються, навчаються, гнуття, дуже розвинена інтуїція. Трійки веселі, товариські, люблять легкі шляхи, прагнуть до розваг. Їм багато чого вдається легко. Люди з числом 3 можуть домогтися успіху, якщо не будуть шукати легких шляхів, не будуть уникати труднощів і будуть прагнути до мети.

 • Число долі 4 – Четвірки завжди надійні, стабільні, міцні. Такі люди дуже чесні, обережні, працьовиті, гарні виконавці.

 • Число долі 5 – П'ятірки — шукачі пригод, волелюбні натури, незалежні, люблять мандрувати, весь час у русі. Володіють хорошою пристосовністю, є здібності до мов, сповнені оптимізму, винахідливі.

 • Число долі 6 – надійні і чесні, шістки хороші сім'янини, цінують затишок, комфорт, стабільність і надійність у відносинах.

 • Число долі 7 – символ таємниці, знань. Розвинена інтуїція, багата уява, хороші інтелектуальні здібності. Сімки по натурі одинаки, пустельники

 • Число долі 8 – символ матеріального благополуччя. Люди-вісімки заповзятливі, досягають успіху в бізнесі, роботі. Надійні, вольові люди з сильним характером.

 • Число долі 9 – символ успіху, високих досягнень і здібностей. Люди з числом 9 володіють високим потенціалом, часто 9 – це видатні особистості, великі вчені, музиканти, винахідники, першовідкривачі.

 • Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  Нумерологія за датою народження — значення і розшифрування цифр


  До магії, звичайно, нумерологія прямого відношення не має — це прогностична система. Однак містики відзначають магічний вплив чисел на долю людини. В нумерології є своя формула, яка стверджує, що будь-які багатозначні числа можна звести до одного однозначного числа. Кожне однозначне число має окультні характеристики, які і впливають на людину.
  Будь-яке просте число має набір образів, властивостей і понять, властивих тільки йому. Цифрові гральні карти теж базуються на вібраціях чисел, за якими стоять певні характеристики та образи. З картами знайомі всі, і про передбачувану спроможності ромської колоди чули багато хто. А циганські карти — не що інше як цифри.
  Однак нумерологія відрізняється від циганських карт тим, що має суто науковий підхід і оперує характером людини. Наприклад, з допомогою нумерології можна описати якості людини, його прихований потенціал і обчислити перспективу життєвого напрямку. За допомогою даної системи можна визначити таланти людини, знайти призначення в житті і професію.
  Можна визначити сумісність партнерів — як у любові, так і в бізнесі. Езотерики розглядають цифри як абстрактне прояв подієвого ряду, тобто, в числових вібраціях зашифровані всі основні життєві події. На картах таро можна побачити зображення подій, які побачили оракули минулого в числових вібраціях.
  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  Як розрахувати квадрат Піфагора за датою народження — простий спосіб


  Квадрат Піфагора — основоположний термін у нумерології. Будь-яка робота з людиною починається з складання його психоматрицы за датою народження. Розберемося, як правильно розрахувати свій квадрат Піфагора, і що означають цифри в цій таблиці.

  Щоб було зрозуміло, розглянемо, як розрахувати квадрат Піфагора за датою народження.
  Наприклад, ви народилися 16 жовтня 1991 року. Починайте вважати, дотримуючись наступного алгоритму:
  Випишіть цифри дня і місяця народження: 1610. Складіть цифри, вийде перше число: 1+6+1+0 = 8

  Точно також вирахуйте суму цифр року народження: 1+9+9+1 = 20. Отримали друге число

  Розрахуйте суму двох перших, отримані в результаті розрахунку, чисел: 8+20 = 28. Це перше робоче число

  Далі знайдіть суму цифр першого робочого числа: 2+8 = 10. Це друге робоче число

  З першого робочого числа відніміть помножену вдвічі першу цифру дати народження: 28-2*1 = 26. Це третє робоче число

  І, нарешті, складіть цифри третього робочого числа: 2+6=8. У підсумку отримуємо четверте робоче число.
  Далі потрібно накреслити таблицю. У першій рядку будуть послідовно розташовані цифри дати народження, у другому — цифри одержані в результаті розрахунків робочих чисел:
  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  Зверніть увагу, що якщо робоче числа складається з однієї цифри ми записуємо його з нулем на початку: не 8 а 08. Вихідні дані отримані, тепер можна скласти квадрат Піфагора. Для цього потрібно порахувати, скільки разів кожна цифра зустрічається в таблиці:
  одиниця — 11111

  двійка — 22

  трійка — відсутня

  четвірка — відсутня

  п'ятірка — відсутня

  шістка — 66

  сімка — відсутня

  вісімка — 88

  дев'ятка — 99
  І малюємо квадрат:
  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  Кожне число в квадраті Піфагора за датою народження, розрахувати який нам вдалося, відповідає за певні якості особистості. Далі розберемо, за які саме.
  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  Значення чисел у квадраті Піфагора: Найбільш точні результати


  Одиниця — характер, сила волі:
  1 — володарі знака безвольны і егоїстичні, мають складний характер. Їм властива суперечливість і перебільшення вольових якостей, не вміють приймати рішення і перекладають відповідальність на інших.

  11 — відрізняються м'яким і поступливим характером. Комунікабельні, обожнюють похвали, до яких всіляко прагнуть. Недостатньо тверді у своїх позиціях, цілеспрямованість погано розвинена, якщо значення енергії низьке.

  111 — психотип відноситься до «золотої середини». Люди з такою рисою легко знаходять спільну мову з усіма. Не люблять спори, терплячі і м'які. Але, при всій позитивності, на них не варто тиснути, інакше неминучий конфлікт.

  1111 — сильний, вольовий характер. Знак керівника, полководця. Здатні досягти мети, не вдаючись до жорстокості і деспотизму. Не сприймають лестощі, але люблять щирі компліменти та похвалу. У спорах не поступаються, але і не переходять меж.

  11111 — владний, цілеспрямований характер. Переважають замашки диктатора і деспотичність. Від влади краще утриматися, оскільки наслідки можуть бути непередбачувані.

  111111 — перевантаження владності і деспотизму, складний і нестабільний характер. При неможливості досягти влади, можуть повністю відмовитися від намірів.
  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  Далі, двійки:
  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  відсутні — людина позбавлена власної енергії, але він, немов порожній посудину, готовий наповнюватись енергією ззовні, вихований, добре ставиться до оточуючих.

  2 — біоенергія присутній, але потрібні додаткові джерела. Такій людині бажано займатися спортом.

  22 — достатньо кількість біоенергії, здатний не тільки приймати, але і ділитися.

  222 — розвинені екстрасенсорні здібності, здатний наповнити енергією будь-якої людини.

  2222 — людина володіє потужним природним магнетизмом, неймовірно привабливий для протилежної статі.
  Трійка — інтерес до наук:
  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  Ні — схильність до мистецтву і гуманітарним напрямами, підходять творчі професії. Людям з таким показником обов'язково слід розкрити свій талант, поки є можливість.

  3 — цікавляться як гуманітарними, так і технічними спеціальностями. Можуть розпорошуватися в різних областях, що не можна допускати.

  33 — є інтерес до точних наук і техніки. Знак математиків, науковців, фізиків. Якщо присутня логіка, з них можуть вийти гарні майстри ремонтних робіт, конструктора і проектувальники.

  333 — нестабільність в інтересах до науки, яка виражається по-різному. Інтерес до точних наук може перетинатися з тягою до мистецтва і приводити до зміни напрямків. Люди цього знака зобов'язані розкрити свої можливості, для чого їм потрібна підтримка близьких.
  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  Четвірка:
  відсутність слабке здоров'я, легко підхоплює будь-яку заразу, потрібно постійно зміцнювати імунітет.

  4 — протягом життя хворіє не частіше інших людей, а в старості наздоганяє безліч хвороб.

  44 — у нього яскравий сексуальний темперамент, міцне здоров'я.

  444 — бурхливий темперамент, здоров'я практично залізне.

  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  П'ятірка — «шосте почуття», інтуїтивні здібності:
  Ні — не використовують логічне мислення, погано планують і постійно витають у хмарах. Часто видають бажане за дійсне і будують повітряні замки.

  5 — присутній слабка інтуїція, але все ж рідко помиляються.

  55 — володарі сильної логіки. Можуть займатися точними науками, добре планують майбутнє. Передбачають результат майже будь-якої справи, але не завжди підкріплені від невдач. Добре розвинені інтуїтивні здібності, їх непросто обдурити.

  555 — сильна інтуїція, екстрасенсорні здібності, можуть передбачити результат будь-яких подій.

  5555 — ясновидці, комбінація зустрічається досить рідко. Ясно бачать причини і наслідки подій.
  Шістка. Схильність до фізичної праці, заземленность людини в матриці Долі
  ні — людина не любить фізичну працю, старається його всіляко уникати, робить що-небудь тільки по необхідності. Не треба його ламати. Така людина не ледар, просто йому треба займатися розумовою працею або творчою професією.

  6 — людина може займатися фізичною працею тільки за бажанням, інакше він стає дратівливим і нервовим. Змушувати таких людей працювати фізично не варто, якість роботи може бути низьким. Але якщо він почав працювати, то не треба його переривати або давати вказівки.

  66 — людина любить фізичну працю, йому доставляє щире задоволення щось зробити своїми руками. Це «золоті руки», яким підвладна будь-яка ручна робота. Такі люди віддають перевагу читанню перегляд телепередач і відео в Інтернеті. Їм обов'язково треба знайти свою справу і реалізуватися в ньому.

  666 — людина зі складним характером. При певному збігу обставин (сильна образа, приниження) можуть розвинутися жорстокість, агресивність, бажання придушити будь-якого, який стоїть на шляху або просто не сподобався людини.

  6666 — чоловік дуже багато працює фізично, і важкості фізичної праці практично не відчуває. Але за певних обставин так само, як і при трьох 6 може проявитися жорстокість.
  Сімка. Везіння, удача, вплив вищих сил на долю людини в психоматрице Піфагора
  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  ні — людина вільна від впливу вищих сил, над ним не тяжіє необхідність виконання вищого задуму, тому він має право самостійно обирати свій життєвий шлях.

  7 — людині необхідно знайти область, в якій йому треба розкритися. Тоді на цьому шляху йому буде супроводжувати успіх. Більшість неприємностей виникає при виборі неправильного напрямку. Але напрямків самореалізації досить багато, хоча це більше ускладнює правильний вибір, ніж йому сприяє.

  77 — чутливі і обдаровані люди, що людині щастить по життю. Можна ризикувати і ставити великі цілі. Вибрати свій шлях і слідувати йому значно легше, ніж з однією «7». Головне — вірити в себе і правильно замовляти у Всесвіті: якщо будете вірити, що нічого не вийде, у вас дійсно нічого не вийде.

  777 і більше — означають, що людина сама будує своє життя і сам визначає події, які з ним відбудуться, оскільки володіє величезними знаннями про Закони Життя. Вони багато чого можуть врахувати і передбачити. Невдачі можуть з'явитися тільки в разі невіри в свої сили або руйнівних дій.
  Квадрат 8 — відповідальність.
  Немає 8 — безвідповідальна людина.

  8 — почуття відповідальності розвинене дуже слабо.

  88 — людина ніколи не відмовляється від своїх слів і завжди несе відповідальність за свої вчинки.

  888 — у таких людей почуття обов'язку є домінуючим. Вони завжди виконують обіцяне.
  Квадрат 9 — розумові здібності.
  9 — відсутність дев'яток говорить про те, що дурість властива людині з народження. У ранньому віці такі люди насилу розвиваються і піддаються навчанню, а будучи дорослими часто роблять помилки, через які виявляються в неприємній ситуації.

  9 — нестабільний знак. Якщо людина не буде працювати над собою і розвивати себе в різних напрямках, енергетика може ослабнути.

  99 — у людини хороші задатки, але потрібно активний саморозвиток.

  999 — люди з цим числом заперечують теоретичне навчання, але добре проявляють себе на практиці.

  9999 — розвинений інтелект і хороша пам'ять — якості, закладені з народження. Проте в силу своєї унікальності такі люди бувають дуже неординарними, а іноді і жорстокими.
  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото

  Число долі по даті народження: як правильно обчислити, фото
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають