C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Які імена підходять один одному – як дізнатися сумісність

Ім'я – не просто візитна картка людини, це ще й відображення його характеру і долі. І немає нічого важливіше для нас, ніж оточити себе близькими людьми, поруч з якими легко, спокійно і затишно. Різниця характерів, світоглядів і темпераментів здатна зіпсувати навіть самі безхмарні відносини. Тому вміння розбиратися в людях – одне з найважливіших у житті. Найпростіший спосіб пізнати людину ближче – запитати, як його звуть. Будь-яке ім'я несе в собі певний набір якостей характеру, як позитивних, так і негативних. Це, в свою чергу, впливає на долю його власника. Сумісність імен, яку ви можете дізнатися прямо зараз на нашому сайті, допоможе зрозуміти, наскільки гармонійні ваші стосунки, чого слід очікувати від них і т. д. Цікаво це буде і молодим чоловікам, які планують стати батьками і думають, як назвати дитину.
Які імена підходять один одному – як дізнатися сумісність

Якщо ваше ім'я виявилося сумісно з ім'ям партнера, родича, колеги, коханого або одного – ми вас від усієї душі вітаємо! Постарайтеся зберегти свій союз таким же щасливим і бездоганним. Ну, а якщо по якихось параметрах ви не підходите один одному – не поспішайте панікувати! Можливо, взаємні компроміси, вміння поступатися, прощати і миритися благотворно позначаться на вашій особистості і збагатять її. Не виключений і такий варіант: з «несумісним» людиною ви відмінно злагоді. Тоді приймайте привітання! Такі відносини – виключення з правил. Бережіть їх!
Які імена підходять один одному – як дізнатися сумісність

Сумісність чоловічих і жіночих імен по нумерології


Всі ми, люди, різні. У нас різні характери, звички, смаки та погляди. З ким-то ми легко знаходимо спільну мову, а з кимось спілкуватися досить складно. Факторів, що впливають на взаємини між людьми, досить багато, і один з них – сумісність імен. Існують різні способи визначення того, чи підходять імена один одного. Для більш точного результату можна використовувати кілька методів.
Наприклад, у результаті додавання цифр вашого імені вийшли число 19 а ім'я партнера – 34. Перетворимо їх до однозначних наступним чином: 1+9 = 10 1+0 = 1; 3+4 = 7. Значить, число вашого імені – 1 число імені партнера – 7.
В даному випадку мова йде про числа імен. Існують спеціальні таблиці, в яких можна подивитися, яка цифра відповідає кожній букві вашого імені та імені партнера. Принцип роботи з такою таблицею досить простий: ви передплачуєте повні імена людей, сумісність яких хочете дізнатися, потім, користуючись цифрами з таблиці, вираховуєте число кожного імені, складаючи цифри отриманого числа до однозначного. Далі знаходите у тлумаченні до таблиці пояснення про сумісності отриманої пари цифр.
Наприклад, Анатолій – це Ганна і Толік, Руслан – Руслан і Лана, Василь – Вася і Лія. Відмінним варіантом вважається, коли у пари повністю збігаються імена: Олександр і Олександра, Євген і Євгенія, Валентин і Валентина.

Не тільки цифри мають своє значення, але й літери імені. Вважається, що кожна з них заряджена певною енергією і впливає на характер і долю людини. Буква, зустрічається в імені кілька разів, посилює риси, які вона несе своєю вібрацією.
Для цього способу також є тлумачення, що розкривають значення кожної з літер. Проаналізувавши їх, можна скласти уявлення про те, яких відносин очікувати з людиною. У цьому методі немає жорстких кордонів, потрібно розуміти, що хороші взаємини можливі не тільки при збігу поглядів і особливостей характеру, а значить – букв, але і при наявність взаємодоповнюючих рис, що проявляється якраз при різному буквеному складі імен.
Цей метод базується на логіці попереднього в тій частині, що чим більше у партнерів однакових чи співзвучних складів в імені, тим більше будуть гармонійними їхні стосунки і тим довше – спільне життя. Особливо добрим знаком вважається, коли ім'я чоловіка містить у собі ім'я жінки.
Які імена підходять один одному – як дізнатися сумісність

Як розрахувати число імені


Для того, щоб розрахувати число імені, вам потрібно всього кілька хвилин. Отже, візьміть листок паперу і ручку: напишіть ваше ім'я друкованими літерами по вертикалі, далі співвіднесіть кожну букву з цифрою і запишіть результат, навпаки.

Нумерологічна інформація відповідності букв і цифр:
А,І,С,Ъ – такі літери відповідають числу один, навпаки ставимо 1;

Б,Ї,Т,И – 2;

У,До,У,Ь – 3;

Р,Л,Ф,Е – 4;

Д,М,Х,Ю – 5;

Е,Н,Ц,Я – 6;

Е,О,Ч – 7;

Ж,П,Ш – 8;

З,Р,Щ – 9.
Спробуємо розрахувати ім'я, наприклад, Вікторія. Звертаємося до інформації вище: першій букві відповідає цифра 3 другій букві – 1 третій – знову 3 і так далі. У підсумку виходить: 3+1+3+2+7+9+1+6=32. У нас вийшло двозначна цифра, наводимо її до однозначної шляхом додавання: 3+2=5. Ім'я Вікторія відповідає п'ятірка. Таким же чином розраховуємо ім'я обранця, наприклад, Данило, отримуємо: 5+1+6+1+4=17 зводимо до однозначного: 1+7=8. Друге ім'я — вісімка.
Які імена підходять один одному – як дізнатися сумісність

Сумісність імен


Тепер, коли ми знаємо необхідну нумерологічну інформацію можна припускати підходять ці імена один одному в коханні, а якщо ні – то які будуть ідеальними. Отже, нумерологічні основи дають нам такі характеристики сумісності двох імен. Почнемо з одиниці:
+1. Одиниця норовлива і часто думає тільки про своїх цілях. Часто такі люди непохитні у своєму думці і вважають себе у всьому правими, тому такий союз щодо важкий. Ключове слово в такому партнерстві – компроміс. Якщо одиницям вдасться переступити через своє его і себелюбство – шанс на успішну спільну життя з'явиться;

+2. Такий союз нумерологи відносять до ідеальним поєднанням чисел і характерів. У відносинах буде панувати гармонія і порядок. Число два заспокоює примхливу одиницю. У загальному і цілому, чудовий варіант для сімейних відносин;

+3. Відносини подібні до моря: то тихий вітер, то буря. Цікаво, що зміна вітру в такому союзі відбувається дуже часто. Нумерологи характеризують такий союз, як стрімкий і нестабільний;

+4. Гарне співвідношення характерів. Обидва партнера мають непогані підприємницькі задатки і здатні разом створити щось нове;

+5. Такий союз схожий з трійкою, але ще більш нестабільний. Партнерів чекає шквал емоцій;

+6. Відмінний варіант. Такий союз гармонійний і спокійний;

+7. Такий сімейний союз базується швидше на партнерстві та спільних інтересах, ніж на пристрасті і любові;

+8. Хороший союз, побудований на вигоду;

+9. Довгий і міцний тандем.
Тепер розглянемо двійку, союз з одиницею був розглянутий вище:
Число імені партнера дорівнює двом, і воно обіцяє дуже часті сварки, різні погляди на фундаментальні речі;

Трійка обіцяє хороший, спокійний союз, в якому відсутня суперництво;

Чотири – відносини можуть бути засновані на страху, хтось завжди має робити крок на зустріч першим;

П'ять – обидва партнера емоційні і амбітні. Дуже пристрасні відносини;

Шістка – відносини одночасно спокійні і пристрасні;

Сім – відмінний варіант для дружби, якщо створений шлюбний союз – непогано;

Вісім – прекрасний союз;

Дев'ять – неоднозначний союз. Абсолютно різні інтереси та уподобання.
Якщо ви – трійка, а число імені вашого партнера:
3 – ви незалежні один від одного, живете своїми інтересами;

4 – успішний союз можливий, тільки за умови обопільної чесності;

5 – союз за інтересами. Обидва партнера дивляться в одному напрямку, підійде для побудови ділових і сімейних відносин;

6 – ідеальний союз, заснований на вічній любові;

7 – різні погляди на фундаментальні речі. Складний союз;

8 – знову складний союз. Партнерам потрібно продумувати кожен свій крок;

9 – Гарний, спокійний союз. Чудово підійде для створення міцної сім'ї.
Якщо ви – четвірка, а число імені вашого партнера:
4: В цілому стосунки стабільні й міцні, але з-за обопільного впертості сварки можуть тривати довго. Вчіться йти на примирення першим.

5: Сильний потяг у парі може затьмаритися різницею в характерах: п'ятірка любить робити сюрпризи, а четвірці це може набриднути. Відносини врятує дипломатія.

6: Практично ідеальна сумісність. Партнерів об'єднують спільні цілі, звички. Відносини наповнені теплом і повагою.

7: Партнери захоплені один одним, але кожен боїться проявляти почуття першим. Додайте у відносини ласку і турботу.

8: Обидва прагнуть до створення сім'ї і занадто багато уваги приділяють матеріальній стороні. Важливо при цьому уміти зберегти любов один до одного.

9: Інтелектуальні протиріччя в парі гасяться сильним фізичним потягом, але все ж партнерам треба намагатися згладжувати розбіжності.
Якщо ви – п'ятірка, а число імені вашого партнера:

5: Часто це любов з першого погляду. Вас може розлучити прагнення до змін, але при цьому ви завжди будете зберігати теплі почуття до партнера.

6: П'ятірка любить зміни, а шістка — постійність. Постарайтеся примиритися з особливостями характеру партнера.

7: Екстравертна п'ятірка і інтравертна сімка повинні берегти почуття один одного, і тоді союз буде міцним.

8: П'ятірці по душі стабільність і успішність вісімки, а ту, в свою чергу, залучають безпосередність і веселість п'ятірки. Прийміть недоліки іншого і відносини будуть тривалими.

9: Обидва мрійливі і сповнені планів на майбутнє. Вчіться не здаватися при невдачах — це зробить союз довговічним.
Якщо ви – шістка, а число імені вашого партнера:

6: Ваші цінності і погляди на життя збігаються, але відносин можуть перешкодити матеріальні труднощі. Намагайтеся виявляти терпіння та рішучість.

7: В цілому — гармонійна пара, але проблеми можуть виникнути через нестриманість і нетерпимості до звичок партнера.

8: Парі важливо зберегти баланс між духовним і матеріальним, інакше хворобливе прагнення до комфорту в підсумку принесе партнерам розчарування.

9: Обидва партнери схильні до мріянь і при цьому цілеспрямовані натури. Відносини гармонійні на фізичному та духовному рівнях.
Сполучуваність з вісімкою і дев'яткою

7:8 — ділове партнерство буде вдаліше романтичних відносин.

7:9 — пара буде щасливою, якщо зуміє підтримати один одного у важку хвилину.

8:9 — різниця темпераментів може завадити відносинам.
Які імена підходять один одному – як дізнатися сумісність

Які імена добре підходять один одному в любові?


Поєднання двох однакових чисел Якщо отримані два однакових числа, можна перевірити їх сумісність. Наведені дані показують, наскільки пара буде гармонійно будувати свої відносини і чого чекати від такого союзу:

1:1 — люди відрізняються незалежним характером і силою духу: у такій парі один неодмінно захоче домінувати, а другого доведеться підлаштовуватися;

2:2 — дуже часто такий союз народжується в результаті спільної діяльності, але союз, побудований на ґрунті ділових стосунків, може виявитися позбавленим родзинки;

3:3 — це варіант, який ідеальний для дружби, але навряд чи підійде для любові;

4:4 — відносини будуть стабільними, але партнери можуть виявитися впертими: щоб союз припинив своє існування, доведеться працювати над собою;

5:5 — при такій комбінації цифр у людей нерідко спалахує любов з першого погляду, але вона може швидко зникнути;

6:6 — дві шістки показують, що у пари є загальні цінності, але матеріальні проблеми можуть призвести до невдоволення;

7:7 — така комбінація вказує на інтровертів, які зможуть гармонійно співіснувати;

8:8 — незважаючи на захопленість, пара може часто сваритися, висуваючи один одному необґрунтовані претензії;

9:9 — цей союз передбачає не тільки міцну любов, але і можливість для саморозвитку.
Які імена підходять один одному – як дізнатися сумісність

Які імена 100% підходять один одному


Отримавши дані, можна розшифрувати їх і зрозуміти, що чекає пару у відносинах, не варто засмучуватися, якщо результати виявляться не надто приємними. Давно відомо, що долю вирішує сама людина, і гармонія в союзі можлива, якщо партнери готові дарувати любов, тепло і турботу.
Анастасія, Жанна, Аріна, Христина і Оксана дуже впевнені жінки з активною життєвою позицією. Їх ідеальна сумісність в шлюбі буде з чоловіками на ім'я Віктор, Антон, Кирило, Павло, Борис і Степан. Такі дівчата з юних років знають, чого хочуть від життя, в коханій людині шукають підтримку і стриманість. Не люблять надмірну емоційність, занадто явне вираження почуттів їх тільки відштовхне.
Любов, Софія, Валерія, Вікторія, Віра – кар'єристки. Практично завжди ставлять роботу в главу кута, тому рідко вступають у серйозні відносини в ранньому віці. Він самостійні, не сприймають спонсорства з боку коханого чоловіка.

Воліють мати роздільний сімейний бюджет, щоб відстежувати свої доходи. У шлюбі хочуть бачити рівність і рівноправність. Не будуть підкорятися, але і самі вибиватися в лідери не стануть. Їм слід придивитися до Роману, Станіславу, Олексію та Артему.
Карина, Анжеліка, Кіра, Алла, Анфіса і Варвара жінки спокійні, домоседки. Вийшовши заміж за кохану людину стають прекрасними господинями, повністю присвячують себе родині. До вибору партнера підходять дуже ретельно, довго зважують всі «за» і «проти», перш ніж зв'язати себе узами шлюбу.

Ідеальний союз вони можуть створити з Яковом, В'ячеславом, Дмитром, Артуром і Святославом. У шлюбі їм дуже важливо бачити поруч із собою сильного чоловіка, поряд з яким вони будуть почувати себе в цілковитій безпеці.
Для Уляни, Олесі, Лідії, Лариси і Поліни щастя полягає у спільних інтересах з коханою людиною. У шлюбі вони хочуть мати поруч із собою однодумця, який буде повністю розуміти їх. Ніколи не звернуть увагу на чоловіка, який поступається їм по інтелектуальному розвитку.

Ці жінки відрізняються терпінням, але головною негативною рисою їхнього характеру є злопам'ятність. Вони здатні закрити очі на дрібні проступки коханої людини, але образи і явні помилки не прощають. Ідеальний шлюб у цих представниць прекрасної статі вийде з Тимофієм, Федором, Назаром, Богданом і Данилом.
Вероніка, Діана, Інга, Майя, Ніна і Регіна — імпульсивні жінки, які звикли до постійної уваги протилежної статі. Вони дуже чуттєві, відрізняються яскравою зовнішністю і емоційністю. Ці дівчата постійно знаходяться в гонитві за часом, їм недостатньо 24 годин у добі, щоб зробити все, що вони запланували.

Розслабитися можуть тільки поруч з коханою людиною, тому вибирають собі в супутники життя чоловіка спокійного і врівноваженого, який допоможе їм вирішити будь-які проблеми. Чоловік повинен проявляти до них увагу і турботу, бути гарним співрозмовником і уважним слухачем. Вдалими виявляться союзи з Ярославом, Родіоном, Платоном, Андрієм і Левом.
Які імена підходять один одному – як дізнатися сумісність

Які імена підходять один одному – як дізнатися сумісність
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають