C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

Ніхто з нас не живе в замкнутому світі, і для успіху в житті важливо розуміти не тільки себе, але і тих, хто поруч. Поки відносини легковажна і приємні, не доставляють проблем і занепокоєння, ми не замислюємося про їх майбутнє, але чим тісніше стають зв'язки, тим важливіше розуміти, що вони можуть нам принести. У житті кожного є люди, від відносин з якими залежить багато чого – і так хочеться, щоб це були відносини приємними для всіх! Але не завжди таке можливо: чимало існує постійно сваряться подружніх пар, які мучать один одного закоханих, ділових партнерів, яким співпраця приносить проблем не менше, ніж вигоди. Перевірка особистої сумісності – відмінний спосіб захистити себе від помилок, уникнути зв'язків, які не принесуть радості.
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

Навіть якщо у вас немає причин скаржитися, що в тій чи іншій ситуації припав на невідповідного людини, не лінуйтеся зробити прості арифметичні дії, щоб зрозуміти, чи правильно ви оцінюєте свої відносини і що можна зробити для того, щоб їх поліпшити. Оцінка сумісності робиться на основі Чисел Шляху обох партнерів. Для розрахунку скористаємося методом «природного складання» — обчислимо суму цифр, відповідних дня, місяця і року народження, а потім зведемо її до однозначного числа.
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

Наприклад, чоловіку, який народився 2 березня 1978 року, доведеться виконати наступні обчислення для того, щоб дізнатися, якими будуть її стосунки з жінкою, яка народилася 7 квітня 1980 року:
2 +3+1+9+7+8=30. Потім складемо 3 і 0 отримавши в результаті трійку, яка і є Числом Шляху.

7+4+1+9+8+0=29. Потім складемо 2 і 9 отримавши число 11 яке і приведемо до однозначного: 1+1=2.
Залишилося дізнатися про те, як саме для людини трійки складуться відносини з «двоечницей» — і, можливо, витягти з отриманої інформації важливі уроки. Не забувайте про те, що кожна людина також перебуває під впливом вібрацій свого імені, їх теж потрібно брати до уваги.
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

Тлумачення чисел сумісності


Одиниця. Це число протегує союзу двох лідерів, яким складно прийти до компромісу і знайти спільну точку зору. І чоловік, і жінка в такій парі — яскраві індивідуальності, тому в їх відносинах часто присутні розбіжності: кожен до останнього відстоюватиме свою позицію, наполягати на правильності власної думки і намагатися «перетягнути ковдру» на себе. Союз може перерости в щасливий і міцний шлюб, але тільки в тому випадку, якщо закохані навчаться йти на поступки і не перетворювати відносини у боксерський ринг.
Двійка. Це число є символом миролюбності, тому під його заступництвом знаходяться спілки, побудовані на взаєморозумінні та згоді. Вміння вислухати і підтримати допомагає таким парам з легкістю вирішувати будь-які проблеми і залишатися разом, які б перешкоди не виникли на життєвому шляху. Однак у союзів з цим числом сумісності є один суттєвий недолік — відсутність пристрасті. Тиха гавань — це добре, але для по-справжньому повноцінних відносин іноді необхідна і буря почуттів.
Трійка. Пари з таким числом абсолютно гармонійні: в їх відносинах сумісність реалізується на всіх рівнях: фізичному, духовному та побутовому. Саме вони створюють найміцніші сім'ї. Для того, щоб зберегти щастя, необхідно стежити за тим, щоб вищезгадані сфери завжди були рівноправні — якщо одна почне переважати над усіма іншими, гармонія розпадеться і відносини дадуть тріщину.

Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

Четвірка говорить про те, що зустрілися два матеріаліста. Ви обидва дивіться на життя з позиції: працюєш, заробляєш, відкладаєш. Не дуже-то вас разоришь на поїздку або подорож. У четвірки багато переваг — це пара, у якої є злагоджений механізм роботи. Ви обидва будете трудитися на благо сім'ї, сплануєте все, разом займаєтеся фінансами. Мінус — повна відсутність духовності. Ваш спільний інтерес — будувати, створювати, заводити дітей, вчити їх. Важко після 10-20 років разом. Настає пересичення. Поговорити не про що, а хочеться. Ніби як, рідна людина, але ви нічого не знаєте про його внутрішньому світі. Приділіть час своїй парі, побудуйте ще й духовний світ навколо себе. З усіх чисел четвірка — одне з найзагадковіших.
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

П'ятірка — середина. У вас стосунки для душі. Поки обох влаштовує — все буде добре. Як тільки це закінчиться, то потрібно розлучатися. Це неминуче настане, якщо не приділяти увагу парі. Жінка перестає стежити за собою, чоловік задивляється на інших. Чоловік приділяє мало увагу дому, жінка поглядає на бік тих, хто може цвях забити, так і її саму забезпечити. Ви повинні працювати над стосунками, адже чисто теоретично — все в повному порядку. Тримайте себе в тонусі і свою пару. Тоді не буде проблем, зрад, сварок і розставань. Дуже гармонійною може бути така пара. 6 Самий гармонійний із союзів. Тут все збалансовано — чорний смуги змінюються білими, ви разом здатні подолати будь-які перешкоди. Пара походу на іншу, з індексом 1. Тільки ось тут все розвивається дуже статечно. Знайомство, довгі розмови, прогулянки, через якийсь час — боязкий поцілунок. Для вас все йде своїм чергою, без поспіху. Родичі пишаються вами, адже в наш відважний ще залишилися такі от прості, чесні і цнотливі пари.
Шістка — число гармонії. Вона показує, що у кожного було достатньо часу зробити вибір, обміркувати його, повністю прийняти. Це добре, адже в будь-які відносини потрібно вступати, відкинувши сумніви. Вам пощастило, такий союз заснований на думках і почуттях в рівній мірі.
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

Сімка. Ваші стосунки з «просчитываемым» вами чоловіком будуть побудовані на творчості, побудові і аналізі. Ви цілком можете виявитися «однієї крові», тобто будете мати спільні інтереси, уподобання та смаки, вам буде подобатися створювати щось спільними зусиллями писати в співавторстві книги або народжувати дітей. А ще ні він, ні ви не будете закривати очі на недоліки один одного і ховатися від проблем, от тільки, завдяки бажанню зберегти відносини, ви не будете сваритися, а, проаналізувавши складну ситуацію, будете разом шукати компроміс.

Якщо вийшло у вас Число Сумісності – вісім , то ваші стосунки з потенційним коханим будуть будуватися на фінансовий інтерес. Звичайно, це може бути і ваш інтерес, але придивіться уважніше до свого чоловіка: він, бува, не альфонс? Якщо він не тягне з вас гроші, а ви не потребуєте в його матеріальній підтримці, то, може, вам на життєвому шляху зустрівся не коханий, а новий діловий партнер, бізнес з яких складеться краще, ніж любовні стосунки? Якщо ж і загальне вигідну справу з цією людиною вам не світить, то задайте собі питання: а що ви робите поруч з цим чоловіком?
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

Число 9 . Біжіть від цієї людини без оглядки! Він не шукає кохану, він шукає служницю! Ви будете приносити цій людині тапочки і каву в постіль, гладити його сорочки, слухати його нотації і зносити незаслужені образи. Цей чоловік цілком може забути, що не платить вам за турботу, в якийсь момент він остаточно відчує себе паном, а ви раз і назавжди перестанете бути для нього особистістю. Втім, якщо вас влаштовують такі відносини, ви можете спробувати їх продовжити. Може, саме в служінні коханій людині ви і бачите просте жіноче щастя? Тільки чи надовго вас вистачить? Бути дружиною або подругою виключно в положенні придатка до чоловіка – це треба вміти.
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

Як вже говорилося вище, Число Сумісності – не вирок, так само як і не обіцянка стовідсоткового щастя. Виходячи з отриманих при розрахунках результатів, ви можете тут же розірвати стосунки, якщо, прочитавши цю статтю, ви зрозумієте, що все сходиться, а ви не хочете так жити далі. А можете зробити висновки і постаратися розірвати порочне коло, не кидаючи чоловіка. В тому ж випадку, якщо отримане число обіцяє гармонію і блаженство, а цього немає і не намічається, подумайте, може, вся справа у вас самої? І це ви не хочете підпускати чоловіка занадто близько, так як боїтеся чергового розчарування? А може, варто ризикнути?
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

Сумісності за датою народження для шлюбу


Скористатися цим способом можуть як сімейні пари, так закохані, які тільки збираються зв'язати один одного узами шлюбу. Щоб визначити сумісність, для початку запишіть дати народження закоханих на аркуші паперу, а потім проведіть прості розрахунки.
Наприклад, дата народження жінки — 14031978. Складіть всі складові між собою: 1+4+0+3+1+9+7+8=33. Продовжуйте складати цифри до тих пір, поки не вийде однозначне число. В даному випадку: 3+3=6.
Таким же чином необхідно розрахувати індивідуальне число чоловіки. Припустимо, його дата народження — 22111976. Підсумуйте цифри: 2+2+1+1+1+9+7+6=29. Перетворюємо отримане число на однозначне: 2+9=11 1+1=2.
В кінцевому підсумку вам необхідно скласти індивідуальні числа подружжя: 6+2=8. Не забувайте, що отримане число має знаходитися на відрізку від 1 до 9 тому якщо сума складається з двох чисел, повторно складіть її складові, щоб в результаті отримати однозначне число. Таким чином ви отримали ваші число сумісності. Тепер настав час дізнатися його значення, завдяки якому ви визначите, чи зможете ви і ваш коханий чоловік зберегти шлюб на довгі роки.
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

1 — вдалі відносини. В парі обидва партнери — сильні особистості, які мають єдину мету і рухаються до неї, незважаючи на перешкоди. Однак у такого союзу є один значний мінус — іноді подружжя намагаються придушити один одного, борючись за місце глави сім'ї, хоча ні один з подружжя не показує цього відкрито. Щоб зберегти стосунки, одного із закоханих доведеться поступитися, щоб дозволити іншій лідирувати.

2 — в такій сім'ї матеріальні цінності ставляться понад почуттів. Проте цей союз може проіснувати все життя, якщо обоє задоволені і мають однакові пріоритети. Можливо, шлюб був укладений з корисливих цілей: подружжя об'єднує спільна справа, або один бажає поліпшити своє фінансове становище за рахунок іншого.

3 — в цьому союзі зійшлися два вітряних людини, яким ніколи не буває нудно один з одним. Існує ймовірність, що шлюб був укладений в юному віці, коли партнери ще не встигли насолодитися холостяцьким життям, і зараз намагаються надолужити згаяне. У подружжя досить часто виникають конфлікти на грунті недовіри, але якщо обидва будуть зберігати вірність один одному, шлюб буде щасливим.
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія


Число сумісності 4: Партнерам необхідно навчитися поступатися один одному, слід бути терпиміше. Загибель для такого шлюбу — це непохитні і жорстокі партнери. Кращим виходом у цій ситуації буде розумний компроміс.

Число сумісності 5: Таким партнерам в шлюб необхідно насамперед довіру. Краще всього, якщо один з них надасть іншому свободу, а інший буде нею користуватися в розумних межах, не дозволяючи собі зайвого. Мета цієї пари — навчитися визначати для себе допустимі межі поведінки. Таким чином, сумісність партнерів у шлюбі буде на найвищому рівні.

Число сумісності 6: Щоб зберегти любов у цій парі, кожному партнеру необхідно бути готовим взяти на себе відповідальність за збереження романтичних довірчих відносин. Час від часу слід поступатися партнеру.

Число сумісності 7: Кожному партнеру в такому союзі необхідно час від часу побути на самоті, зібратися зі своїми думками або зайнятися хобі. Іншому партнеру не слід порушувати особистий простір і заважати, краще всього використовувати цей час для особистих справ.
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія

Число сумісності 8: Кожен з партнерів у шлюбі прагне бути головним у відносинах. Цього необхідно всіляко уникати, щоб не порушувати свою сумісність. Краще всього визначити для кожного ту сферу діяльності, де він буде повноправним господарем. Після цього кожен з партнерів не повинен втручатися у справи іншої.

Число сумісності 9: Це прекрасні коханці, які знають, як доставити насолоду один одному. Однак для шлюбу цього недостатньо. Краще почекати зі спільним проживанням. При бажанні створити сім'ю всі етапи треба проходити поступово, не форсуючи подій. Це час вам знадобитися, щоб встигнути вчасно зупинитися і повернути все в колишнє русло. З часом, коли дружба у відносинах переважить пристрасть, партнери зможуть жити разом і навіть створити непогану сім'ю.
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія
Сумісність по даті народження - магія чисел, нумерологія
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають