C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Лотерея Green Card DV-2020 | Терміни та заповнення анкети на Грін Карту

«Країна великих можливостей» ось вже вік вабить до себе і манить всіх шукачів свободи та кращого життя. Країна, створена руками емігрантів і виведена ними ж у світові лідери, неймовірно багата і щедра на умови для самореалізації кожного бажаючого Погодьтесь, ви не раз і не два мріяли про те, щоб носити в своєму паспорті «citizen of the United States of America». Так чому б не спробувати зробити свою мрію реальністю? Тим більше що для цього є чудовий, абсолютно легальний, не надто витратний і обтяжливий спосіб — Green Card Lottery. У 2020 році нас чекає черговий її тур, і сьогодні ми відповімо на всі питання наших читачів запитання, пов'язані з поданням і виграшем грін карти.

Що може дати Green Card?

У США ця програма називається «Diversity Visa Lottery», і словившие свою удачу за хвіст її учасники отримують ту саму омріяну United States Permanent Resident Card, або, як її коротше називають в масах — green card. Ця карта являє собою посвідчення особи отримав постійний вид на проживання в Сполучених Штатах Америки людини, який користується майже всіма правами і привілеями корінних громадян країни. І через п'ять років роботи і зразкової поведінки в процесі життя на її території він отримує право голосувати на виборах федерального рівня, а також залишати межі країни на тривалий термін.
Лотерея Green Card DV-2020 | Терміни та заповнення анкети на Грін Карту


Грін-карта дозволяє емігрувати в США на законних підставах, запрошувати своїх найближчих родичів переїхати до себе і отримати той же посвідчення, вибирати місце проживання, навчання і роботи, претендувати на соціальну допомогу, володіння власністю, в тому числі і нерухомістю, бізнесом, зброєю в рамках закону, на використання медстраховки. Якщо вам до пенсії ще більше 10 років, то пропрацювавши їх на території Штатів, ви навіть зможете претендувати на державні пенсійні виплати. Звичайно, є і ряд невеликих обмежень, пов'язаних із заходами безпеки країни, наприклад, не дозволяють до отримання громадянства брати участь у виборах в якості кандидата, працювати в деяких службах, безпосередньо відповідають за національну безпеку і т. п. І, нарешті, втратити цей статус можна, здійснюючи протиправні дії і порушуючи порядок проживання резидентів цього типу.

Що необхідно знати учаснику Diversity Visa Lottery 2020?

ДВ-Лотереї – це державна міграційна програма Сполучених Штатів Америки, яка колись була організована з метою підвищити відсоток емігрантів з країн з мінімальними тут діаспорами. Тобто, держава, де ви народилися (зауважте, не поточного проживання!), може брати в ній участь, лише якщо за минулий рік кількість переселенців з нього в США не перевищила 50000 осіб. Звичайно, кількість охочих податися на Green Card досить велике, тому шанс роздобути її високим назвати складно: багато по кілька років заповнюють анкету, навіть задовольняючи всі умови, і тільки через роки досягають своєї мети. Тому, беручись за цю справу, насамперед, морально готуйтеся до тривалої і необов'язково відразу результативного процесу. Хоча, може і просто пощастити – тут уже ніхто не вгадає.

Лотерея Green Card DV-2020 | Терміни та заповнення анкети на Грін Карту


Ще знайте, що реєстрація на грін-карту, подання всіх документів здійснюється виключно на офіційному сайті Держдепартаменту Сполучених Штатів , причому все це на первинному етапі абсолютно безкоштовно. Будь-які посередницькі послуги із заповнення анкет, реєстрації, нібито представлення інтересів заявників, як платні, так і безкоштовні, з точки зору цієї програми є незаконними. Природно, як і дії шахраїв, які обіцяють подає, що за певну суму вони можуть збільшити шанси виграшу. Насправді всі учасники лотереї, чиї анкети відповідають критеріям майбутніх резидентів США, заповнені за всіма правилами і не мають законних заборон залишати межі своєї країни або ж проживати на території країни еміграції, рівні у своїх шанси на виграш DV-2020. Справа в тому, що анкети в систему потрапляють не персоніфікованими із зашифрованою приналежністю, після чого комп'ютер випадковим чином відбирає претендентів. Виявлення факту подання дубліката жодним чином не веде до зростання шансів виграти – навпаки, вилучаються всі задвоения анкет однієї людини і анулюються до наступного року, коли подаватися доведеться знову. Документовані факти шахрайства або повторна проба просочитися з дублікатами веде до безстрокового відмови в отриманні виду на проживання. Система ретельно відстежує всі випадки, коли вже після подачі заяви, але ще до отримання green card на подателе одружуються або виходять заміж за нього з метою отримати вид на проживання в США в майбутньому. До укладеним до моменту реєстрації шлюбів це не відноситься. До шахрайства, крім усього згаданого, відноситься підробка документів, заміна своєї фотографії на сторонню, свідома брехня в анкеті або на подальшому співбесіді.

Етапи лотереї Green Card

По суті, етапів лотереї всього два. На першому вам доведеться реєструватися в спеціальному розділі сайту Госдепартаментов Сполучених Штатів Америки, залишивши там анкету з прикріпленою фотографією. Після цього видається талончик з кодом підтвердження реєстрації, який слід зберегти, щоб потім відстежувати результат. Другий етап для здобувача починається тільки в тому випадку, якщо його анкета переможе у лотереї – тоді треба заповнити імміграційну анкету DS-260 і прибути на співбесіду з візовим офіцером Посольства. Якщо все добре, оплачуються необхідні збори, роблять медобстеження згідно правил США з оформленням страховки, і там вже варто готуватися до остаточного переїзду на територію – це треба встигнути зробити протягом півроку після отримання статусу.

Вимоги до учасниківЛотерея Green Card DV-2020 | Терміни та заповнення анкети на Грін Карту


У списку потенційних щасливчиків Green Card Lottery-2020 – громадяни десятків країн світу, і, що приємно, росіяни в ньому також значаться. І перша обов'язкова умова: мати підтверджене місце народження в одній із країн переліку, ознайомитися з якими можна на сайті Держдепартаменту. Крім того, ви проходите по вимогам, якщо:
 • маєте закінчену середню освіту (12-річка) /протягом останніх п'яти років працювали мінімум 2 роки за фахом, отримання якої вимагало 2 або більше років навчання або стажування;
 • вся подана вами інформація може бути підтверджена документально, є правдивою і актуальною;
 • в цьому році раніше не реєструвалися;
 • володієте професією, потрапляє в одну з п'яти робочих зон – затребуваних для США конкретно зараз (список під кожен тур оновлюється і з ним можна ознайомитися на сайті Держдепартаменту);
 • є готові цифрові фотографії себе, дружини (чоловіка) і дітей віком до 21 року, правила оформлення яких можна прочитати нижче.
 • Терміни подачі Green Card Lottery 2020

  На жаль, щоб перемогти в DV-2020 ви повинні були подати заявку ще в 2018 році. Однак, лотерея проводиться щорічно, тому, якщо ви не знали про цю можливість раніше, або ж удача вам не посміхнулась, в наступаючому 2020 року ви можете подати заявку поточного року і виїхати, якщо пощастить, відповідно, в 2022-м. Конкретно по датах, як правило, реєстрація починається в кінці вересня — початку жовтня і закінчується в листопаді. Наприклад, у 2018 році – році реєстрації на Green Card-2020 – це був період 03.10.18 – 06.11.18. А ті, хто реєструвався для виїзду 2019 року, повинні були подати заявки з 22 жовтня по 22 листопада 2017. Взагалі ж, так як дата кожен рік плаває і встановлюється індивідуально за певного періоду, перевіряти її варто починати приблизно з перших чисел осені року реєстрації, на всякий випадок. Так що, відзначте собі в календарі вересень 2020 року – це важливо! Потім в травні наступного за роком подачі року – за фактом, через півроку після подання – стартує етап перевірки шукачами своїх результатів: на спеціальному сайті за виданим кодом реєстрації можна звіритися зі своїм статусом. Наприклад, для грін-карти 2020 року це робили 7 травня 2019 починаючи з півдня по EDT і до 30 вересня – далі дивитися вже, на жаль, не має сенсу.

  Заповнення Грін Карти DV-2020  Лотерея Green Card DV-2020 | Терміни та заповнення анкети на Грін Карту


  Анкета заповнюється тільки в режимі online, її можна скачати, відформатувати або дописати пізніше. Офіційна її назва — DS 5501 і в ній відображаються тільки правдиві, актуальні і підтверджуються документально або доказові дані. Ні в якому разі не можна користуватися в процесі допомогою сторонніх осіб – так званих «візових агентів», «консультантів» і т. п. Заборонено передавати свої дані третім особам для самостійного занесення ними у вашу анкету. Отримані після реєстрації на офіційному сайті Держдепартаменту логін і пароль для входу в особистий кабінет, з якого буде доступна до заповнення анкета, не можна передавати кому-небудь. Анкета, що природно, заповнюється англійською мовою. Своє ім'я та прізвище треба вказувати повністю – так, як у закордонному паспорті. Дата народження записується в наступному порядку: спочатку день, потім місяць і третім – рік. Поштова адреса йде за міжнародними правилами (кому, місто, район, країна, область, штат, індекс, зіп-код, країна). Номер телефону вказувати необов'язково, але можна. Освіту треба буде вибрати зі списку запропонованих. Якщо плутаєтеся з перекладом:
 • початкова,
 • неповна середня,
 • середнє,
 • середня спеціальна,
 • неповна вища,
 • вища,
 • неповна вчений ступінь,
 • магістратура,
 • неповна докторська ступінь,
 • докторська.
 • У сімейному становищі є каверзне пункт: вказується навіть момент, коли де-юре ви в шлюбі, але проживаєте окремо, а також статус вдівця/вдови. Дітям, у пункті «дані дітей» перераховуються всі до 21 року, в тому числі й усиновлені за законом, і ті, які не живуть разом з вами – повні імена, країна і місце народження, дата, підлогу. Але, є і окремий пункт «кількість дітей» — там вказується ім'я чоловіка (і) і просто наводяться всі їхні імена. І, звичайно ж, згадується повне ім'я того, з ким перебуваєте в шлюбі, дата народження, стать, країна і місце народження, прикріплюється фото – в пункті про даних по дружині (у). Всього десь 16разделов, але рік від року склад анкети та кількість/утримання пунктів можуть злегка тасоваться, видозмінюватися. Однак некритично.

  Інструкція та зразок анкети

  Коротку розшифровку окремих полів карти наводимо нижче:
 • Ім'я – Name
 • Дата народження – Birth Date
 • Підлога – Gender
 • Місто в якому ви народилися – City Where You Were Born
 • Країна вашого народження – Country Where You Were Born
 • Країна з правом на участь у програмі DV – Country of Eligibility for the DV Program
 • Фотографія учасника – Entrant Photograph
 • Поштова адреса – Mailing Address
 • Країна де ви проживаєте сьогодні – Country Where You Live Today
 • Номер телефону – Phone Number
 • Адреса електронної пошти E-mail Address
 • Рівень освіти – What is the highest level of education you have achieved, as of today?
 • Сімейний стан – What is your current marital status?
 • Кількість дітей – Number of Children
 • Приклад Грін Карти із заповненими полями  Лотерея Green Card DV-2020 | Терміни та заповнення анкети на Грін Карту


  Вимоги до фотографії

  Врахуйте, що фотографії вас, дружини (чоловіка), дітей віком до 21 року будуть прикріплюватися в режимі on-line, тому подбайте про правильність їх оформлення заздалегідь. Фото повинно бути цифровим, збереженим в .jpeg форматі, розміром 600х600рх, і при цьому файл з ним не повинен займати більше 240Кб пам'яті, роздільна здатність 300dpi. Глибина кольору 24біт. Воно робиться на однотонно світлому або білому тлі, обов'язково в фас (за всіма правилами паспортної).

  Інформація про себе: про що потрібно зазначити в анкеті і на співбесіді?

  Про себе треба обов'язково вказувати країну і місто народження – це перший критерій, по якому відсіваються анкети, для держав яких участь поки відхилено. Також вписується підлогу (тільки чоловічий чи жіночий – той, що за паспортом), і дата народження. Пам'ятайте, що окремо вказуються країни народження і проживання, і вони, строго кажучи, можуть зовсім не збігатися – це не страшно. Ще дуже важливо залишити в анкеті валідний адреса електронної пошти: незважаючи на те, що про свої результати ви дізнаєтеся за кодом на сайті – на e-mail розсилка не проводиться — згодом саме через нього буде здійснюватися листування з Консульським центром, треба відповісти з нього на офіційне повідомлення після перевірки коду, і далі на нього ж пришлють координати запису на візит для співбесіди.

  Що потрібно для успішного проходження співбесіди


  Лотерея Green Card DV-2020 | Терміни та заповнення анкети на Грін Карту


  Ще до співбесіди в візовому центрі вам слід пройти медобстеження, і найближчий пункт, де це робиться, акредитований в Посольстві США та відповідає його вимогам, можна відшукати в переліку на сайті імміграційної служби. Заповнена форма I-693 і авторизація щеплень обов'язкові, обидва документи складаються в окремий конверт і заклеюються. Також треба буде прийти з відбитками пальців (у запрошенні на співбесіду буде вказано адресу, де ви це можете зробити). Там же і сфотографують – вже на грін карту. Потім треба отримати дозвіл на роботу – щоб встигнути за термінами, краще подавати прохання про нього разом з посилкою петиції шляхом заповнення форми I-765 на сайті імміграційної служби. Проте якщо у вас вже є запрошення на роботу з тієї сторони, все це робити не треба. Потім оформляється номер соціальної страховки і після цього починають платити податки. Всі процедури платні. З повним пакетом отриманих дозволів, повідомлень, документами, що підтверджують особистість слід з'явитися на офіційне інтерв'ю з імміграційним офіцером з оригіналом запрошення на нього. На ньому співробітники ведуть себе дуже жорстко, намагаються піймати вас на брехні – потрібно не піддаватися паніці і відповідати максимально чесно, бути уважним і сконцентрованим. Неблискучим знання мови – не перешкода успішно пройти інтерв'ю. Що ж, якщо все це залишиться позаду – через два тижні у вас на пошті буде довгоочікувана грін-карта! Можете закінчувати всі справи тут, розпродувати власність і пакувати речі! Удачі вам і до зустрічі на американській землі!

  Відео  Лотерея Green Card DV-2020 | Терміни та заповнення анкети на Грін Карту
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають