C новым годом 2018

• 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Я, Робот 2 2020: дивитися трейлер, дата виходу, актори

Карколомний успіх першого «Я, робот», колосальна зацікавленість титульного актора в розвитку цієї історії та зручність всесвітів Айзека Азімова, що дозволяють творити за ним, мало не нескінченно, звичайно ж, не залишили кіномистецтва іншого вибору: 20 th Century Fox сказала «Я, робот 2» — бути! Картина вже зараз входить в ТОП найбільш очікуваних 2020 року. Ця серія науково-фантастичних оповідань метра жанру, Айзека Азімова, на думку критиків, мала безперечний вплив на всю сучасну літературу цього ж напрямку, а також, безумовно, на кінематограф. Звичайно, від екзотичної форми побудови оповідання, як інтерв'ю з Сьюзен Келвін, у фільмах довелося відійти, однак, справедливості заради, треба відзначити, що цього персонажа зберегли і вельми органічно вплели в сюжет. Взагалі ж, Всесвіт «Я, робот» — це світ планет Сонячної системи, де за півстоліття до описуваних подій відгриміла світова війна, встигли винайти позитронний мозок і гіпердвігатель, колонізували найближчі планети і вже встигли звикнути до людиноподібних размовляючим і рухливим, зовсім як ми, роботам.

Сюжет

• Дата виходу : 2020 рік
  • Країна: США
  • Жанр: наукова фантастика
  • Отже, ВІКІ (Віртуальний Інтерактивний Кінетичний Інтелект), вирішив взяти під контроль, немов дітей нерозумних, людей, оцінивши, що вони не в змозі забезпечити свою безпеку і вельми активненько працюють в напрямку знищення навколишнього середовища і себе особисто. У цього загального штучного розуму, начебто, мети були добрими, хоча і дещо для нас екзотичними: створити таку собі пісочницю з ідеальними для життя і розмноження умовами, в яких би міг зберегтися людський вигляд. Ось тільки при цьому знищувався головний принцип, що робить людей саме тими, хто вони є – принцип свободи. Та минула частина закінчилася на тому, що робот Санні, особистий проект Лэннинга, вільний від зв'язку з ВІКІ, бере керівництво над осиротевшими без її вказівок машинами (систему благополучно вдалося відключити декільком героям на чолі, до речі, з тієї самої Келвін), які мало не підняли повстання і не втілили цю загадкову ідею в дійсність. По всій видимості, друга частина розвине тему проблеми взаємовідносин наділених ІІ роботів і людського розуму, і, не виключено, що ще безліч ідей почерпне з інших оповідань Азімова цієї серії. Хоча, не факт, що події майбутньої стрічки стануть прямим сіквелом першої частини – є чутки, що дія перенесеться на багато років вперед, і пожвавиться якимись іншими серйозними загрозами людству. Але те, що це буде саме продовження, і воно обов'язково перенесе дію в космос, відомо достеменно від інсайдерів проекту.

Знімальна група і акторський склад

Ще в 2007 році Рональд Д. Мур проговорився, що у нього вже готове все і за продовження стрічки. Двічі володар Хьюго, по т/с «Зоряний шлях: Наступне покоління» і «Зоряний крейсер «Галактика» — так-так! Це той самий легендарний творець медиафраншизы Стартрека. І він взявся за розвиток ідей Азімова, яке нам судилося оцінити в наступаючому році. Щодо персони, яка займе режисерське крісло, поки немає визначеності. Хоча не виключено, що це буде людина, яка зробила першу частину – Алекс Пройас. Відомий з наукової фантастики «Темний місто» і «Знамення», казковим «Богів Єгипту», а також однією з версій кінокоміксу «Ворон». До речі, остання робота – це та сама, яка стала фатальною для Брендона Лі Але, продюсувати стрічку буде все той же Джон Девіс. Уілл Сміт неодноразово заявляв, що мріє про продовження картини, і, звичайно ж, без його детектива Спунера цей фільм був би зовсім не тим. Думається, зайвий раз в уявленні ця зірка першої величини світового кінематографа не потребує. Хто не бачив його в ролі Дэдшота в «Загоні самогубців», «Примарною красі», «Фокусі», «Після нашої ери», «Хенкока», «Я легендою», а також в «Поганих хлопців» і «Ворога держави»? А скільки з нас розібрали на меми культових «Людей в чорному» і «День незалежності»? Дивує тільки одне: чому тільки його «Алі» і «В гонитві за щастям» були номіновані на Оскар? А як же інші блискучі роботи? Хто крім Сміта буде приймати участь в касті, поки невідомо. Але, якщо події перенесуть занадто надовго вперед, можливо, в ролі доктора Сьюзен Келвін ми знову побачимо Бріджит Мойнахан, відому нам по «Джону Уику», «Інтуїції», «Бару «Бридкий койот»» і «Ціною страху». Також немає визначеності, хто на цей раз подарує свій голос і міміку роботу Санні. Буде це знову Алан Тудик («Вишибали», «Смерть на похоронах», «Місія «Сереніті»» і передує їй т/с «Світлячок») або хтось інший?

Факти про фільм

• Саме в оповіданнях «Я, робот» були вперше сформульовані «Три закони робототехніки».
  • Одна з всесвітньо відомих компаній, які працюють у сфері розробки і виробництва модемів, а також супутніх технологій, називається, майже зовсім як в оригінальному оповіданні: USRobotics Corporation.
  • У 1977 році був випущений рок-альбом «I, Robot» групи The Alan Parsons Project.
  • «Я, робот» — перша широкоекранна екранізація однойменних творів Азімова. До цього їх брали за основу, або ж вони просто згадувалися в декількох епізодах різних телевистав і науково-фантастичних телесеріалів (серії британського «Поза межами цього світу»: «Маленький втрачений робот», «Пророк» і «Брехун!», а також 12-й випуск радянського «Цього фантастичного світу»).
  • Перша частина була спародирована в 17 серії 23 сезону «Сімпсонів».
  • Компанія Audi розробила ексклюзивний концепт-кар RSQ , який ми могли бачити в картині як машини Спунера (2035 рік).
  • Відео: трейлер, фан-тизери

На даний момент, на жаль, ще не представлені офіційні трейлери або тизери від творців фільму.
    • Сьогодні
    • Популярне
    • Читають