C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Вій 3: Подорож в Індію 2020: дивитися трейлер, дата виходу і актори

Це містичне фентезі породить китайсько-російсько-індуська співдружність. Причому фільм обіцяє бути якщо не дуже захоплюючим по своєму сюжету, то, принаймні, удивившим підбором акторів (про цю сенсацію детальніше – пізніше!), а також очікуваними непоганими 3D-ефектами. Стрічці судилося продовжити крос-національну франшизу «Вій», що почалася з продовження класичної картини 1967 року з Наталею Варлей і Леонідом Куравльовим. У 2011 році «Вій 3D», повествовавший про Джонатаном Гріні, картографе з Англії, мандрівному по Східній Європі з метою вивчення і створення карт цих земель, був сприйнятий дуже тепло вітчизняної публікою, представивши відмінний підбір акторів в особі Валерія Золотухіна, Льва Дурова, Ніни Русланової та інших. Його події відбуваються через рік, описані в повісті Н. Гоголя «Вій», а прототипом головного героя стала реальна особистість – Гійом Левассер де Боплан, автор книги «Від Трансильванії до Московії», багато років у 17 столітті проживав на території сучасної України. Другий фільм 2018 року продовжив поневіряння Джонатана Гріна – тепер уже по Далекому Сходу і території сучасного Китаю: його Петро Перший відправляє картографировать ті місця. По ходу розвитку сюжету «Таємниці друку дракона» персонажа Джейсона Флемінга чекають неймовірні пригоди, знайомство з принцесами Піднебесної, Царем і майстрами Школи бойових мистецтв. У цій стрічці тряхнули старовиною Арнольд Шварцнеггер, Рутгер Хауер і Джекі Чан, виконавши невеликі ролі, і в підготовлювану до виходу третьої частини творці вирішили не знижувати градус зацікавленість глядача і запропонувати йому зустріч з ще однієї чергової зіркою світового кінематографу.

СюжетВій 3: Подорож в Індію 2020: дивитися трейлер, дата виходу і актори


 • Дата виходу: 2020 рік
 • Країна: Росія-Індія-Китай
 • Жанр : фентезійний трилер
 • Англієць Джонатан Грін довгий час подорожував по Китаю, маючи на меті докладно досліджувати ці слабо відомі своїй батьківщині досі місця і скласти відповідні карти. Там він дуже подружився з місцевими, і вони навіть запропонували йому почесний ескорт, коли місія була закінчена і настала пора повертатися додому. Однак шлях був неблизький, прямого корабля знайти не вдалося, і містер Грін з супроводжуючими сходить на території Індії на тверду землю, щоб знайти попутний корабель Ост-Індської компанії. Але, не тут-то було Таємничі та страшні землі цієї країни готові поставити на його шляху безліч пасток, щоб перешкодити виконанню його цілей, зламати дух відважного мандрівника ко Примітно, що Джонатана супроводжують, крім китайців російські козаки, яких він, як ми пам'ятаємо по другій частині, «підчепив» у подорожі на Далекий Схід.

  Знімальна група і акторський склад


  Вій 3: Подорож в Індію 2020: дивитися трейлер, дата виходу і актори


  Режисером картини став Олег Степченко, один з найвідоміших і найпродуктивніших творців на ниві кінотворчості, зняв ще «Чоловічий сезон. Оксамитова революція». А її сценарій він писав спільно з Романом Картушиным («Джипер») і Олексієм Петрухиным (обидва «Чоловічих сезону», «Вчителька», «Фенікс», «Бути чи не бути»). До речі, останній і спродюсував «Вій 3: Подорож в Індію». Обіцяють, що Мел Гібсон виконає одну з ключових ролей у цьому проекті – ось це якраз та обіцяна сенсація. Правда, поки цього проекту в онлайн-графіку зайнятості найближчих років актора немає. Нагадаємо, Гібсон – кінозірка світової величини, двічі нагороджений Оскарами за режисуру, відомий глядачеві за таким чудовим стрічок, як «Хоробре серце», «З міркувань совісті», «Божевільний Макс», «Патріот», «Чого хочуть жінки», «Розплата», франшизі «Смертельна зброя», «Бродяга», «Ейр Америка» і багатьом іншим. У ролі Джонатана Гріна виступить, як і завжди, Джейсон Флемінг («Карти, гроші, два стволи», «Великий куш», «Ліга видатних джентльменів», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», «Соломон Кейн», «Битва титанів», «Залізний лицар» та ін).

  Вій 3: Подорож в Індію 2020: дивитися трейлер, дата виходу і актори


  З індійської сторони будуть присутні такі зірки Боллівуду, як Ранбір Капур, онук Раджа Капура і Шахрукх Кхан – негласно вважається сучасним кинокоролем цієї країни («Мене звуть Кхан», «Каран і Арджун» та інші), а з китайської – Ситхун Яо, молода китайська актриса, яка знялася у безлічі національних широкоекранних стрічок і серіалів. Також нам обіцяють зустріч з Андрієм Мерзликіним («Борис Годунов», «Брестська фортеця», «Крик сови», «Одиничка» тощо), Олександром Робаком («Брат 2», «Снігова людина», «Будинок на Озерній», «Переможець», «У Кейптаунському порту», «Домашній арешт» та ін), Ганна Чуріна («Старша сестра», «Знаки любові», «Вчителька») та Ігорем Кистолом («Останній день травня», «День дурня», «Привид», «Розмова», «весілля в Бессарабії»).

  Факти про фільм


  Вій 3: Подорож в Індію 2020: дивитися трейлер, дата виходу і актори

 • Бюджет стрічки попередньо оцінена в 40 млн. доларів.
 • Слоган фільму: « на порозі безсмертя».
 • На момент виходу картини Мелу Гібсону виповниться 64 роки.
 • Для натурних зйомок обіцяють виїжджати в самі справжні індійські джунглі. Також будуть використані локації Китаю.
 • Про плани на зйомки третьої частини творці оголосили приблизно одночасно з анонсом «Таємниці друку дракона».
 • Цікаво, що друга частина франшизи в китайському прокаті проходила в категорії «вітчизняний фільм», багато в чому завдяки протекції Джекі Чана. Адже в цій країні існують досить жорсткі квоти і вимоги до зарубіжної кінопродукції. Завдяки цьому є шанси, що дохід від прокату навіть перевищить планові очікування. Індія теж показувала картину, але, невідомо, який статус вже на її території придбає «рідна», третя частина.

  Відео: трейлер, фан-тизери

  На даний момент, на жаль, ще не представлені офіційні трейлери або тизери від творців фільму.
  Вій 3: Подорож в Індію 2020: дивитися трейлер, дата виходу і актори
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають