C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Очікувані фільми в 2020 році. Список новинок

Очікувані фільми в 2020 році. Список новинок

Сьогодні просто неможливо уявити наше життя без кіно, а тим більше, що сучасні стрічки зачаровують не тільки сюжетом, але й декораціями, які ніби переносять нас у цей світ і ми наче стаємо учасниками картини. Щорічно продюсери і режисери з усього світу радують нас самими різноманітними картинами на різні жанри. І цей рік не став винятком з правил, і вже зараз можна назвати найбільш очікувані фільми цього року, виходу яких глядачі чекають з великим нетерпінням. Давайте познайомимося з деякими такими картинами.

Список стрічок.


Серед усього розмаїття картин на цей рік, перші рейтингові позиції займають такі картини.

Очікувані фільми в 2020 році. Список новинок • «Фантастичні тварини і де вони мешкають 3». Цю стрічку можна сміливо віднести до жанру трейлера. Сюжетна лінія полягає в тому, що Американське турне вченого Ньюта триває. У подорожі професор примудряється залишити без нагляду дбайливо зберігається валізу, звідки вибираються монстри і магічні істоти. Вимушене тривале самітництва штовхає чудовиськ негайно розлетітися по світу, лякаючи нешкідливих маґлів. Дата виходу в Росії запланована на 30 грудня 2020 року.


 • «Стартрек 4». Це довгоочікуване продовження улюбленої картини. Що нас чекає? Екіпаж зоряного корабля «Ентерпрайза» продовжує шукати нові форми життя, щоб встановити міцні дипломатичні зв'язки в бойовику «Стартрек 4». Тепер вони знають як пройти через туманність і навіть уявити не можливо, що вони можуть там знайти. Режисер картини С. Дж.Кларксон, головних ролях знімалися Кріс Пайн, Кріс Хемсворт, Закарі Куінто. Дата виходу в нашій країні 17 липня цього року.


 • Очікувані фільми в 2020 році. Список новинок


  «Коловрат: Сходження». Режисер картини Рустам Мосафір, дата виходу 10 квітня. онлайнТринадцатый століття виявився сповнений важких випробувань для Київської Русі: роздробленість князівств, постійні феодальні міжусобні війни, важкий стан і відсутність колишньої згуртованості народу посприяли постійним набігів ворогів на землі русичів, їх захоплення і розорення. Але найтяжчим випробуванням стала навала татаро-монгольської орди, яка хвилею захоплювала і жорстоко спустошувала князівства.


 • «Сімейка Крудс 2». Режисер Кир де Мікко, Кріс Сандер, у головних ролях: Райан Рейнольдс, Емма Стоун, Леслі Манн, дата виходу 8 вересня. Давним-давно, коли динозаври бродили по планеті, відчуваючи себе повноправними господарями, жила поруч і славна сім'я древніх людей. Глава роду забороняв близьким залишати межі давно обжитий печери. Невелика обитель вміщала і стару бабцю, і пустотливих діточок, і самого героя з коханою дружиною. Боязнь всього нового утримувала чоловіка всередині кам'яного поглиблення, і ніхто не міг змусити його вибратися назовні.


 • Очікувані фільми в 2020 році. Список новинок


  «Киберслав». Дата виходу 21 лютого 2020 року, режисер Станіслав Дмитрієв, в головних ролях Ілля Матвєєв, Іван Петров, Володимир Берг. онлайнЖила собі Русь поживала, як з небес спустився військо позаземне, можна припустити, що мета іноземцев захопити планету і поневолити рід людський, але їх дії на знищення всього живого говорять про інше, про плани мирного співіснування мови не йде. Коли міста горять, люди залякані до смерті і замість виховання дітей вони думають як уберегти їх від монстрів, все частіше покидаючи міста і поселення, ідучи в ліси.


 • Очікувані фільми в 2020 році. Список новинок


  «На висотах». В латиноамериканському районі Нью-Йорка проживає безліч персонажів. Всі вони емігранти різного покоління, які бажають бути «На висоті» вашингтонських висоток. Центральним персонажем виступає Уснави, власник невеликого винного льоху, який доглядає за літньою сусідкою Клаудією, шалено закоханого в місцеву красуню Ванессу і мріє переїхати до себе на батьківщину в Домініканську Республіку. Дата виходу 25 червня, режисер Джон М. Чу.


 • «Хижі птахи». Викорінити злочинність в Готем-Сіті беруться неперевершені героїні коміксів «Хижі птахи». Похмурий мегаполіс з гіперактивними злочинцями і недоліками прославився як найнебезпечніший місто в світі. Темне враження про нього посилюється вночі, коли на вулиці виходять найнебезпечніші лиходії всіх часів. Банди обкрадають роззяв і грабують магазини, знущаючись над безневинними жертвами. Режисер Кеті янь, у головних ролях Марго Роббі.


 • Очікувані фільми в 2020 році. Список новинок


  «Містер Нокаут». Дата виходу стрічки запланована на 10 липня режисер Артем Міхалков. Про чес картина? В 1960-е ім'я Валерія Попенченко знали у всьому світі. Його називали «Містер нокаут». Боксеру легко вдавалося здобувати вгору над противником, що падають під важкими, блискавичними ударами суперника. У послужному списку знаменитого бійця 200 перемог і всього десяток поразок. Він був неймовірно витривалий і сильний, завдяки чому закінчував бої достроково. Валерій домігся в спорті найвищої нагороди в 27 років, вигравши Олімпіаду в Токіо в 1964 році.


 • «Стрільців». Едуард Стрельцов був одним з кращих радянських нападників. Він міг би стати легендою світового футболу, якби не різкі повороти в його долі. Герой картини народився в підмосковному місті, де провів все своє дитинство. Доля його складалася важко з самого початку, що відклало відбиток на все життя. Глава сімейства кинув сім'ю під час Великої Вітчизняної і поїхав жити на Україну. Режисер Ілля вчитель, жата виходу 27 серпня.


 • Очікувані фільми в 2020 році. Список новинок


  «Кривавий постріл». Режисер Дейв Вілсон, в головних ролях Сем Хьюэн, Вин Дизель. Анджело Морталли все життя віддав військовій службі. Він був відмінним солдатом, відмінно справлявшимся з будь-якими завданнями. Але одного разу йому не пощастило. На черговому справі його смертельно поранили і він довгий час у фільмі «Кривавий постріл» знаходився між двома світами. Поки уряд не вирішив реанімувати каліку, зробивши з нього справжню машину для вбивств». Експеримент відбувався під грифом досконалої секретності.


 • І це не повний список всіх найочікуваніших стрічок і стрічок на цей рік.
  Очікувані фільми в 2020 році. Список новинок
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають