C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Рейтинг повітроочищувачів 2019-2020.Топ

Рейтинг повітроочищувачів 2019-2020.Топ

Серед усіх інноваційних винаходів, без яких просто неможливо обійтися в побуті і які є хорошими і незамінними помічниками в домашньому господарстві, звичайно ж, є очищувач повітря. Запитаєте чому? Відповідь проста і очевидна, Ними користуються для очищення повітря як великих, так і маленьких приміщень. Не тільки алергіки і астматики, але і люди, що не мають схожі проблеми зі здоров'ям, все частіше віддають перевагу чисту атмосферу старому і брудним повітрям свого житла. Крім гігієнічного аспекту, очищувачі повітря допомагають зробити повітря чистим і нешкідливим для дихання. Зрозуміло, це позитивно позначиться на здоров'ї організму в цілому.

Рейтинг повітроочищувачів 2019-2020.Топ


Саме з причини такої популярності затребуваність даного апарату, його асортимент на сьогоднішній день став досить разнообразий, що дуже радує, але при цьому приводить в глухий кут. Адже погодьтеся, хочеться вибрати хорошу і якісну річ, яка б служила вірою і правдою не один рік. Рейтинг повітроочищувачів цього року допоможе в значній мірі зорієнтуватися і зробити дійсно правильний і вірний вибір.
Серед великого асортименту на 2019-2020 рік фахівці настійно рекомендують звернути увагу на очищувач-іонізатор Повітря Суперіор А1», повну і докладну інформацію про якому модно знайти на офіційному сайті air-superior.ru. Але давайте познайомимося і з іншими моделями, також дуже затребуваними і популярними.

Рейтинг повітроочищувачів 2019-2020.Топ

Топ моделей.
 • 1 місце. Stadler Form Viktor V-001/V-002. Цей очищувач є справжнім порятунком для алергіків і астматиків. Модель від спеціалізованого виробника Stadler Form Viktor з індексом V-001/V-002 — продукт преміум-класу. Цінник на даний агрегат починається від 13350 і доходить до 31890 р. Що ж отримує користувач за цю немаленьку вартість?
  Спеціалізація системи – очищення повітря в приміщенні, площа обслуговування до 50кв.м.
  Прилад здатний обробляти до 200 куб. м на годину, що є чудовим показником. Система фільтрування тут одинична, вугільна. Крім можливості регулювання потужності повітря, що подається, є функція ароматизації. Реалізується вона за допомогою нанесення спеціальних аромамасел на поверхню вугільного фільтра, після чого видувається повітря насичується свіжістю і приємним запахом. Очищувач можна встановлювати тільки на підлозі, можливість кріплення на стіну у нього немає. Мережевий шнур досить довгий, дозволяє ставити апарат у кутку для комфортного забору повітря. Втім, якщо знадобиться перемістити V-001/V-002 в середину кімнати, швидше за все, доведеться використовувати подовжувач. Маса спорядженого апарата 49 кг, що дозволяє без зусиль переносити його в межах одного приміщення, а також з легкістю транспортувати.

 • Рейтинг повітроочищувачів 2019-2020.Топ


 • 2 місце. Ballu AP-155. Це найкращі очищувачі повітря для дітей. Вітчизняний бренд «Балу», надає на російському ринку весь спектр кліматичної техніки, представляє модель очисника повітря з індексом АР-155 призначену для очищення невеликих приміщень до 20кв.м. (ідеально підходить для дитячої кімнати). Середня ціна моделі 9990р. Потужність приладу складає 37 Вт, корпус вбудований продуктивний іонізатор повітря. Продуктивність знаходиться на середньому рівні, 170куб.м/ч. Є вбудована функція контролю рівня чистоти повітря. Крім фільтра попереднього очищення, пристрій оснащується НЕРА-фільтром середнього класу, а також знімним вугільним фільтром. Управління швидкістю обертання кулера і інтенсивності випаровування здійснюється за допомогою електронного блоку управління. Таймер може запускати і вимикати прилад з відстрочкою до 8 годин. Фіксація апарату тільки підлогова, без можливості кріплення на стіну. Вага становить 45 кг, що дозволяє з легкістю переносити апарат з кімнати в кімнату. Витратні матеріали легко знайти в багатьох мережевих магазинах, коштують вони недорого, тому з їх заміною проблем виникнути не повинно. Фірма «Балу» має одну з найбільш широких мереж сервісного (в тому числі і післягарантійного) обслуговування своєї техніки.

 • Рейтинг повітроочищувачів 2019-2020.Топ


 • 3 місце. Tefal PU4025. Серед всіх достоїнств даної моделі в першу чергу можна відзначити і назвати такі, які здатні надати вирішальну роль при виборі. • Сітка обладнана поворотним механізмом. Це дозволяє змінювати напрямок потоку повітря в залежності від бажання користувача.


 • Для випадків, коли індикатор забруднення повітря показує завідомо неточну інформацію, виробник передбачив можливість ручного налаштування чутливості датчика.


 • Рейтинг повітроочищувачів 2019-2020.Топ


  Крім стандартних засобів очищення, Tefal для уловлювання формальдегіду встановив свій фірмовий фільтр NanoCaptur, який, на відміну від вугільних фільтрів, пов'язує цей токсичний газ назавжди. Чотири режими роботи дозволяють настроювати прилад індивідуально.


 • Для переміщення очисника по кімнаті передбачена спеціальна ручка.


 • Рейтинг повітроочищувачів 2019-2020.Топ


 • 4 місце. Polaris PPA 4045Rbi. Середня вартість цієї моделі становить від 4400 руб. Мова йде про надійне очищувачі повітря, який оснащений чотирирівневої фільтрацією. Передбачена якісна іонізація, очищення від запахів і дезінфекція. Розробники оснастили модель зручним таймер відключення, який можна програмувати на 8 годин. Заслуговує на увагу і дизайн моделі з якісним прогумованим корпусом. Слід вказати і на низький рівень шуму, що є важливою перевагою для користувачів, у яких вдома діти. Передбачено запам'ятовування останніх параметрів і дистанційне керування. Уважно аналізуючи всі позитивні сторони, обов'язково варто відзначити наступні. Це шикарна фільтрація; безшумність; зручний таймер; просте управління; надійність; ароматизація; прогумований корпус.

 • Рейтинг повітроочищувачів 2019-2020.Топ


 • 5 місце. Winia AWM-40. Самий зручний очищувач повітря, оснащений всього двома кнопками: включення і виключення. При цьому на індикаторі є всі необхідні значення: BSS – повідомляє про необхідність заміни фільтра; Plasma – оповіщає про роботу іонізатора; Auto – режим автоматичної роботи. Ця модель не буде дратувати гучністю, вібрацією або складним управлінням. Навіть при високій швидкості роботи вентилятора модель не клацає, не гуде. Висока продуктивність, якісна збірка. Мінус тільки в недостатньо хорошому зволожувачі.


 • Рейтинг повітроочищувачів 2019-2020.Топ


  Уважно проаналізувавши навіть цей невеликий рейтинг, кожен зможе самостійно зробити вибір і вирішити, що йому найбільше підходить, уважно проаналізувавши кожну модель.
  Рейтинг повітроочищувачів 2019-2020.Топ
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають