C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

AMD або Intel в 2019-2020 році. Що краще

AMD або Intel в 2019-2020 році. Що краще

Вже не перший рік між двома світовими та відомими компаніями йде досить запекла боротьба. Це компанія AMD і Intel, які змагаються вже не перший рік. Чим порадує цього року кожна з компаній, які новинки по праву найочікуваніші і чим вони привабливі?

Компанія Intel.


AMD або Intel в 2019-2020 році. Що краще


Про який новинки на цей рік обов'язково варто сказати? Враховуючи, що 2019 рік буде роком CoffeeLakeRefresh, в 2020 році від Intel варто очікувати справді революційні досягнення. Враховуючи, що на ринок виведуть 7 нм процесори не одного виробника, компанія Інтел може уявити десяте покоління процесорів також на 7 мнтехнопроцессе, перестрибнувши 10 нмтехнопроцесс.
Витоку інформації показують, що Інтел вже тестує перші зразки процесорів покоління IceLake. База тестів продуктивності SiSoftware містить дані про такий процесор, який відзначився наявністю нового покоління відеоядра, виконавчі блоки і процесори якого в 25 рази перевищують значення нинішнього відеоядра процесорів Intel. Також очікується, що процесори Інтел десятого покоління будуть працювати на базі нового набору системної логіки 400 серії.

Як зробити правильний вибір – що краще?


AMD або Intel в 2019-2020 році. Що краще


Частота процесора, що є важливим параметром цього пристрою, в сучасних моделей знаходиться на рівні 3-4 ГГц. І хоча деякі з них можуть збільшувати цю характеристику при розгоні або включення турбо-режиму, великого значення це не має. Ще один параметр має значення – споживання енергії в процесі роботи, від якого залежить потужність блоку живлення комп'ютера і охолоджуючого кулера. Цей показник значно нижче у моделей марки Intel і вище у процесорів AMD. Однак, чим більше продуктивність пристрою, тим менша різниця в енергоспоживанні між топовими версіями, незалежно від виробника, вони мають потужність близько 90 Вт. Від кількості ядер і потоків залежить швидкість обробки даних. Чим більше ці цифри, тим вище ймовірність запуску на комп'ютері не тільки сучасною і вимогливою до ресурсів ігри, але й будь-яких додатків протягом декількох наступних років. Більшість сучасних процесорів мають від 4 до 8 ядер. А двоядерні вважаються практично застарілими – особливо, якщо користуватись ними для ігор.

Що можна запропонувати?


AMD або Intel в 2019-2020 році. Що краще


Серед досить великого і різноманітного асортименту на цей рік можна запропонувати такі світові бренди, які вас не підведуть, а навпаки порадують якістю своєї роботи.

 • По-перше, Intel. Нові процесори забезпечують істотне підвищення продуктивності в порівнянні з попереднім поколінням. Вбудовані функції безпеки дозволять вам впевнено здійснювати покупки, а завдяки підтримці дозволу 4K UHD ви відкриєте для себе цілий світ нових розваг.

 • AMD або Intel в 2019-2020 році. Що краще

 • По-друге, AMD. Неважливо, чи ви працюєте або граєте, багатоядерні процесори AMD для настільних ПК забезпечують видатну продуктивність і чудову якість ігрового процесу за відмінною ціною.

 • По-третє, Acer. Acer випускає настільні і портативні комп'ютери, серверне устаткування, пристрої зберігання даних, монітори і периферійні пристрої, цифрові пристрої, ЖК-телевізори і рішення для електронного бізнесу, призначені для використання на підприємствах, в урядових і освітніх організаціях, а також удома.


 • AMD або Intel в 2019-2020 році. Що краще


  Що стосується безпосередньо самих процесорів, то тут можна відзначити наступні найбільш користуються попитом.


 • AMD A10-7890K. Для користувачів, які віддають перевагу користуватися вбудованою графікою, непоганим варіантом стане процесор AMD A10-7890K. Серед його переваг – можливість запуску багатьох сучасних ігрових додатків навіть без використання потужної відеокарти. Характеристики пристрою приблизно порівняні з графічними процесорами RX460 а, значить, підходять для більшості кіберспортивних ігор типу DOTA2 і CS:GO з високою якістю зображення. Згодом до A10-7890K можна придбати дискретну відеокарту, розширивши можливості використання комп'ютера. Нерідко саме так і поступають геймери, які купують деталі для бюджетного ігрового ПК поетапно – в міру своїх фінансових можливостей.


 • AMD або Intel в 2019-2020 році. Що краще


  IntelCore i3-7100. Користувачам, які віддають перевагу збирати свій комп'ютер на базі процесорів Intel і при цьому не платити за системний блок більше $1000 варто звернути увагу на модель Core i3-7100. Пристрій з двома ядрами, але з чотирма потоками впорається з запуском навіть тих ігор, в мінімальних вимогах до яких варто параметр Core i5 або i7. Для цього процесор слід встановлювати на ПК з достатньою кількістю оперативної та графічної пам'яті. Хоча в цю модель вже вбудовані і підтримка DirectX 12 інтегроване відео, які дозволяють їй працювати навіть без дискретної відеокарти.


 • AMD або Intel в 2019-2020 році. Що краще


  Core i7-7700K. Модельний ряд процесорів Інтел теж має свого лідера – i7-7700K, що відрізняється високою продуктивністю і тактовою частотою. При цьому пристрій споживає порівняно багато електроенергії – майже стільки ж, скільки топовий AMD. А частота процесора може змінюватися в межах 42–47 ГГц – достатньо для підтримки будь-яких, навіть самих вимогливих ігор 2016-го, 2017-го і, швидше за все, 2018-го року. Хоча для того, щоб пристрій запускало ресурсомісткі програми її слід використовувати разом з відповідною за обсягом пам'яті і відеокартою (від 8 Гб і 4 Гб відповідно). Можливостей вбудованого графічного процесора для гри не вистачить – зате буде достатньо для програвання відео у кращому на сьогоднішній день дозволі.


 • AMD або Intel в 2019-2020 році. Що краще


  А ось який вибір зробити – це вже ваше рішення, так як кожен вибирає те, що йому більше підходить і влаштовує.
  AMD або Intel в 2019-2020 році. Що краще
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають