C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Топ 5 очищувачів повітря 2019-2020. Рейтинг

Топ 5 очищувачів повітря 2019-2020. Рейтинг

Напевно ні для кого не є секретом той факт, що сьогодні серед великого різноманіття проблем на першому місці стоїть екологічна. Так, так, постійний ріст забруднення навколишнього середовища і повітря дуже сильно і досить серйозно складається на самопочуття кожного з нас. Але зараз і ця проблема дуже легко вирішується, причому впоратися з нею по кишені абсолютно кожному. У чому ж криється відповідь? Правильно, у використанні очищувачів повітря, завдяки яким повітря у вашому будинку і квартирі стане набагато чистіше і вже після першого застосування ви відчуєте поліпшення свого самопочуття.

Топ 5 очищувачів повітря 2019-2020. Рейтинг


Але як зробити правильний і вірний вибір серед великого і різноманітного асортименту очищувачів? Правильно, топ 5 очищувачів повітря стане справжньою знахідкою для багатьох, так як в цьому рейтингу міститься не просто перерахування моделей, а повний опис усіх плюсів та мінусів. Але все ж фахівці рекомендують звернути увагу на таку модель, як очищувач-іонізатор Повітря Суперіор А1», повну інформацію про яку можна знайти на офіційному сайті air-superior.ru. Але давайте більш детальніше зупинимося і на інших моделях, які також заслуговують особливої уваги.

Рейтинг моделей очисників.


Які ж моделі слід обов'язково включити в цей список?

Топ 5 очищувачів повітря 2019-2020. Рейтинг


 • По-перше, Shivaki SHAP-3010. Модель SHAP-3010 коштує від 8390 до 18490 рублів, в залежності від регіону і рітейлера. Основне призначення приладу саме очищення повітря, без можливості зволоження. Споживання електроенергії до 38Вт.

  Конструкція передбачає установку декількох різних фільтрів: НЕРА-фільтра, фотокаталітичного і вугільного.
  Присутня функція іонізації повітря, що значно підвищує вміст кисню в приміщенні. Швидкість обертання кулера регулюється за допомогою перемикача, так само, як і інтенсивність випарів. Прилад можна вішати на стіну або залишити стояти на підлозі. Живиться SHAP-3010 від мережі, але мережевий шнур у нього досить короткий, так що слід запастися подовжувачем заздалегідь.Приємним бонусом для покупця буде наявність пульта ДУ, за допомогою якого можна задавати основні параметри, включати і вимикати пристрій. Порадував і рівень шуму — при піковому навантаженні лише 46дБ, дуже хороший показник. Габарити пристрою компактні, зручні для перенесення з кімнати в кімнату. В цілому, очищувач справляє враження надійного і збалансованого апарату, який можна розглянути в якості придбання.

 • Топ 5 очищувачів повітря 2019-2020. Рейтинг

 • По-друге, AIC XJ-3800A1. Це апарат середнього цінового діапазону. При ціні 15090р. він володіє наступними характеристиками: максимальний рівень потужності 89Вт, площа що обслуговується 60кв.м. Рівень продуктивності вище, ніж у конкурентів — цілих 360куб.м/ч. Зрозуміло, опція контролю очищення повітря присутня «на борту». Система фільтрації представлена класичною трійцею: НЕРА-фільтром, фотокаталітичним і вугільним. Приємним бонусом буде наявність іонізатора та ультрафіолетової лампи, а також функція плазмової технології очищення (фірмова опція, що зустрічається далеко не у кожної моделі). Електронний Блок управління з пультом ДУ. Рівень шуму при максимальному навантаженні 52дБ, середній дещо нижче. Вага складає майже сім кілограмів, що теж не є рекордним показником. Втім, компанія AIC явно не ганяється за рекордами, скоріше вона робить ставку на технологічність і надійність, і в цьому, судячи з XJ-3800A1 вона знає толк.

 • Топ 5 очищувачів повітря 2019-2020. Рейтинг

 • По-третє, Korting KAP800. Модель КАР800 належить до початкового рівня, якщо судити з її ціною (6589р.). Очищувач повітря володіє потужністю 40Вт і здатний обслуговувати площа до 28кв.м. Його продуктивність дорівнює 240 куб. м/год. Як і в більш дорогих аналогах, присутня функція «контролю очищення повітря». Вбудований іонізатор дозволяє проводити додаткову обробку повітря в приміщенні, коли основна очищення вже завершена. Пульт управління електронний з можливістю використання дистанційного керування приладом. Індикація на корпусі сповіщає користувача про те, що фільтр забруднився, і його пора почистити або замінити. Саме обслуговування апарату не відніме багато часу і проводиться в домашніх умовах без використання спеціальних інструментів. Середній рівень шуму становить 26дБ, а вага приладу 82 кг. В цілому, очисник являє собою хороший зразок якісно зібраного пристрою. Корпус красивий, рівний, без задирок, напливів і нерівностей. Кнопки включаються чітко, натискання м'яке, але в той же час чітке і пружне. Відгуки про модель в більшості своїй позитивні, що дозволяє занести її в список моделей, рекомендованих для покупки.

 • Топ 5 очищувачів повітря 2019-2020. Рейтинг

 • По-четверте, Xiaomi Mi Air Purifier 2. Середня вартість Air Purifier 2 становить 11987р., що характеризує його як апарат середньої цінової категорії. Основний упор зроблений на очищення повітря в приміщенні. Пропускна здатність агрегату 310кубм/ч. Присутня функція контролю чистоти повітря. Крім первинного фільтра (попереднє очищення), прилад оснащений НЕРА-фільтром класу Н-11. Регулювання блоку управління електронне, фіксація на поверхні підлогового типу. Живлення здійснюється за допомогою побутової розетки на 220 в.На корпусі розташовуються індикатори включеного харчування та забрудненого фільтра. Шнур живлення досить короткий, тому для переміщення пристрою по кімнаті, швидше за все, буде потрібно подовжувач. В цілому освіжувач повітря від Xiaomi другої ревізії (індекс «2» у назві) залишає позитивні враження від використання. Його можна сміливо рекомендувати як зручне і просте засіб очищення повітря для будинку.

 • Топ 5 очищувачів повітря 2019-2020. Рейтинг

 • По-п'яте, Electrolux EHAW 7510D/7515D/7525D. Ціну апарата не можна назвати бюджетною — від 18520 до 31760 р. На відміну від попередників, у даної моделі упор зроблений не тільки на суху очищення повітря, але і на зволоження приміщення. Площа, яку може обслужити очищувач за один раз, не повинна перевищувати 50 кв. м. Резервуар для води не дуже великий, сім літрів, при середній витраті рідини близько 05 л на годину. Пристрій оснащений гігростатом, так що власник завжди буде знати, який рівень вологості повітря в приміщенні на даний момент. Інтенсивність обдування і випаровування можна регулювати за допомогою блоку управління. Фіксація підлогова, живлення від мережі (220В). Приємною несподіванкою є сенсорне керування апаратом. До того ж сама модель затемнює дисплей, якщо рівень освітлення у приміщенні достатній. Порадує і наявність у EHAW посрібленого іонізуючого стрижня, а також можливість вибору з трьох кольорів корпусу. На корпусі розташовані індикатори низького рівня рідини і забрудненого фільтра. Вага приладу 6 кілограм.


 • Топ 5 очищувачів повітря 2019-2020. Рейтинг


  І це лише список деяких моделей, які вже успішно зарекомендували себе з позитивного боку, а, значить, будуть служити довго і порадують своєю роботою.
  Топ 5 очищувачів повітря 2019-2020. Рейтинг
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають