C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Новинки гаджетів на 2019-2020 рік. Список

Новинки гаджетів на 2019-2020 рік. Список

Без чого сьогодні просто неможливо уявити життя сучасної людини? Звичайно ж, без гаджетів, які в значній мірі полегшують наше життя, роблячи її більш комфортною. Саме тому така тема, як новинки гаджетів на цей рік обов'язково приверне увагу багатьох. Але вже зараз можна з великою впевненістю сказати про те, що нас дійсно чекає багато нового і сучасного.
Щорічно ми стикаємося з дійсно інноваційними новинками техніками, хоча минулий рік не приніс нам нічого цікавого і нового, тому багато покладають великі надії на цей рік. Що ж нам обіцяють і чого коштує насправді очікувати?
Перш за все, у цей список слід включити новинки Apple, смартфони і навушники, смартфони iPhone, AR-гарнітура і багато інших засобів.
Але про все детальніше.

Новинки гаджетів на 2019-2020 рік. Список

AR-гарнітура.


Черговою новинкою від цього виробника є гарнітура додаткової реальності. У компанії щосили йде розробка даного пристрою. Воно буде мати спеціальну ОС і монітор. Для цього пристрою паралельно йде розробка спеціального чіпа.

Навушники.


Новинки гаджетів на 2019-2020 рік. Список


Що стосується навушників, то кампанія вже готується порадувати покупців новим девайсом. Фахівці заявили, що Apple врахувала попередні помилки і вже в новій моделі. Крім виправлення помилок, будуть передбачені просунуті удосконалення. Були внесені виправлення в технологію підвищеного шумозаглушення. Найголовніша проблема попереднього девайса — надмірна кількість шумів. За запевненням: нова модель буде більш просунутою в цьому плані. Варто відзначити новий тактичний хід у дизайні гаджета. Завдяки цьому нововведенню: навушники отримають обіцяну шумоізоляцію, і непогану вологозахист. Пристрій отримає технологію Siri в якості процесора.

Очищувач повітря.


Новинки гаджетів на 2019-2020 рік. Список


Так, так, ви не помилилися, мова йде саме про сучасному очисники-іонізаторі «Повітря Суперіор А1», який обов'язково повинен бути в кожному домі. Саме ця здавалося б на перший погляд проста річ сприяє тому, що у вашому будинку буде завжди свіже і чисте повітря, а значить ваше самопочуття покращиться. Більш детальну інформацію можна знайти на офіційних сайті air-superior.ru, де також можна ознайомитися з усіма різновидами та їх функціями.

Якими будуть сучасні смартфони?


Новинки гаджетів на 2019-2020 рік. Список


Погодьтеся, перш ніж знайомиться зі списком найбільш очікуваних смартфонів, самим правильним кроком стане знайомство з найбільш основними рисами і характеристиками сучасних смартфонів. Запитаєте навіщо це? Все просто, завдяки такій інформації можна досить легко і просто зорієнтуватися яка модель буде найбільше відповідати всім вимогам часу. Отже, на які моменти необхідно звернути увагу в першу чергу?

Новинки гаджетів на 2019-2020 рік. Список


 • По-перше, гнучкий екран. Отже, першим апаратом подібного типу — Galaxy F (Flexible). Але чи з'явиться він у цьому році? Але навіть якщо у корейського гіганта все вийде, це ще не означає, що в 2020 році смартфон з гнучким екраном «піде в маси», а не залишиться узконишевым рішенням кшталт «розкладачок», які випускаються невеликими серіями, проте рідко продаються за межами Східної Азії. Зрозуміло, при цьому залишаться класичні смартфони з плоским екраном, причому як з модним нині витягнутим («повноекранний дизайн»), так і з класичним співвідношенням сторін 9 до 16 (але тільки в бюджетному ціновому діапазоні). Більш того, нікуди не зникнуть навіть класичні кнопкові «мобілки».

 • Новинки гаджетів на 2019-2020 рік. Список

 • По-друге, мережа 5G. Перші «мобільники» з підтримкою мереж п'ятого покоління повинні з'явитися вже навесні 2019 року. В своїй основній масі це будуть флагмани типу Samsung Galaxy S10 хоча та ж MediaTek погрожує подати вже зовсім скоро недорогі чіпсети для мобільних пристроїв з інтегрованим 5G-модемом. Восени того ж року повинні з'явитися аналогічні рішення вже від Qualcomm і Samsung, а на початку 2020 року підтримують 5G смартфони обіцяють стати масовим явищем. Заодно оператори зв'язку до того часу зможуть забезпечити покриття достатньої якості. Зрозуміло, поки тільки в розвинених країнах. У мережах п'ятого покоління швидкість завантаження даних обіцяє досягти неймовірних навіть не 5 а цілих 10 Гбіт/с. Зрозуміло, для досягнення таких показників потрібні роки. Проте вже на перших порах смартфони з підтримкою 5G зможуть видавати як мінімум 2 Гбіт/с в режимі завантаження.

 • Новинки гаджетів на 2019-2020 рік. Список

 • По-третє, камера. Зараз виробники анонсують смартфони з потрійними, четверными і навіть зовсім многомодульными камерами. На наш погляд, до 2020 року ця «буря» має вщухнути. Фактично, стелею є потрійний модуль камери з великим програмно-апаратним зумом. Тому що з практичної точки зору більше не треба — все інше понти. Радимо згадати, як кілька років тому масово випускалися мобільники з камерами від 40 мегапікселів, наприклад Nokia Lumia 1020. Пройшло зовсім небагато часу — і навіть топові флагмани стали цілком задовольнятися скромними 12 Mp. А більше для соцмереж і не потрібно, для решти є «дзеркалка».


 • Новинки гаджетів на 2019-2020 рік. Список


  Це, мабуть, основна інформація, пов'язана з новими моделями гаджетів, які варто очікувати в цьому році і який дійсно стануть справжніми помічниками.
  Новинки гаджетів на 2019-2020 рік. Список
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають