C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг

Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг

Що хвилює більшою мірою кожного автомобіліста з настанням холодів і першого зимового місяця? Звичайно, вибір зимової шини для свого авто, адже від того на скільки буде зроблений правильний вибір залежить безпека і комфорт при пересуванні. Топ зимових шина на цей рік, як і завжди радує своїм різноманітним асортимент, причому кожна модель славиться своїми певними характеристиками, плюсами і мінусами і, звичайно ж, ціновим рівнем.

Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг


Для того щоб зробити правильний і вірний вибір обов'язково варто пам'ятати про те, що необхідно обов'язково враховувати кліматичні особливості місцевості, вигляд і вантажопідйомність вашого транспортного засобу. Не забувайте, що зимові шини мають ряд своїх особливостей і характеристик. Про що йдеться?

Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг


 • По-перше, зимові покришки мають спеціальний захист, що зберігає швидкість руху і маневреність на поворотах при негативних температурах.

 • По-друге, шини виготовляються із зносостійкого еластичного сировини.

 • По-третє, головним елементом конструкції є протектор з високими показниками міцності. Основа об'єднує протектор з внутрішніми рівнями, зменшує поштовхи від нерівностей на дорожньому покритті.

 • По-четверте, металевий корд підтримує форму шини в стабільному стані, підвищує стійкість автомобіля. Під сталевою поверхнею міститься текстильний шар, який запобігає внутрішній тиск. Краї покришки захищає каркас. Амортизує і підтримує стабільність управління автомобілем крыльевая стрічка, впаянная в край шини.


 • Ну а тепер давайте познайомимося зі списком найбільш затребуваних моделей.

  Новий рейтинг нешипованих моделей.


  Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг


  Що собою являє такий вид гуми? Нешиповані (фрикційні) покришки забезпечуються ламелями, які кріплять до зовнішніх покриттів шин. Показники зчеплення з дорожнім полотном збільшують підвищенням товщини ламелей. Конструкції підходять для міських трас в кліматі з невеликою мінусовою температурою. Деякі виробники включають в пластик тверді елементи для поліпшення керованості. Ну а тепер познайомимося з найбільш затребуваними моделями?

  Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг


 • 1 місце. Nokian Hakkapeliitta R2. Скандинавські покришки Nokian Hakkapeliitta R2 оптимальні для низьких температур; представлені в декількох варіаціях, довговічні. Вироби підходять для позашляхових машин, т. к. відрізняються гарною прохідністю в заметах і бездоріжжя. Конструкція дозволяє підтримувати керованість при заметах, забезпечує швидкий розгін транспортного засобу і гальмування на льоду. Посилена боковина шини забезпечує вихід з колії. Вартість: 3770 — 11200 р. (в залежності від діаметра коліс).

 • Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг

 • 2 місце. Bridgestone Blizzak DM. Варіант шин Bridgestone Blizzak DM призначений для машин легковий категорії і кросоверів. Гума зносостійка, довговічна. Покришки оптимальні для їзди по зледенілих поверхнях, вкриті 2 шарами (зовнішній і внутрішній). При стиранні зовнішнього рівня шини пористе покриття дозволяє підтримувати зчеплення колеса з трасою. Покришки розроблені з урахуванням кліматичних умов Росії.

 • Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг

 • 3 місце. Hankook Winter icept iZ2. Гума Hankook Winter icept iZ2 забезпечена протектором з клиновидним зображенням, що дозволяє підтримувати керування машиною на занесених снігом трасах і маневреність на холодних поверхнях. До переваг моделі належить можливість економити пальне, оптимальне співвідношення вартості і якості (215/55 R17 — від 6600 р.).


 • Рейтинг шипованих моделей.


  Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг


  Шиповані моделі зимових шин являють собою моделі, які забезпечені вставками з міцних сплавів, що сприяють зниженню ковзання. Вид підходить для поїздок по кучугурах поза міста, покритим льодом дорогах. Конструктивне рішення покращує контроль за автомобілем при перетині пухкого снігового покриву, наста. Шиповані покришки зменшують шлях гальмування машини на зледенілих трасах. Для виготовлення застосовується гума середньої жорсткості; висота елементів досягає 1 див. Про яких моделях варто згадати в першу чергу?


 • Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг


  Nokian Nordman 7. Покришки Nokian Nordman 7 з шипами мають радіальне конструктивне рішення, не забезпечуються камерами. Моделі призначені для переміщення по насту, льоду, вологих поверхнях. Лінійка представлена діаметрами 13-17 див. Орієнтовні ціни: 175/70 R13 — 2600 р, 185/65 R15 — 3300 р.


 • Michelin x-ice north. Гума Michelin x-ice north 3 забезпечується системою «Розумний шип». На морозі матеріал поруч з шипом твердне, що забезпечує маневреність на складних трасах і довговічність експлуатації. Гальмування в заметах впевнене і швидке.


 • Continental Icecontact 2. При порівнянні зимових шипованих шин виділяється модель Continental Icecontact 2 сконструйована з асиметричними лініями на протекторі. Моделі розроблені з урахуванням економії пального, маневреності на крижаних поверхнях; відрізняються плавним ходом. Шипи розташовані часто, забезпечуючи надійне зчеплення з полотном.


 • Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг


  Hankook Winter I Pike RSW419. Шини Hankook Winter I Pike RSW419 розроблені з широкою поверхнею для зчеплення з дорожнім полотном. Протектори забезпечені латеральними канавками, які забезпечують маневреність при їзді в морози, снігопади, холодні зливи, по слизьких поверхнях. Шини ошипованы в 22 ряду і забезпечені 170 елементами.


 • Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг


  Continental Contiicecontact. Модель Continental Contiicecontact розроблена для експлуатації при мінусових температурах в суворому кліматі. Моделі міцні, зносостійкі, довговічні, відрізняються глибоким і щільним розміщенням балонів. Шини забезпечують маневреність і стійкість на складних трасах.


 • Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг


  Як видно навіть з цього невеликого рейтингу і списку, кожна модель володіє своїми достоїнствами і недоліками, які обов'язково слід враховувати, щоб зробити правильний і вірний вибір.
  Топ зимових шин 2019-2020. Новий рейтинг
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають