C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


На даний момент Уряд США проводить для всіх зацікавлених осіб Лотерею Грін Кард - традиційний розіграш, перемога в якому може відкрити людині шлях на територію Америки. У числі інших країн до участі в цій знаковій заході була допущена і Україна. Незважаючи на те, що заявки приймаються вже зараз, в 2018 році, остаточні результати стануть відомі лише в 2020 році. Так що ж потрібно зробити, щоб взяти участь в DV Lottery-2020 року, і які переваги і привілеї чекатимуть щасливчика в разі виграшу?

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Суть, призначення, можливості

Лотерея Грін Кард-2020 проводиться в рамках щорічної американської програми «Візи для іноземців різних національностей», якою керує Державний департамент США (фактичне міністерство внутрішніх справ). Офіційна назва розіграшу - «Electronic Diversity Visa Lottery» (звідси і скорочення «DV Lottery»), що можна перевести як «Електронна лотерея віз для урізноманітнення». Справа полягає в тому, що цільовою аудиторією цього заходу виступають саме «Diversity immigrants» - потенційні «переселенці» з таких держав, з якими у США були недостатньо розвинені міграційні зв'язки в минулому.

Саме на виправлення ситуації, що склалася і спрямована роздача Грін Карт в 2018-2020 році. Даний документ дозволить своєму власникові (представнику країни, що розвивається, якою є і Російська Федерація) безперешкодно переїхати в Америку і влаштуватися тут на роботу на повністю законних підставах. Незважаючи на те, що «зелена картка" не зробить людину громадянином США (тобто він не зможе голосувати на виборах за вподобаного йому кандидата і брати участь в деяких видах соціальної та комерційної діяльності), вона надасть йому всю повноту громадянських прав, а саме:

Можливість отримати освіту за спеціальною програмою за підтримки уряду (тобто зі знижкою на оплату навчання).

Можливість перебувати на території Штатів на легальних підставах протягом необмеженого часу. При цьому покинути територію країни більше, ніж на півроку, буде не можна.

Можливість претендувати на пенсію після 10 років офіційного праці.

Можливість користуватися зниженими кредитними ставками і оформляти позики в американських банках за спрощеними схемами.

Можливість відкрити в США свою власну справу і ін.
Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Все про чинний розіграш

Для розіграшу 2018-2020 роки американським урядом було виділено 50 000 Грін Карт. Дана кількість віз буде порівну розподілено між 6 географічними регіонами: Африкою, Азією, Європою, Північною Америкою, Океанією, Південною і Центральною Америкою. На кожну країну-учасницю виявиться видано не більше 7% від загального числа «зелених карток» (тобто приблизно по 3500 посвідчень на державу).

Реєстрація заявок на Лотерею Грін Кард 2020 роки вже почалася - старт був даний 3 жовтня 2018 року в 12:00 за північноамериканським східним літнім часом. Не варто думати, що можливості взяти участь в цьому заході більше немає. Реєстрація учасників завершиться лише 6 листопада о 12:00 за північноамериканським східним стандартним часом. Згодом прийом заявок на Лотерею виявиться закритий - людина, що не встиг подати свої документи до цієї години, не зможе спробувати удачу на виграш Грін Карти в 2020 році.

Однак подача заявки на участь в розіграші - ще тільки половина справи. Далі, а саме в період з 7 травня 2019 року по 30 вересня 2020 року, людині потрібно регулярно заходити на офіційний сайт Державного департаменту США і перегортати сторінку вниз до кнопки «Check Status» ( «Перевірити статус»). Тут знадобиться раз по раз вводити потрібну інформацію: номер підтвердження, який буде виданий учаснику відразу ж після заповнення початкової заявки, своє прізвище і дату народження. Тільки так людина зможе отримати відповідь на питання про те, чи потрапив він до числа щасливих володарів заповітної Грін Карти, або система, яка обирає переможців Лотереї-2020 на довільному порядку, на цей раз обійшла його стороною. Важливо повторювати процедуру перевірки статусу своєї заявки багаторазово - справа полягає в тому, що якщо який-небудь з переможців відмовиться від свого виграшу, його посвідчення буде розіграно між учасниками знову.

Уряд США знімає з себе зобов'язання по безпосередньої взаємодії з потенційними «переселенцями». Ніхто не буде безпосередньо сповіщати людини про те, що терміни проведення Акції Грін Кард-2020 добігають кінця, роз'яснювати йому вимоги щодо заповнення заявки або повідомляти про виграш - всю процедуру, від початку і до кінця, учаснику знадобиться пройти самостійно.

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Підготовка до заповнення анкети

Для участі в розіграші мало знати дати, в які починається і завершується подача документів. Необхідно також розуміти, що Лотерея Грін Карт в 2020 році, як і в усі роки раніше, буде проводитися:

повністю англійською мовою;

виключно в електронному форматі.


Так що людині, яка бажає подати свою заявку, знадобиться бути особливо уважним і обережним - по-перше, щоб ненароком не припуститися помилки в анкеті, а, по-друге, щоб не нарватися на шахраїв, які активізуються після старту DV Lottery.

Лотерея проводиться на офіційному сайті Держдепу США (U.S. Department of State) - www.dvlottery.state.gov. Важливо простежити, щоб у кінці стояло саме розширення .gov. Інші розширення (.com, .net і ін.) Вказують на несправжні (фейковий) ресурси, метою яких є грошове збагачення за рахунок довірливих користувачів. Подача заявки і участь в офіційній DV Lottery-2020 повністю безкоштовно.

Кожен учасник розіграшу повинен відповідати двом основним умовам. це:

наявність громадянства в країні-учасниці Лотереї (Україна, так само як і інші країни пострадянського простору, входять до цього переліку);

наявність або атестата про закінчену середню освіту, або дворічного трудового стажу за обраною спеціальністю за останні 5 років.

Однак шанс взяти участь в DV Lottery-2020 є навіть у тих, хто не має атестату про закінчення курсу середньої школи. Державний департамент США надає можливість спробувати удачу тим людям, які можуть бути потенційно корисні на території Америки як фахівці в своїх сферах.

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Щоб перевірити власну професійну затребуваність в Сполучених Штатах, людині знадобиться скористатися сервісом onetonline.org, де для кожного виду діяльності розрахований свій показник SVP, або Класифікації професійної підготовки. Людина без атестата про закінчену середню освіту повинен пропрацювати 2 роки з останніх 5 років по тому напрямку, для якого сервісом «O * Net OnLine» встановлено рівень професійної підготовки від 7.0 і вище. Подолання цієї межі означає, що фахівець даного профілю буде затребуваний на території Америки.

Так, людина міг не закінчити курс середньої школи і не отримати атестата, проте присвятити багато часу самостійного вивчення комп'ютерного програмування. В результаті один з роботодавців навіть погодився взяти такого фахівця на офіційну посаду в свою компанію. Відпрацювавши в організації понад 2 років, програміст вирішив спробувати удачу в розіграші Грін Карт. Щоб перевірити свою професійну затребуваність, він:

Зайшов на сайт onetonline.org і клікнув на словосполучення «Find Occupations» (угорі ліворуч).

Знайшов в меню розділ «Job Family», де зупинився на сфері саме своєї діяльності - «Computer and Mathematical».

Ознайомився з показником SVP для конкретної спеціальності «Computer Programmers» - від 7.0 до 8.0.

Заповнив анкету на участь в Лотереї Грін Кард на загальних підставах, тому що мав на це повне право.


Це важливо! При заповненні анкети людині не знадобиться підтверджувати свою відповідність двом основним умовам розіграшу, куди відноситься походження з країни-учасниці конкурсу та наявність атестата (або, як замінює варіант, робоча профпридатність). Це потрібно буде робити тільки переможцям Лотереї під час проходження обов'язкового інтерв'ю з консулом.


Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Порядок заповнення анкети

Середній час заповнення електронної анкети на участь в Лотереї Грін Карт 2020 року - близько 20-30 хвилин. Максимальний час, що відводиться системою на дану процедуру - 1 година. Якщо людина не вкладеться в ці рамки, сайт буде перезавантажений, і користувачеві доведеться починати весь процес спочатку. Вводити дані в цифрову форму знадобиться виключно на латиниці. Ось які графи потрібно заповнити учаснику після натискання кнопки «Begin Entry»:
Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги
Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги
Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Важливий факт! При обліку кількості дітей необхідно вважати як біологічних, так і прийомних синів і дочок, які ще не досягли віку 21 років і які не перебувають в офіційно зареєстрованому союзі (тобто неодружених / незаміжніх). Враховувати дитини свого чинного чоловіка від іншого шлюбу також доведеться. Якщо дитина на постійній основі проживає в США або і зовсім є громадянином цієї держави, то вважати його не потрібно.


Особливі вимоги пред'являються до фотографії, яка в обов'язковому порядку повинна бути додана до електронного документа. Її необхідно зробити не пізніше, ніж за 6 місяців до відправлення форми. Фото повинно демонструвати актуальну зовнішність людини в поточний момент часу, а також відповідати наступним критеріям: нейтральний фон, хороша фокусування, пряме положення голови позує, відсутність очок і / або головного убору. Технічні вимоги до фото на Грін Карту в 2020 році: формат JPEG, розмір до 240 КБ, висота голови від 50% до 69% від загальної висоти знімка, дозвіл 600х600 пікселів і глибина кольору в 24 біта.
Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


На другій сторінці користувачеві знадобиться вказати інформацію про своїх найближчих родичів - дружини і дітей, завантаживши їх фотографії. Це необхідно тому, що в разі виграшу однієї людини «зелені картки» будуть роздані і членам його сім'ї (дружини / чоловіка, біологічним і прийомним дочкам / синам).

Після заповнення всіх граф система надасть користувачеві можливість перевірити бланк перед його відправкою. Якщо все буде зроблено правильно, людині залишиться натиснути на копку «Continue» ( «Продовжити»). Заявка відправиться на розгляд. Надіслати повторну форму буде більш неможливо, адже тоді учасника чекає автоматична дискваліфікація. За даними Державного департаменту США, через помилки в заповненні з конкурсу щорічно «випадає» близько 35% анкет.

Важливий факт! Надіслати власну персональну заявку може будь-який член родини, який відповідає заявленим вимогам. При цьому кожному учаснику розіграшу знадобиться вписати інформацію про найближчих родичів окремо в своїй анкеті. Таким чином, шанси на перемогу в Лотереї значно підвищуються у членів однієї сім'ї, що складається з подружжя та дітей.


На закінчення система видасть учаснику індивідуальний номер підтвердження. Він буде продубльований і в листі, який прийде на електронну пошту користувача. Цю унікальну комбінацію цифр і букв потрібно зберегти, тому що саме вона дозволить отримувати інформацію про виграш або програш в Лотереї.
Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2020 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають