C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Chevrolet 2019-2020 модельного року. Новинки авто

Chevrolet 2019-2020 модельного року. Новинки авто

Уважно вивчивши статистичні дані можна легко прийти до висновку, що компанія Шевроле на сьогоднішній день є однією з найбільших автомобільних компаній, авто якого користуються великим попитом і популярністю вже не одне десятиліття. Чому, в чому причина, адже сьогодні на світовому ринку досить велика кількість компаній? Відповідь криється в наступному, компанія розробляє і випускає легкові, вантажні автомобілі, також дуже приємним дизайном, чудовими технічними характеристиками, надійністю, доступною вартістю і великим вибором комплектацій.

Chevrolet 2019-2020 модельного року. Новинки авто


Компанія Chevrolet цього модельного року пропонує покупцям досить великий і різноманітний асортимент і саме про це ми зараз і поговоримо.

Новинки авто – Colorado ZR 2.


Chevrolet 2019-2020 модельного року. Новинки авто


В цьому році лінія пікапів Шевроле розширюється, з'явиться модель середнього розміру. Її особливістю називають відмінні позашляхові показники. Зовнішній вигляд машини характерний великим переднім і заднім обвісом, плюс квадратними колісними арками, де є захисні вставки, короткі кути в'їзду і виїзду, інше. Модель передбачає привід на всі колеса, хоча доступно заблокувати задній диференціал, передбачено 9 режимів експлуатації. Оснащують пікап дизельним двигуном, де потужність 186 кінських сил, плюс бензиновим аналогом з віддачею 308 кінських сил.

Impala.


Chevrolet 2019-2020 модельного року. Новинки авто


Автомобіль бізнес-класу випускається з 1957 року з перервами. Оновлена Impala замінить модель 2013 року. Новинка отримала збільшену довжину, що додало комфорту в салоні. Крім того, частково поменян дизайн, додав автомашині солідності. В інтер'єрі змінена компоновка центральної консолі і приладової панелі, додалася нова інформаційно-розважальна система. В обробці застосовані якісні м'які матеріали, що спільно з конструкцією сидінь і збільшеним салону зробили подорож на автомобілі більш приємним. У лінійці силових агрегатів додано двигун потужністю 306 л. с.

Orlando.


Chevrolet 2019-2020 модельного року. Новинки авто


Orlando цього модельного року стане другою генерацією компактного семимісного мінівена. Новий дизайн автомашини створив агресивний і динамічний зовнішній вигляд, що рідко зустрічається у даного класу автомобілів. Це вдалося сформувати завдяки: широкому капоту; вузькому радіатора; компактному нижньому воздухозаборнику; переднім і заднім захисним накладок; фронтальним верхнім і нижнім выштамповкам; пластикового обважування по периметру кузова; комбінованим заднім ліхтарям. В салони основні зміни пов'язані з використанням новітніх оздоблювальних матеріалів, що підвищують комфорт. Для мінівена передбачено три версії комплектування і два мотора в 140 і 165 сил.

Corvette C8.


Chevrolet 2019-2020 модельного року. Новинки авто


У сімейство спорткарів Corvette з'явиться ще одна новинка модель С8. Це нове покоління спортивного автомобіля, який замінить версію С7. Практично революційним змінами стане нова компоновка. Тепер це буде среднемоторная, при якій двигун стане розміщуватися перед задньою віссю автомобіля. З новою компоновкою С8 отримав більш яскраво виражений спортивний дизайн за рахунок передньої повітрозабірних решіток, дзеркал аеродинамічної форми, великих крил з великими колісними арками. Комплектуватися Corvette C8 спочатку буде двигунами потужністю 630650 сил. У перспективі планується застосування силового агрегату в 700 л. с. Нива Оновлена Нива значно відрізняється від існуючого автомобіля і характеризується сучасним зовнішнім виглядом класичного позашляховика. Такий спосіб вдалося виконати з допомогою: потужною ступінчастою конструкцією переднього бампера; вузькій головної оптики в двухлинзовом виконанні; невеликого нахилу капота; широких колісних арок із захисними вставками; нижнього обважування; фронтальних ліній; навісних елементів захисту; масивного заднього бампера. Салон повністю перероблений і став комфортабельніше і ергономічнєє. Для комплектування призначений бензиновий двигун об'ємом 1,8 л і потужністю 137 к. с. Передбачено п'ять варіантів комплектації повнопривідного позашляховика. Ціна буде оголошена перед початком виготовлення новинки.

Нива.


Chevrolet 2019-2020 модельного року. Новинки авто


Оновлена модифікація Ниви буде різнитися з попередньою моделлю сучасним зовнішнім оформленням, але при цьому не втратить характер стандартного позашляховика. Подібний образ вдалося сформувати завдяки якісній ступінчастої конструкції попереду, вузькою головній оптиці, а також мінімального нахилу капота і широким колісним аркам, доповнених відповідними захисними елементами. Ще можна сказати про фронтальних лініях, нижньому обважуванні, масивному бампері ззаду.

TAHOE.Chevrolet 2019-2020 модельного року. Новинки авто


Це повнорозмірний рамний позашляховик, який пішов у серію в 90-х роках. Нова модифікація приємно здивує покращеною прохідністю. У дизайні помітні оновлення, спрямовані на формування потужного, стильного зовнішнього вигляду. Задля цього фахівці поміняли бампера, форму головних фар і крила позашляховика. У салоні все повністю перероблено, увагу привертає центральна консоль, плюс помінялися ергономічні показники. Не рахуючи цього, транспорт з іншим обладнанням для комплектування, більш того запропонована різна обробка. На первинному етапі буде встановлюватися діючий мотор з віддачею 356 кінських сил.

Chevrolet 2019-2020 модельного року. Новинки авто


З усього можна зробити висновок, що в цьому році всіх шанувальників Chevrolet очікує досить розібраний асортимент модельного ряду, причому кожна новинка унікальна і неповторна по-своєму, що видно з опису та характеристик авто.
Chevrolet 2019-2020 модельного року. Новинки авто
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають