C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді

Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді

Що хвилює жінку найбільше? Звичайно ж, мода, яка як відомо дуже швидкоплинне і постійно радує і дивує прекрасну половину людства цікавими і часом досить незвичайними стилістичними рішеннями, завдяки яким будь-яка жінка буде відчувати себе чарівною. І цей рік не став винятком з правил, адже вже зараз стилісти обіцяють багато незвичайного і дуже привабливого.
Що зміниться в моді і до чого слід готуватися вже зараз? Ось питання, які ми постараємося разом по максимуму вивчити та розібратися у всіх тонкощах модних трендів.

Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді

Модні тренди в одязі.


Уважно вивчивши всі останні модні покази вже зараз можна з великою впевненістю стверджувати, що на модних показах вже були представлені напрямки не тільки на 18-ый, але і на 19-й та 20-ий роки.
У всі часи головною річчю в жіночому гардеробі є сукня, без якого просто неможливо уявити стильний і жіночний образ будь-якої модниці. Звичайно ж, мова йде про сукню.
Так, так, саме плаття є затребуваним нарядом абсолютно в будь-який час року.
У розкішній сукні дівчина йде в кафе, в театр, на концерт та вечірку. Саме цього саме час ознайомитися з модними трендами і напрямками на цей рік, причому зовсім не потрібно повністю копіювати наряд, можна просто-напросто використовувати лише деякі його атрибути, завдяки яким ви будете виглядати дуже модно.

Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді


 • Тренд 1. Універсальні сукні. Все більше дизайнерів пропонує дійсно універсальну одяг. Оскільки зараз є зміни кліматичних і погодних умов, передбачається, що такі наряди зможуть забезпечити кращу адаптацію. Причому, мова йде не тільки про осінні плащах, куртки і пальто, але і про сукнях. Так, багато модельєри пропонують нам носити сукні з непромокального матеріалу.

 • Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді

 • Тренд 2. Ретро стиль. Погодьтеся цей тренд по праву можна назвати класикою. Але якщо заглянути в «старі» модні журнали, то ви виявите в них масу цікавих ідей, які ніяк не здадуться вам архаїчними. Прагнення до краси і жіночності завжди буде затребуване. Милі ретро-деталі дуже подобаються чоловікам різного віку, і в такому вбранні ви завжди будете в центрі уваги. Саме тому дизайнери в наш вік техніки і космічних польотів завжди включають у свою колекції ретро-вбрання. Цікаво, що сукні не копіюють повністю і цілком моду минулого, адже це справді виглядало б дещо старомодно і навіть смішно. Талановита сучасна інтерпретація і взяття за основу кращих ідей минулого дозволяє запропонувати нам просто розкішні, елегантні і одночасно стримано сексуальні сукні.

 • Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді

 • Тренд 3. Гранж, унісекс. Погодьтеся, звучить дуже заманливо і інтригуюче, чи так це насправді. Стиль 90-х повертається, і разом з ним повертаються і тенденції "антимоды" як символ протесту, а також спорт-шик – стали своєрідним символом одягу останнього десятиліття і разом з тим характерною ознакою вуличної моди. Ми спостерігаємо, як індустрія адаптується під потреби клієнта, покриваючи джинси вишивкою, розсипом перловою і кнопками, випускає футболки з зображенням рок-груп і різноманітні сорочки з деніму. Чокеры, оксамит і худі не залишилися без уваги і додають в образ веселість, яку молодь прагне поширити. Звичайно ж, не варто скидати з рахунків худі, які стали маст-хэвом цього сезону. Звичайно, споживачі відіграють і з шарами, і за обсягом, і все це для того, щоб продемонструвати свою естетичну свободу.

 • Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді

 • Тренд 4. Політичний маніфест. Як і яке відношення таке спрямування має до моди? Що цікавого і важливого тут можна підкреслити? У часи політичної напруги, коли Великобританія стоїть на порозі виходу з Європейського Союзу, населення Колумбії проголосувало проти підписання мирної угоди з ФАРК, а до влади в сша прийшов президент Трамп, бренди продовжують позиціонувати себе як генератори руху "Опір", що стало модним концептом марки Assintecal (Бразилія) на літній сезон цього року. Слова на одязі передають настрій опору, яке можна побачити в осінньо-зимовому показі. Які відмінні особливості цього тренда можна назвати. Це графічні зображення, написи, сорочки зі слоганами і політичними гаслами.

 • Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді

 • Тренд 5. Світ і фантазія. Цей напрям можна зв'язати до моди? В рамках даної теми досліджується взаємозв'язок між фактом і вигадкою. У той час, коли «фейкові новини» відволікають нас від «жорсткої реальності», з'являється більше простору для фантазії. За словами Боланд, ми будемо жити в "метамире", повному сюрреалізму. Фільм «Форма води» став головним джерелом натхнення для формування даного тренду: вимерлі водні тварини як центральна тема в області принтів, розмиті межі між минулим і сьогоденням. Ключові слова: еклектичний, органічний, історичний і міфічний.

 • Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді

 • Тренд 6. Готика. Цей тренд користується великим попитом у модельєрів вже не перший рік. Що можна сказати відносно нового року? Готика є досить часто в нових колекціях. Однак, при створенні сучасних колекцій дизайнери використовують лише окремі деталі з «тієї» епохи. Вони вже не мають нічого загального з сукнями минулих століть. Ви напевно зможете вибрати підходящий варіант з елементами готики, залишається модною в наступних сезонах.

 • Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді

 • Тренд 7. Простота і скромність. Так, так, ви не помилилися, саме ці, здавалося б, нічим не привабливі тенденції дозволяти вам виглядати розкішно. Простіше кажучи, стався відхід від агресивної сексуальності, і з'явилася аристократична краса простих нарядів. Звичайно, це не ті скромні і непомітні сукні з деяких старих кінофільмів. Багато брендів, які робили ставку на відверту сексуальність, раптом одночасно відмовилися від надміру спокусливих нарядів і показали щось зовсім інше. Ймовірно, було відмічено зниження продажів відвертих суконь, і модельєри змушені були перебудовуватися.


 • Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді


  Завдяки всім перерахованим вище модних тенденцій і трендів, причому це не повний їх список дозволить вам завжди і за будь-якої погоди залишатися розкішною і стильною, ловити на собі захоплені погляди зі сторони.
  Що зміниться в моді до 2020 року. Тренди в моді
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають