C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Місячний календар стрижок на квітень 2020 сприятливі дні, коли стригти волосся

Місячний календар стрижок на квітень 2020 сприятливі дні, коли стригти волосся

Наші коса природою не тільки для тепла і краси. У них прихована міць енергетичної сили людини. Всі маніпуляції з волоссям, так чи інакше, відбиваються на різних сферах нашого життя. Складений астрологами місячний календар стрижок на квітень 2020 року підкаже вам, в які дні можна і потрібно проводити процедури з волоссям, а в які це строго протипоказано.

Місячний календар стрижок на квітень 2020 сприятливі дні, коли стригти волосся


Для жінок стрижка важлива подвійно. Адже крім збереження енергії, хочеться ще і краси. Фарбування, косметичні процедури, навіть підрізання кінчиків волосся - на все є свій час. Коли стригти волосся в квітні 2020 року, зручно позначено в таблиці нижче. Керуючись нею, ви точно будете знати, коли і які операції з волоссям слід провести, і будь можна чекати результатів.

Календар з рекомендаціями

1 / середа перша чверть / Рак Стрижка волосся сьогодні вирішить багато ваших проблем. Також дуже гарні в цей день догляди, процедури для пошкодженого волосся.

2 / четвер Зростаючий / Рак / Стрижа при зростаючому місяці відмінно позначиться на зростанні волосся

3 / П'ятниця Зростаючий / Лев Місяць у знаку Лева. Стрижка волосся зробить їх гущими. Похід в салон краси сьогодні - те, що треба!

4 / субота Зростаючий / Лев Сприятливий день. Всі маніпуляції з волоссям підійдуть вам на користь. Стрижка відкриє канал для позитивної енергії.

5 / неділя Зростаючий / Діва

6 / Понеділок Зростаючий / Діва Сприятливий день Місяць у знаку Діви позитивно впливає на стрижку. Підстригти волосу в цей день - значить привернути до себе удачу.

7 / вівторок Зростаючий / Ваги. Стрижка не відіб'ється на вашому волоссі. Але можна відзначити, що вони стануть більш легкими і пухнастими. Тонке волосся може завиться в локони.

8 / середа повний місяць / Ваги

9 / четвер спадний / Скорпіон

10 / П'ятниця спадний / Скорпіон Не сприятливий день. Невдалий день для стрижки. Виняток становитимуть лише тьмяні, тонкі і мляві волосся. Стрижка в цей день зробить їх сильнішими і гущі.

11 / субота спадний / Стрілець

12 / неділя спадний / Стрілець не сприятливий день При стрижці в цей день волосся дуже швидко відросте і стане вкрай неслухняне. Стрижка швидко втратить форму.

13 / Понеділок спадний / Козеріг У цілому сприятливий день спадний Козеріг призначений для хімічної завивки. Процедура пройде в щадному режимі. Волосся надовго збережуть форму і блиск.

14 / вівторок спадний / Козеріг Сприятливий день Стрижка в цей день вкрай позитивно позначиться на стані вашого волосся. Вони стануть більш блискучими, міцними і густими.

15 / середа третя чверть / Водолій /

16 / четвер спадний / Водолій Стрижка якісно не вплине на стан волосся. А ось забарвлення в незвичайні, яскраві, незвичні для вас екстравагантні кольори викличе фурор.

17 / П'ятниця спадний/ Водолій

18 / субота спадний / Риби

19 / неділя спадний / Риби не сприятливий день. На процедури з волоссям в цей день відгукнеться шкіра голови. Особливо вірогідна поява лупи. Стрижка та всі види фарбування в цей день протипоказані.

20 / Понеділок спадний / Овен

21 / вівторок спадний / Овен Не рекомендується. Після стрижки волосся будуть схильні до перетину, почнуть випадати, стануть тьмяними. А ось забарвлення і знебарвлення пройдуть гладко.

22 / Середа спадний / Овен

23 / четвер Новий місяць / Телець. У цілому сприятливий день. Дуже позитивно позначиться на вашому самопочутті стрижка. Прилив сил для звершення нових справ. Фарбування, хімічне укладання - в цей день можна все!

24 / П'ятниця Зростаючий / Телець У цілому сприятливий день.

25 / субота Зростаючий / Близнюки

26 / неділя Зростаючий / Близнюки

27 / Понеділок Зростаючий / Близнюки В цілому сприятливий день Стрижка буде вдалою, але волосся стане більш неслухняними. Є передумови до того, що вони почнуть витися.

28 / вівторок Зростаючий / Рак У цілому сприятливий день Стрижка не особливо бажана, волосся стане густим, але досить неслухняними. Але скорочення довжини додасть вам інтуїції, відкриє красномовство передбачення.

29 / середа Зростаючий / Рак

30 / четвер Зростаючий / Лев У цілому сприятливий день Стрижка додасть обсягу вашому волоссю. Фарбування в натуральні кольори сприятливо позначиться на енергетичному потоці.

Наші рекомендації

Навіть наші предки знали, що стригтися найкраще в період прибуває місяця. Так волосся оздоровлюються і швидше відростають. Якщо ж ви надовго хочете зберегти стрижку, то краще зробити її під час спадною місяця. Модна модельна стрижка довго збереже форму, але обсяг згодом буде губитися. Найбільш сприятливі дні для стрижки в квітні 2020 року 4,6 і 14 квітня. У ці дні будь-які маніпуляції з волоссям підуть на користь і їм, і вашому загальному самопочуттю.
Місячний календар стрижок на квітень 2020 сприятливі дні, коли стригти волосся


Небажано проводити процедури по стрижці 10,12 і 19 квітня. Волосся будуть рости повільно досить. Тому дівчатам, ретельно опікуються довжину волосся і вирішили просто підрівняти кінчики, факт довгого зростання буде не особливо приємний. А хтось із любителів частіше оновлювати стрижку саме цього ефекту і бажає.

Дивіться відео про те, коли краще стригти волосся за місячним календарем у квітні в 2020 році:

Місячний календар стрижок на квітень 2020 сприятливі дні, коли стригти волосся
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають