C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Виробничий (робочий) календар на 2020 рік для України

Щороку в нашій країні відзначають різного роду свята. В цей час навчальні заклади, офіси фірм, компанії закриті, співробітники підприємств, учні перебувають на заслуженому відпочинку. Період канікул залежить від важливості свята, виділених днів. Святкові канікули, перенесення торжества на будні дні визначає уряд, після чого в Інтернеті з'являється таблиця з червоними датами (урочистостями). Уже зараз можна знайти виробничий календар на 2020 рік для України.
Виробничий (робочий) календар на 2020 рік для України

Що таке календар робочих, відпускних дат (робочий)?

Календар робочих, відпускних дат (робочий календар) - відомості у вигляді таблиці, що дає інформацію про те, скільки днів працювати, скільки відпочивати буде народ в найближчі 360 днів. В кожному підприємстві бухгалтер в обов'язковому порядку звертає увагу на подібну інформацію. У ньому виписані не тільки дні, коли необхідно відпочивати, працювати, а й норма робочих годин, кількість співробітників компанії. Загальна кількість днів, опрацьованих в офісі, в першу чергу впливає на суму зарплати. Нараховуючи заробітну плату, бухгалтера вважають, скільки днів пропрацював людина, знайомиться про робочих місячних годиннику. Від цього залежить сума зарплати (вираховуються нетрудові періоди, лікарняні), а також оплата лікарняного. У календарі також можна подивитися, на яку дату випадає професійне свято (наприклад, день журналіста, день вчителя), щоб мати можливість відсвяткувати, привітати рідних, що працюють в даній професійній сфері. Завантажити робочий календар на будь-який рік можна на сайті Міністерства освіти, а також на спеціальних Інтернет-платформах.
Виробничий (робочий) календар на 2020 рік для України

На які свята покладається відпочинок

Українці щороку відзначають такі церковні, державні урочистості з вихідними (календар свят в Україні):

зустріч Нового року;
народження Христа;
воскресіння Христа;
8 березня;
перше травня як День трудящих;
перемога над фашистами;
Троє святих ( «Святки»);
День прийняття головного закону України (Конституція);
День Незалежності;
Покрова, День українського козацтва (День захисника);
народження Христа за католицьким календарем.


Новорічні свята починають відзначати з тридцять першого грудня на перше січня. У цей період кожне підприємство відпочиває з тридцять першого грудня по друге, третє січня (в залежності від того, який день, святковий або будній випадає). Школярі, студенти вищих навчальних закладів знаходяться вдома більше тижня, до тринадцятого, чотирнадцятого числа першого місяця.

Народження Христа святкується два дні: шосте, сьоме число. В учнів тривають шкільні канікули. У ці дні можливе перенесення вихідних на будні дні, якщо шостої або сьомої випадає на суботу, неділю.

Воскресіння Христове відзначають навесні. Свято може випасти на кінець березня, початок, середину квітня або травень. Кількість вихідних - від двох днів.

Восьме березня - свято всіх жінок, восьме число вважається неробочим, може переноситися на трудовий період.
Виробничий (робочий) календар на 2020 рік для України

День праці - Радянський свято, яке відзначають два дні - першого, другого травня. Ці дні вважаються неробочими.

День, коли закінчилася війна, відзначають дев'ятого числа третього місяця весни. Цей день ніхто не працює, всі державні будівлі закриті. Якщо ця дата випадає на суботу, неділю, його переносять на понеділок.

Трійця - торжество трьох святих ( «Святки») святкується протягом п'ятдесяти діб після Пасхи. Зазвичай свято відзначають на початку літа. На період святкування дається від двох до трьох днів на відпочинок.

День прийняття Конституції відзначається двадцять восьмого червня. У цей період українці відпочивають.

Найважливіший день країни - День Незалежності, яку відзначають двадцять четвертого числа останнього місяця літа. Всі компанії, підприємства під час параду закриті.

День захисника України раніше відзначали шостого грудня (День української армії) двадцять третього лютого (День радянської армії). Уже кілька років День захисника відзначається чотирнадцятого жовтня (в свято Покрова). Цей день уряд зробив неробочим для всіх верств населення. Шосте декабря залишилося Днем української армії, в цей день українці працюють.

Польське різдво святкують двадцять п'ятого грудня. Раніше цей день вважався робочим, католики змушені були відпрошуватися в начальства, щоб мати можливість відсвяткувати народження Христа. Багато греко-католики почали проявляти невдоволення, в 2017 році президент України зробив Різдво католиків неробочим для всіх.

Українці також відзначають дні, в які змушені продовжувати трудову діяльність. Це - День української армії шостого грудня, День вчителя, День студента, інші професійні свята.

Роздрукувати безкоштовно робочий календар на 2020 рік для України можна на інтернет-платформі «Бухоблік», на сайті Міністерства.


Робочий календар 2020

Робочий календар на 2020 рік в Україні по місяцях виглядає так:

в січні всього 31 день, з них 21 трудових, шість неробочих (сюди входить 1, 6, 7 числа першого місяця зими);
в другому зимовому місяці святкувати нема чого, загальна кількість робочих днів - двадцять, вихідні - дев'ять;
березня принесе свято для жінок восьмого числа, загальна кількість трудових - 21, нетрудових - 10;
квітень - місяць святкування Воскресіння Христове 19 числа (20 - неробочий), 21 робочих буднів, 9 - неробочих;
найбільше відпочивати народ буде в травні: першого травня (свято трудящих), дев'ята число - звільнення Радянського Союзу від фашистів, закінчення Другої світової війни, всього 19 трудових буднів, 12 днів відпочинку;
невеликі канікули будуть сьомого червня ( «Святки»), двадцять восьмого (Конституція), працювати доведеться 28 діб, відпочивати - 10;
в липні відзначати нічого, 23 діб народ буде працювати, 8 відпочивати;
в серпні буде плановий вихідний 24 числа, всього буде 20 діб на роботу, інші - на відпочинок;
у вересні свят, через які будуть затверджені неробочі будні, не передбачається, планується 22 робочих, 8 відпускних;
в жовтні буде один вихідний 14 числа (День захисника), всього 21 буднів, 10 субота, неділя;
в листопаді також немає свят, всього 21 робочих, 9 святкових;
двадцять п'яте грудня - народження Христа у поляків, в цей день ніхто не працює, не вчиться, трудових днів цього місяця - 22, нетрудових - 9.


Виробничий календар для України в таблиці:
Виробничий (робочий) календар на 2020 рік для України


Дні, коли українці будуть відпочивати, виділені червоним кольором. Сюди входять як державні урочистості, так звані «народні свята», так і церковні.

Перенесення робочих днів у 2020 році в Україні пов'язаний з тим, що деякі свята (Восьме березня, Великдень, День Перемоги, Трійця, День Конституції) випадають на суботу, неділю. Відповідно до Закону України, якщо державний, церковне свято припадає на вихідний, він переноситься на найближчий робочий день. Наприклад, якщо День всіх жінок припадає на суботу, неділю, його переносять на понеділок. Це означає, що учні шкіл, ліцеїв, студенти вищих навчальних закладів, що працюють приватних, державних підприємств, закладів залишаються вдома, на роботу або навчання не виходять.
Виробничий (робочий) календар на 2020 рік для України
Виробничий (робочий) календар на 2020 рік для України
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають