C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Графік роботи на 2020 рік для України

Щоб правильно розпланувати всі свої справи, не забути про свята і вихідні, а також довгоочікувану відпустку, треба в обов'язковому порядку орієнтуватися на графік роботи на 2020 рік для України. Як показує практика, відпустку і взагалі весь відпочинок треба починати планувати заздалегідь, тому дуже важливо знати про всі вихідні дні, свята і про норми робочих годин, які можуть стати в нагоді при складанні власного графіка праці і відпочинку. Ефективне планування з урахуванням всіх тонкощів допоможе добре і правильно провести не тільки свій робочий час, а й дні відпочинку.
Графік роботи на 2020 рік для України


Як випадають свята?

Офіційні свята - це такі особливі дні, коли у простого працівника з'являється додаткова можливість відпочити. Тому всі українці дуже люблять свята, адже це ще й черговий привід зустрітися зі своїми рідними, близькими і добре провести час. Що стосується самих свят, то всіма улюблений Новий рік припадає на середу, але в четвер доведеться вже йти на роботу. Наступний важливий свято - це Різдво, яке відзначається сьомого січня, в середу.

Наступний офіційне свято буде тільки навесні, а саме восьмого березня. Міжнародний жіночий день у 2020 році випадає на неділю, а тому буде перенесення вихідного дня на понеділок. Це дозволить українцям відпочивати протягом трьох днів, але в деяких структурах і організаціях доведеться відпрацювати цей час. Відпрацювання залежать від конкретного графіка роботи підприємства в 2020 році. У неділю 19 квітня буде відзначатися велике церковне свято - Великдень, а українці будуть традиційно святкувати цю подію протягом трьох днів. У травні є ще дві важливі події. Перше - це День праці, який відзначається першого числа. Він випадає на п'ятницю, а тому всіх трудящих чекає ще одна трійка вихідних днів. Друга подія - це День перемоги. Цього року дев'яте травня випадає на суботу, а тому буде відбуватися перенос вихідного дня на понеділок.

Перший місяць літа також порадує двома святами, а саме Трійцею і Днем Конституції України. Вони відзначаються сьомого і двадцять восьмого числа відповідно, а це дві неділі. Виходить так, що українці зможуть два рази відпочити по три дні, а працювати залишиться не так вже й багато. Ще один український свято відзначатиметься двадцять четвертого серпня. Це буде понеділок, а тому трудящих чекає ще одна трійка вихідних без всяких переносів.

Останні додаткові офіційні вихідні будуть в жовтні і грудні. У першому випадку українці будуть чотирнадцятого числа святкувати новий День захисника України, який випадає на середу. А ось вже в п'ятницю двадцять п'ятого грудня святкуватиметься католицьке Різдво. На цьому перелік офіційних свят і вихідних днів закінчується і з урахуванням цих даних можна починати планувати режим роботи на 2020 рік в Україні.
Графік роботи на 2020 рік для України

Норми робочого часу

Щороку має свої норми робочого часу - певна кількість годин, які працівник будь-якої компанії, служби або установи повинен відпрацювати при повному робочому дні. Залежно від відпрацьованих норм відбувається нарахування заробітної плати. У 2020 році будуть наступні норми:

Січень - 167 годин.
Лютий - 160 годин.
Березень - 168 годин.
Квітень - 167 годин.
Травень - 161 годину.
Червень - 160 годин.
Липень - 184 години.
Серпень - 160 годин.
Вересень - 176 годин.
Жовтень - 167 годин.
Листопад - 168 годин.
Грудень - 174 години.


Виходить так, що сумарно за цілий рік людина при сорокагодинний робочий тиждень повинен пропрацювати 2002 години. Однак варто враховувати те, що при скороченій тривалості робочого тижня норми до відпрацювання будуть зовсім іншими.


Робочий графік і його зміни

Як відомо, влада залишає за собою право вносити певні корективи в робочі графіки українців. Це робиться за допомогою зміни робочих або вихідних днів. Що стосується останніх, то на протязі вже довгого часу представник Верховної Ради розглядають законопроект про скасування певних свят. Деякі депутати виступають із заявами про те, що народ не повинен відпочивати сто днів на рік поки країна знаходиться в кризовому становищі. Ось тільки поки не було прийнято одноголосне рішення, а тому спори з цього приводу тривають і далі. Якщо законопроект все ж буде раптово прийнятий, то через нього зміниться затверджений графік роботи для України. Його суть полягає в тому, що він скасовує ряд свят, наприклад, Міжнародний жіночий день і робить їх неофіційними. У той же час законопроектів вводяться нові офіційні вихідні, наприклад, день народження Тараса Шевченка. Як вважають багато експертів, цей проект ніхто не прийме, а тому все залишиться на своїх місцях.

Графік роботи на 2020 рік для України


Завантажити режим роботи на 2020 рік 1 квартал в Україні
Графік роботи на 2020 рік для України

Завантажити режим роботи на 2020 рік 2 квартал в Україні
Графік роботи на 2020 рік для України

Завантажити режим роботи на 2020 рік 3 квартал в Україні
Графік роботи на 2020 рік для України

Завантажити режим роботи на 2020 рік 4 квартал в Україні
Графік роботи на 2020 рік для України
Графік роботи на 2020 рік для України
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають