C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Скільки днів у 2020 році: високосний рік чи ні

Будуючи плани на майбутнє, навіть сама скептично налаштована людина поспішає дізнатися високосним чи ні буде 2020 рік? Особливо актуальна ця тема, коли намічаються важливі події, адже вважається, що часовий період, в якому доданий один зайвий день, не обіцяє нічого хорошого. Забігаючи наперед, скажемо, що в 2020 році буде рівно 366 днів. А це значить, що за народними прикметами настає не найкращий час для змін.

Скільки днів у 2020 році: високосний рік чи ні


Чому в високосному році 366 днів

Всім відомо, що в звичайні роки кількість днів одно 365 - саме за такий час Земля обертається навколо Сонця. Насправді ці дані не зовсім точні. Повний оборот наша планета робить за 365 днів і 6 годин. Ці надлишки накопичуються протягом трьох років, а вже до четвертого року складаються в окрему добу. Таке літочислення пішло з часів правління Юлія Цезаря. Спочатку додатковий день вставляли після 24 лютого. Виходило, що в останньому місяці зими було два 24 числа. У римлян цей день позначався словом «біссекстіліс», що в перекладі на російську означає «високос». Незабаром через плутанину в днях вирішено було зайвий день перенести на кінець місяця. Так з'явилося 29 лютого.

Як дізнатися високосний рік чи ні

Визначити скільки днів в лютому 2020 року і зрозуміти, чи є рік високосним можна самостійно, якщо знати, що:

Високосний рік - це завжди парний рік. Порядкове число року має ділитися на 4 без залишку. Якщо 2020 поділити на 4, то вийде 505 - ціле число, яке не має залишку. Це означає, що в лютому буде не 28, а 29 днів і рік потрібно вважати високосним.

Сьогодні в більшості країн, включаючи Україну, діє більш точний календар - григоріанський. За його правилами числове значення тих років, які закінчуються на нулі, слід ділити на 400. Якщо в результаті виявиться число без залишку, то рік - високосний. Наприклад, останній високосний рік був 2000-го: 2000: 400 = 5. А ось 2100 рік буде не високосним, так як 2100: 400 = 5.25 (число з залишком) і в лютому буде тільки 28 днів.

Трохи містики

2020 рік багато забобонні люди чекають з тривогою. За народними повір'ями період, в якому є один зайвий день, несе в собі біди і нещастя, а будь-яке починання чекає крах.

З давніх-давен в усіх «смертних гріхах», що відбуваються в високосний рік, звинувачували святого Касьяна, день народження якого доводилося на 29 лютого. Втім, не всі визнавали його святим. В російських народних повір'ях образ Касьяна - негативний. Йому приписували демонічні риси, нарікали Скупим, недоброзичливість, злопам'ятність, заздрісні. А все тому, що за життя цей самий Касьян поводився неблагочестиві і був неугодний Всевишньому. День народження Касьяна, а саме 29 лютого, вважався найнебезпечнішим, демонічним днем.

Скільки днів у 2020 році: високосний рік чи ні


Так як в 2020 році кількість днів одно 366 дням, то в цей час краще утриматися від:

одруження;

ремонту;

переїзду;

будівництва лазні;

відкриття бізнесу;

інвестувань;

зміни роботи.


Скептики в свою чергу стверджують, від числа днів в році нічого не залежить. Закономірне поява дня 29 лютого має наукову доказову базу. Високосний рік - це чиста математика і нічого більше.

Яким буде 2020 рік

До нового 2020 року залишилося зовсім небагато. Для багатьох 2020 рік стане вдалим. В першу чергу це стосується тих, хто нарешті дочекається свого дня народження - 29 лютого. Астрологи стверджують, що «вісокоснікі» наділені особливими талантами. Ці неординарні люди, що володіють нестандартним мисленням, будуть як ніколи успішні в «свій рік».

Але не тільки їм буде вподобу доля. 25 січня 2020 року згідно з східним календарем настане рік Білій Сталевий Щура. У Піднебесній ця тварина є Богом Щастя, символом матеріального благополуччя. Для людей, які з'явилися на світ у рік Пацюка, цей час опиниться вкрай сприятливим.

Скільки днів у 2020 році: високосний рік чи ні


Люди, народжені під іншими знаками Китайського гороскопу, в 2020 році можуть підвищити свої шанси на успіх, вдавшись до місячним календарем. З його допомогою можна підібрати сприятливі дні для планування важливих справ. Багато таких днів буде в травні (з 1 до 6 числа, потім 13, 14, 20, 27 і 28 травня). Одним з найбільш сприятливих виявиться 13 травня. У цей день можна зайнятися проведенням важливих зібрань, організацією урочистостей. Деякі навіть ризикнуть почати новий бізнес-проект, і, до речі, не помиляться.

За допомогою подібних календарів, а також астрологічних прогнозів можна визначити, скільки днів триватиме благодатний період, а в які дні вирішення важливих справ краще відкласти.
Скільки днів у 2020 році: високосний рік чи ні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають