C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

Ви коли-небудь замислювалися, яке значення в житті людини відіграють цифри? Нумерологія за датою народження дозволяє розрахувати основні аспекти життя людини, його цілі і завдання в цьому втіленні, а також сумісність партнерів, ймовірність шлюбу і навіть кількість майбутніх дітей В езотериці цифри впливають на людину. Дана наука є основною, її можна поставити в один ряд з хіромантією, астрологією. Протягом усього життя людину супроводжують цифри. Ніколи не замислювалися про це? Завдяки їм можна дізнатися, що чекає людини в майбутньому, як буде складатися його життя в цілому. Що ми робимо завдяки цифрам? Знаємо, скільки нам років, коли чекає на ту чи іншу подію, дату смерті та народження. Гроші також позначені цифрами, в документах також простежується їх присутність. Головне-дати правильне пояснення значенню цифр. Для цього і існує наука Нумерологія.
Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

У людей є схильність приділяти велику увагу символів і знаків. Приписуючи їм містичного значення, люди пробують з їх допомогою пояснити факти і події, намагаються передбачити долю або дізнатися про сумісність двох партнерів. Деякі віддають перевагу гороскопам, інші – ворожінь. А ось любителі точності використовують нумерологію. Нумерологія за датою народження – це цікавий і перевірений спосіб дізнатися більше про людину та її долю, визначити, що для нього сприятливо, а чого краще уникати. Протягом життя, ми потрапляємо в різні ситуації, стикаємося з різними речами, зустрічаємо різних людей. До деяким людям ми відчуваємо незрозумілу симпатію, інші ж нам неприємні. Чому так відбувається, нумерологія може відповісти, сумісності за датою народження – це простий і перевірений спосіб розрахувати і дізнатися з ким варто спілкуватися, а кого краще обійти сотою дорогою.
Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

Але особливу популярність завоювала нумерологія за датою народження у людей, які збираються зробити важливий крок у своєму житті – одружитися. Їм хочеться бути впевненими, що вони повністю підходять один одному. Що їх любов буде жити навіть після того, як стихне пристрасть. Можна розрахувати сумісності за датою народження безкоштовно і досить швидко. Для цього достатньо відвідати наш сайт. На нашому сайті можна знайти безліч способів дізнатися більше про себе і своє життя, які пропонує нумерологія: сумісність по даті народження, щасливі і щасливі дні в році, схильність до тієї чи іншої професії, вдалий день для зачаття і багато іншого.
Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення


Число долі за датою народження — як визначити, значення


Число Долі показує, яка ваша природа, і якими здібностями ви володієте, щоб безпосередньо виконувати призначення. Число Душі при цьому знаходиться під впливом Числа Долі. Взаємодія при цьому може бути як гармонійною, так і перебувати в дисгармонії.
Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

Число Долі означає життєвий урок, який потрібно засвоїти людині; це справжня мета його нинішнього втілення, переживання, через які потрібно пройти, а також шляхи пошуку гармонії у відношенні з іншими людьми, явищами і обставинами. Якщо Число Долі перевищує Число Серця , то урок буде важкий. Таке співвідношення двох чисел означає, що ідеали людини перебувають нижче духовного рівня призначеного йому життєвого уроку. З іншого боку, якщо Число Долі менше Числа Серця, у людини цілком достатньо идеалистичности, щоб піднятися над повсякденними переживаннями і бути до них не дуже чутливим.
Коли Число Долі збігається з Числом Імені можна припустити, що людина наділена вродженими здібностями, які дозволять йому з легкістю засвоїти урок життя, — іншими словами, його життєвий шлях буде достатньо рівним. Якщо вібрація Числа Долі нижче за частотою, ніж Число Імені, це свідчить про те, що життєвий шлях буде пролягати через обмежені за соціальним і фінансовим можливостям життєві обставини і сфери спілкування.
Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

З іншого боку, якщо Число Долі більше Числа Імені , то обставини будуть змінюватися таким чином, що людина неодмінно зможе домогтися успіху на тому терені, куди приведуть його таланти, — звичайно, якщо його піднесені ідеали, а воля досить сильна. Вібрації Числа Долі володіють своєрідною тягне силою, тобто притягують до людині інших людей і життєві обставини у відповідності з духовним рівнем цих вібрацій і якостей, з якими вони пов'язані.
Число Долі важливіше, ніж Число Душі і Число Імені . Душа може бажати чого завгодно, але доля дає тільки те, що людина дійсно заслуговує. Вона пов'язана з минулими кармами (діяннями) людини і вступає в повну силу після 35 років. Воно дозволяє нам мало свободи дії, але зате дає більшу свободу пожинати плоди власних дій.

Число Долі не піддається ніяким зовнішнім впливам. Якщо воно погане, його вже не виправиш, але можна змінити ім'я, щоб Число Імені частково пом'якшувала дію Числа Долі, приготувати відповідний талісман, займатися благодійністю. Тоді людині все одно доведеться пройти через те, що йому уготовано долею, але цей шлях буде для нього легше.

Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

Для кожної людини день народження — особливий день. Ми приходимо у світ зі своєю місією. Цифри, присутні в даті народження мають певне значення. Нумерологія за датою народження, розрахувати безкоштовно цифровий код своєї душі ви можете самостійно Візьміть аркуш паперу, складіть між собою всі числа, щоб отримати цифровий код. Величезна інформація закладена в даті народження людини або дату будь-якої події.
 • Володіючи цими доступними відомостями, вивчивши прості обчислення, можна стати справжнім знавцем людських характерів

 • Завдяки цим знанням відкривається цікавий абсолютно несподіваний пейзаж всесвіту. Всі раніше незрозуміле стає легко зрозумілим.

 • Дата народження формує долю, міжособистісні відносини, здібності, енергетику будь-якої людини. Значення чисел на будь-яку дату дає можливість робити нову долю, використовуючи магію чисел. Це магічне число складається з суми складових цифр дати народження.

 • Якщо людина народилася 13 вересня 1965 року: один+три+дев'ять+один+дев'ять+шість+п'ять=тридцять чотири.
  Доленосне число людини: Три + Чотири = Сім.
  Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

  Яку інформацію несе цифра про характер її володаря


  Значення числа народження 1 — агресія, необґрунтовані амбіції, лідерські якості, величезна цілеспрямованість, помірне честолюбство. Людина з одиницею в імені вміє досягати мети. За природою вони лідери і при будь вдалої можливості вони готові показати, на що вони здатні. Бояться здатися слабкими, тому схили приховувати свої почуття від інших. Люди, народжені першого числа, отримують чисту першу енергію місяця. Їм властиво:
 • аналітичні здібності;

 • логічне мислення;

 • енергійність;

 • незалежність;

 • ентузіазм.

 • Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

  Значення числа народження 2 — стриманість, поступливість, гармонія у всіх аспектах життя. Їх настрій деколи буває мінливим. Вони люблять спілкуватися з іншими людьми, але відчувають дискомфорт у великій компанії. Схили впадати в унынье і тоді їм потрібна підтримка друзів і близьких. В роботі більше воліють з ким співпрацювати, ніж вести справи самостійно. Люди, що народилися другого числа:
 • доброзичливі;

 • люблячі;

 • чуйні;

 • мрійливі;

 • емоційні;

 • з розвиненою інтуїцією.

 • Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

  Значення числа народження 3 — оптимістичність, величезна талановитість, підвищена інтуїція, невелика неврівноваженість. Вони прагнуть випробувати все задоволення життя. Часто дуже популярні. У них добре виходить пропонувати ідеї, ніж втілювати їх у життя. Невгамовні вони і в любовному плані. Схили часто міняти партнерів. Є хорошими ораторами, тому з них виходять хороші менеджери, викладачі та ін. Люди, що народилися третього числа:
 • доброзичливі;

 • наділені багатою уявою;

 • хороші співрозмовники.

 • Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

  Значення числа народження 4 — практичність, надійність, працьовитість, відсутність якостей ризикованості. Вони з легкістю вирішують складні ситуації, сильно прив'язані до будинку, сім'ї і країні. Ці люди сумлінні, можуть наполегливо і довго працювати для досягнення своєї мети. Їм властиво впертість. Прийняті рішення вони дуже рідко міняють.
  Значення числа народження 5 активність у досягненні мети, авантюризм, оптимізм, незалежність, непередбачуваність, спритність, винахідливість. Доброзичливі та різносторонньо розвинуті. Вони бажають багато випробувати у своєму житті, тому їм необхідно навчитися концентрувати свої сили. Їм подобається спілкуватися з однодумцями. Часто ці люди стають бізнесменами. Своїй натурі вони делікатні та стримані. Їм потрібна різноманітність в життя і свобода.
  Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

  Значення числа народження 6 — правдивість, доброзичливість, стабільність, надійність. Такі люди дбайливі, життєрадісні і великодушні гуманісти. Їм подобається допомагати іншим. У сімейному житті вони беруть усі обов'язки на себе. Володіють живим розумом, гострою чутливістю і сильними емоціями. Вони відкриті для інших людей.
  Значення числа народження 7 — таємничість, талановитість, інтелектуальність. Прагнення до самотності. Часто бувають відлюдниками. Вони володіють хорошою інтуїцією, воліють працювати для себе. Люблять проводити час самостійно за дослідженнями і навчанням. У них свій спосіб виконувати роботу. Дуже прив'язані до своїх друзів. Однак будувати відносини з ними складно.
  Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

  Значення числа народження 8 — цілеспрямованість, жорсткий характер, досягають високого матеріального становища. Стабільні, надійні. природжені бізнесмени. Їм подобається працювати у фінансовій сфері, в їх голові народжуються блискучі ідеї, як заробити гроші. Вони цілеспрямовані, амбітні, практичні, можуть багато працювати, якщо знають, що їх зусилля принесуть результат.
  Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

  Значення числа народження 9 — успішні, сильні, досягають гідного становища і статусу, величезного багатства. Це люди гуманісти від природи. Це творчі люди з багатою уявою, терплячі ідеалісти. Вони більше віддають, ніж отримують взамін. Цим якістю часто користуються інші. Люди, народжені 9 числа, бувають нещасливими в шлюбі.
  Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення

  Нумерологія за датою народження: самий точний розрахунок, значення
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають