C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає

На перший погляд може здатися, що такий прогноз може бути досить точним, але нумерологія існує з сивої давнини, коли тільки виникали і зміцнювалися перші цивілізації в Месопотамії, Індії, Китаю, Єгипту, Греції. Цифри завжди відігравали важливу роль не тільки в науках, але й у багатьох релігіях і культах, навіть у тих, які існують в наш час.
Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає


Цифри завжди відігравали важливу роль не тільки в науках, але й у багатьох релігіях і культах, навіть у тих, які існують в наш час. Протягом всієї відомої історії їх вплив на долю людини вивчався і подавалося багаторічного аналізу не тільки священнослужителями, але і вченими і філософами. Людина, яка знає число дня, може прорахувати сприятливі періоди для роботи, поїздок, зустрічей, виконання якихось дій І в теж час, дізнатися про проблеми, що насуваються і несприятливому часу, що може допомогти у підготовці до непростого дня, тижня чи місяця.
Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає

Перед тим як ви почнете будувати своє майбутнє з допомогою нумерологічного прогнозу-гороскопа, давайте визначимо число, що буде визначати характер і загальні тенденції 2020 року Білого Металевого Щура відповідно, східного гороскопу. Слід підкреслити, що число повинно бути простими, від 1 до 9. Для його визначення необхідно скласти всі числа року: 2+0+2+0= 4. В результаті складання у нас вийшло просте число чотири (4). Нумерологічний розрахунок на рік дозволить зрозуміти, яких поведінкових ліній потрібно дотримуватися, а яких уникати.
Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає


Персональне число дня на 2020 рік — як дізнатися


Щоб дізнатися про себе більше за кількістю і дату народження, що принесе майбутній 2020 рік, для вас або близьких, використовуйте нумерологію з гороскопом-прогнозом з готовими характеристиками для кожного числа дня, який знаходиться нижче в даній статті. Для того, щоб розрахувати своє індивідуальне число долі, необхідно провести простий підрахунок. Для цього потрібно скласти числа, які є в даті народження певної людини. Наприклад — людина з'явилася на світ 5 червня 2020 року.
Складемо: 5 (день) +6 (місяць) + 2+0+2+0 (рік) = 15 складаємо 1 + 5 = 6.
Ось Таким простим способом, ми дізналися життєвий шлях і число цієї людини на майбутній 2020 рік, яке дорівнює цифрі шість (6).

Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає

Люди з числом долі 1 , можуть сподіватися на успішний період. Не дарма їх персональне число долі має схожість з числом 2020 року. Ваша ініціативність і цілеспрямованість, безсумнівно, допоможуть в досягненні задуманих цілей у професійній і сімейній сфері. Завзятість і сила характеру дана від природи Одиницям позитивно позначаться на їхній кар'єрі. Успіхи попередніх періодів і нові робочі досягнення призведуть до збільшення зарплати або пропозиції зайняти більш високу посаду.
Число 2 (два) Природний такт і прекрасні комунікаційні навички сприятимуть тому, щоб Двійок супроводжували комфорт і успіх у новому році. Особливо гарним цей час буде для Двійок, що працюють у сфері культури і творчості – художники, артисти, письменники та дизайнери мають всі шанси отримати загальне визнання їхніх талантів. В майбутньому році для Двійок посилюється можливість появи руйнівних конфліктів – ваші заслуги можуть спонукати приховану заздрість або, навіть, відкриті закиди і нападки з боку недоброзичливців, серед яких можуть виявитися найбільш близькі вам люди. Користуйтеся вашої дипломатичністю та обачністю, ухиляйтеся від прямого з'ясування відносин. Скандали, які буду торкатися вас, будуть абсолютно ні до чого — в цьому році Двійки зможуть стати надзвичайно залежними від думки знаходяться навколо людей.
Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає

Трійкам необхідно гранично задіяти всі свої розумові здібності, щоб вхопитися за можливості, надані їм у протягом 2020 року. Ваша споконвічна пристрасть до роботи і вміння проявити себе з кращого боку буде позитивно оцінено начальством. Впевненість і пристрасть, властиві цій цифрі, безсумнівно допоможуть Трійкам, організувати і поставити на ноги свій бізнес. Але остерігайтеся необдуманих і ризикованих інвестицій – творчу уяву, може збити вас з правильного шляху. Намагайтеся бути скромніше і не афішуйте свої успіхи, щоб не злякати удачу. Сексуальні Трійки зможуть привести в порядок особисте життя – ви неодмінно зустрінете свою любов, якщо до цього періоду перебували в самоті. Сімейним Трійкам варто пом'якшити свою деспотичність і надмірну тягу до критики. Цей рік сприятиме поповненню в родині і гарантує здорове потомство.
Четвірка . Найважливішим видом активності для вас стане освіта і особистісний ріст. Ви вирішите ввести в свій графік дня більше порядку. Без жалю відмовитеся від того, у чому більше не потребуєте. Вам буде шкода витрачати час на справи, які не приносять відчутної вигоди. Завдяки цьому у вас буде набагато більше часу для себе. Чужі конфлікти і інтриги не зможуть вас зацікавити і втягнути. Ви станете більш поблажливими і розуміють, може бути, навіть відкриєте в собі дипломатичні таланти. Ваші розсудливість і самовладання призведуть до того, що ви станете авторитетом для інших і будете частіше, ніж в інші роки, допомагати, радити, виступати суддею у різноманітних суперечках. Оскільки ви Четвірка, у вас є вроджене почуття справедливості, і ви подбаєте про те, щоб все було в стані балансу і рівноваги. Тоді у вашому оточенні будуть панувати гармонія і спокій.
Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає

П'ятірка. Це прекрасний час, щоб приступити до серйозних життєвих досягнень, а не тільки розповідати про революційних проектах і прекрасних ідеях, які ви могли б запросто реалізувати, якби захотіли. У любові можете розраховувати на зміни, і якщо температура в постійних відносинах давним-давно знизилася, вас занадто багато розділяє, то ви можете захотіти швидше повернути собі свободу. Якщо почуття ще гарячі, цей рік сприяє сумісного проживання, а також загальній роботі над отриманням ВЕЛИКИХ грошей. Самотні П'ятірки кинуться у вир божевільного флірту. Якщо зустрінете любов, то постарайтеся зберігати хоча б трохи здорового глузду!
Шістка. Настав час подумати, які ваші цілі. Подивіться, скільки ви вже зробили, чого досягли, збирайте сили, тому що, бути може, ви витрачаєте їх на дії, які починають вам набридати і втомлювати. Але не кидайте роботу, поки не знайдете нову. І взагалі, будь-які радикальні дії не робіть доти, поки запропоновані вами зміни не зустрінуть позитивної реакції колег і близьких. Ключем до успіху є усвідомлення того, чого ви хочете досягти. Всі Шістки повинні в 2020 році дуже піклуватися про своє здоров'я, тому що нумерологічна вібрація Дев'ятки послаблює життєві сили. Медитація і йога можуть принести вам багато користі.
Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає

Сімка. У вас може скластися враження, ніби в 2020 році ви прокинулися від довгої сплячки і нарешті набралися сил для дій. Стимулом до змін може бути важливе знайомство або нова позиція. Ви можете навіть прийняти рішення про переїзд в інше місто або країну. Тільки не піддавайтеся паніці інших людей! Встановіть контроль над своїм внутрішнім критиком, якого, будучи Сімкою, ви зазвичай в собі плекаєте.
Восмерка. У коханні вас чекає багато хороших моментів. Варто вибратися в далеку спільну подорож, тому що у вас оживе душа романтика. Самотні нумерологічні Вісімки в 2020 році мають шанси зав'язати серйозні стосунки. Вплив вібрації Двійки відкриє їх для справжньої любові, порівняно з якою все інше перестає бути таким важливим. Може виявитися, що ваш успіх залежить в тому числі від того, чого хочуть інші люди, — подбайте про їх симпатії і підтримки. Це піде на користь, оскільки одночасно очікується дуже творчий рік. Завдяки співпраці з іншими в професійних питаннях вам вдасться зробити набагато більше, ніж зазвичай, хоча більше вас будуть цікавити визнання людей, їхня любов, ніж гроші і підвищення. Кар'єра буде просуватися в спокійному ритмі.
Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає

Дев'ятка. Не відкладайте важливі справи на потім, тому що у вас є сили їх реалізувати. Саме ви будете краще про все поінформовані і опинитеся в потрібний час в потрібному місці. У професійних справах 2020 рік сприяє зміні роботи на більш цікаву. Ви самі попросите про нових завданнях і ще охочіше виберетеся на різноманітні курси і тренінги. Ваші ідеї будуть революційними, а люди охоче підкорятися вашим командам. Ви можете внести багато змін, які підуть на користь всім. Тим не менш, не влада і не гроші, а амбітні досягнення будуть вашою головною метою. Нумерологічний прогноз на 2020 для 9 показує, що вам буде везти в різноманітних конкурсах, тендерах. Шукайте гранти, дотації і з оптимізмом влаштовуйте різні важливі офіційні справи.
Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає

Індивідуальний нумерологічний прогноз на місяць та рік по даті народження


Індивідуальний нумерологічний прогноз на місяць та рік по даті народження розраховується і складається безкоштовно онлайн з урахуванням впливу енергетичної вібрації чисел особисто на вас, так як при складанні цього прогнозу враховуються цифри, з яких складається дата вашого народження. Знаючи нумерологічне вплив місяця і року, ви зможете правильно планувати своє життя, домагатися успіху, докладаючи потрібні зусилля в потрібний час. Індивідуальний нумерологічний прогноз на місяць та рік по даті народження стане для вас чудовим помічником і підкаже, як правильно використовувати сили, що панують у ці періоди, на які сфери життя звернути особливу увагу, щоб досягти поставлених цілей і зробити своє життя краще.
Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає

Кожен числовий цикл відповідає певної фізичної енергії. Тобто для кожної дії існує потрібний період, коли саме це потрібно виконати: змінюватися, співпрацювати, чекати, досліджувати, будувати відносини або відступити від боротьби. В житті ми робимо все, як велить нам наше серце, розум чи емоції, незалежно від того, яка енергія зараз панує і яку дію краще виконувати. Не кожен знайомий з нумерологією або застосовує знання в житті. Але саме нумерологічний розрахунок персонального року допоможе уникнути проблем і вибрати правильну життєву позицію на той чи інший період часу.
Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає
Нумерологічний розрахунок на 2020 рік: як дізнатися, що Вас чекає
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають