C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

Чому прийнято вважати, що наука нумерологія пов'язана з магією? Насправді прямого відношення немає. Тим не менше вчені-містики стверджують, що цифри впливають на долю людини. У даній науці є твердження, що з будь-якого багатозначного числа можна зробити просте. І це дійсно так. Кожному числу дана своя характеристика. Можна подивитися ці дані, якщо правильно зробити розрахунок. Потім звернутися до характеристики і подивитися вплив числа на життя людини.
Кожне число можна з чимось асоціювати, воно має властивості, які надані тільки йому. Що з себе представляють цифрові карти, з допомогою яких можна грати, адже вони теж пов'язані з числами? За ними стоять певні властивості, притаманні тільки їм. Цигани користуються картами, коли ворожать. У них також зображені цифри, що мають певне значення.
Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

Все ж наука про числа відрізняється від карт, за допомогою яких цигани ворожать. В науці є інший підхід, який пов'язаний з характером людини. Що можна дізнатися про людину завдяки нумерології? Перш за все, його характер і здібності, ставлення до життя, матеріальний стан та багато іншого. Також можна визначити, яка професія підходить людині.
Важливу роль в житті людини відіграє любов. І тут наука прийде на допомога. Завдяки цифр можна з точністю сказати, який чоловік вам підходить по долі. З точки зору езотериків, цифри впливають на події, що відбуваються в житті людей. Карти таро призначені для ворожіння, з їх допомогою можна уникнути проблем і невдач.
Як визначити характер по даті народження - як розрахувати


Як дізнатися характер людини за дату народження: особистість і приховані грані


Багато вважають, що характер людей розпізнається в спілкуванні. Насправді, навіть не знаючи людини занадто довго, ви можете визначити його сильні і слабкі сторони по даті народження. Люди вже давно використовують нумерологію для того, щоб дізнатися долю, майбутнє, а також особистісні особливості людини. Визначити, якими рисами характеру має людина, зовсім не важко, і зробити це можна завдяки індивідуальним кодом, який є у кожного з нас.
Якщо ви хочете швидко розпізнати характер людини, вам необхідно дізнатися його дату народження. Наприклад, він народився 15061986. Тепер складіть між собою цифри, дати, місяця та року народження таким чином: 1+5=6 0+6=6 1+9+8+6=24. Після цього підсумуйте отримані результати: 6+6+24=36. Необхідно зробити отримане число однозначним, склавши отримані цифри: 3+6=9.

В результаті, якщо людина народилася 15061986 його індивідуальний код — 9. Завдяки цим простим розрахунками ви зможете дізнатися про найяскравіші риси характеру людини. Опис кожного коду ви знайдете нижче.
Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

Число характеру людини — велика сила нумерології


Люди, що отримали при своїх підрахунках цифру «один» є сильними особистостями, вони знають свою мету, не зупиняються на досягнутому, постійно прагнуть йти вперед. Як правило, це оптимісти, часом вперті і самовпевнені, можуть бути агресивними. Такі люди є відмінними керівниками, при цьому нерідко використовують авторитарний тип управління.

Якщо при підрахунках Ви вийшли на цифру «два» , то таким людям характерна тактовність, м'якість, присутній страх образити оточуючих. Такі особи прагнуть до створення гармонії, не люблять агресію. Вони не хочуть бути лідерами, задовольняються можливістю підкорятися чиїмось наказом. Такі люди приховані, сором'язливі, нерішучі, не бажають брати на себе відповідальність. Присутня схильність до депресивного стану.

Люди з числом характеру «три» мають неперевершене почуття гумору і заводний характер. Як правило, це щасливчики, які розвинені в різних сферах, мають таланти, великий запас енергії, що дозволяє вести активне життя. Такі особи щедрі, з легкістю розлучаються з грошима. Вони комфортно почувають себе в світі мистецтва. Такі люди прекрасні оратори, часто стають дійовими особами в компаніях. Також є і негативні риси, а саме егоїстичність, владність, може проявлятися неприхована грубість. Такі люди можуть даремно витрачати власну енергію, зокрема, тому що до всього навколишнього ставляться несерйозно. А це заважає прояву геніальності.
Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

Люди «четвірки» — обережні, раціональні і розважливі. Для них характерні крайня ступінь працьовитості і добре розвинуте логічне мислення. Вони ніколи не діють спонтанно, намагаючись у всьому знаходити вигоду і сенс. Цим людям важко дається досягнення вершин, тому що вони звикли вираховувати кожен крок і все передбачати. Четвірки добре уживаються з будь-якими типами цифрових моделей характеристик людини.
П'ять . Люди, в сумі чисел дати народження якого вийшло цифра «п'ять», природжені мандрівники та дослідники. Вони активісти та ентузіасти, які бачать у всіх своїх починаннях шлях до досконалості і гармонії. У них немає бажання і намірів щось планувати життя. Всі їх існування – це суцільна низка сюрпризів і несподіванок. «П'ятірки» – хороші співрозмовники, організатори і дипломати. Властиві їм якості натури вони намагаються бачити і в оточуючих людях. Цінують взаємність і розуміння. Плідні спілки можуть виникнути з усіма, крім «одиниць», «двійок» і «дев'яток».
Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

Шість . Цифра шість характеризує людину як творчу особистість. До того ж, у цих людей вроджене загострене почуття справедливості. Це чарівні люди, які мають добре розвинену інтуїцію. Вони романтики і любителі пригод. Люди «шість» здатні глибоко відчувати і співпереживати чужому горю. Причому допомога не обмежується лише словами, вони вміють приймати чужу проблему близько до серця, і брати на себе відповідальність. Не дивлячись на те, що ці люди мають крайнім ступенем відповідальності, ділова жилка у них відсутній. Вони не вміють заробляти та складати гроші. Допомогти в досягненні вершин добробуту можуть «трійки» та «дев'ятки». Міцний шлюбний союз гарантований з «двійками».

Число «Сім» говорить про талановитої особистості, схильної до філософії і відчуженості. Це – інтроверти, які не тільки не дозволяють емоціям вийти назовні, але і самі проводять багато часу на самоті. Знайти з ними спільну мову можна завдяки обережного підходу, і тоді вони підкорять вас своїм інтелектом і тонким гумором.
Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

Людей з числом «Вісім» характеризує незалежність і енергія. Вони бізнесмени по натурі, володіють вольовим характером. Їх відрізняє самостійність, впертість, холодний розрахунок. Вони рідко підвладні емоціям, зате витривалі до всіх життєвих бід і мудрі.
«Дев'ятки» найчастіше пов'язані з творчістю, чутливі, чуйні та вразливі. Їм властиво вигадувати часом утопічні ідеї. Вони легко розлучаються з грошима, віддаючи допомагати нужденним. Стикаючись з підступністю реальному житті, вони можуть випробувати напад невпевненості в собі, але дуже скоро знову надихнуть себе та інших на втілення все більше оригінальних ідей.
Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

Як правильно розрахувати кількість характеру і долі людини


На число долі не впливає вік людини і чоловічий чи жіночий у нього пол. Для його визначення важливо знати лише день, місяць і рік народження цікавої особистості. У залежності від отриманого при розрахунку результату людині дається повний опис характеру. За датою народження можна дізнатися і про своє призначення, і про важливі знаки долі.
Розрахувати характер за датою народження можна наступним чином:
Припустимо, день, місяць і рік народження людини — 25111990.

Необхідно скласти всі цифри крім 0. Таким чином: 2+5+1+1+1+9+9=28.

Вийшло двозначне число 28. Тепер треба обчислювати суму 2 і 8. Це буде число 10.

Оскільки 0 не береться розрахунок, то результат в цьому випадку дорівнює 1.
Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

Число характеру 1 — найточніше визначення


Число 1 означає лідерство. Такі люди володіють яскраво вираженою індивідуальністю, завжди намагаються бути на першому місці. Вони сповнені різних ідей, які можуть народитися несподівано.
Плюси:
 • впевненість у собі;

 • цілеспрямованість;

 • відвага;

 • рішучість;

 • позитивний настрій на життя;

 • чесність;

 • благородство;

 • обдарованість:

 • гарне почуття гумору.

 • Мінуси:
 • упертість;

 • зарозумілість;

 • егоїзм;

 • цинічність;

 • агресивність;

 • погане сприйняття критики;

 • схильність до ліні.

 • Місія: бути керівником, ідейно надихати і заряджати ентузіазмом оточуючих.
  Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

  Число характеру 2 — повна розшифровка


  «Двійки» — особи, схильні до партнерства і створення сім'ї. Особливість цих людей у тому, що вони можуть домовитися і залагодити конфлікт з ким завгодно. Легко поступаються і йдуть на компроміси, добре адаптуються в будь-якому суспільстві.
  Плюси:
 • уважність;

 • терплячість;

 • доброта;

 • скромність;

 • тактовність;

 • спокій;

 • проникливість.

 • Мінуси:
 • сором'язливість;

 • нерішучість;

 • непрактичність;

 • безініціативність;

 • песимізм;

 • нерідко страждають комплексом неповноцінності.

 • Місія: приймати життя такою, яка вона є, вміти адаптуватися, але уникати крайностей.
  Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

  Число характеру 3 в нумерології


  Люди, народжені з числом 3 в нумерологічному гороскопі відкриті і товариські. Вони відкриті світу, люблять його, і найцікавіше, що світ відповідає їм взаємністю. З боку Трійки здаються пестунами долі, адже у них багато друзів і знайомих, і навіть є покровителі, готові прийти на допомогу у вирішенні будь-яких питань. Серед них багато веселунів і оптимістів, адже люди-трійки до самої старості не розлучаються з «рожевими окулярами», отриманими при народженні. Подібна риса дозволяє їм проживати навіть найпохмуріші періоди свого життя легко і з посмішкою, проходячи через різні негаразди. Це не означає, що Трійка не буде плакати або страждати, якщо їй боляче. Буде і деякий час навіть може відчувати себе нещасною. Але дуже нетривалий час. Дуже швидко вони відправляються від ударів долі, стають на ноги і знову сповнені бадьорості і оптимізму. Єдине, що може зіпсувати всю малину» – це їх фірмове впертість. Трійка – вперта і якщо щось задумала, ніхто не відмовить її від цього. Вони здатні битися над однією справою до кінця, падаючи, встаючи знову, як баран лупя в нові ворота, доки не будуть стерті до підстави «роги». Зберігати свої таємниці, як і чужі Трійка не буде. Тому якщо ви хочете поговорити відверто, і щоб все залишилося в таємниці, краще знайдіть інші вуха.
  Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

  Число характеру 4 — 100% визначення


  В позитивні якості числа 4 входить не тільки завзятість. Такі люди в більшості своїй витривалі й принципові. Правда завжди на їхньому боці. Вони рідко стають начальниками, але на них все тримається. Дуже пунктуальні, живуть за певною системою і люблять, коли у справах повний порядок. Їх головне достоїнство — повага і визнання з боку. Одне з найбільш негативних якостей числа 4 — це впертість. Навіть якщо дії особи комусь нашкодять, вона все одно буде стояти на своєму. Ці люди дуже категоричні і недостатньо тактовним у спілкуванні. Вони можуть вказати на невідповідний або неохайний зовнішній вигляд або просто сказати, що людина нездара. Ці люди люблять правду в чистому вигляді і не довіряють суспільству. Звідси випливає, що з-за сверхагрессівного поведінки «четвірок» недолюблюють.
  Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

  Число характеру 5 — загадкова «П'ятірка»


  Сильними сторонами такої особистості можна назвати високу соціальну активність, енергійність, товариськість, оптимізм. Ці люди дуже живучі, вони здатні підлаштовуватися під будь-які ситуації і знаходити незвичайні рішення там, де інші опускають руки. На їх шляху практично не зустрічається перешкод, швидше невеликі складності або завдання, що допомагають отримати додатковий досвід. Великий плюс грає бадьорість і неабиякий розум. Такі люди буквально заряджають оточуючих своєю внутрішньо енергією і надихають на рішучі вчинки. У них завжди багато друзів і знайомих, які знаходяться поруч і готові допомогти у будь-який момент. Головним негативним якістю можна назвати залежність від фінансів. П'ятірки можуть перенести будь-які удари долі і витримати всі випробування, але тільки поки їх гроші цілі і продовжують створювати подушку безпеки. Якщо вони втрачають свої заощадження або можливість заробляти – такий поворот повністю деморалізує і вганяє в депресію. Ще один мінус – висока нервозність, збудливість і запальність. Причому подібна непосидючість не згладжується логікою чи інтелектом. Для П'ятірок характерна швидка зміна настрою, спалахи агресії, неможливість вчасно зупинитися. З-за цього вони часто переходять межу або втрачають почуття міри, а тому терплять невдачі.
  Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

  Число характеру 6 нумерології значення


  Згідно нумерології серед позитивних якостей, які притаманні людям, народженим під числом 6 — любов до життя, прихильність до будинку і рідним. Такі індивідууми насправді уміють відчувати, співпереживати, дуже люблять перебувати в гармонії і намагаються зробити все для того, щоб їх власне життя і життя близьких ставала краще. У людей, які народилися під магічним числом 6 звичайно ж є свої недоліки. Серед негативних якостей — небайдужість до лестощів. І чоловіки, і жінки, народжені під цим числом, згідно нумерології можуть бути надто жіночними, що може дратувати оточуючих.
  Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

  Число характеру 7 — символ балансу і гармонії


  Кармічні завдання «сімки» передбачають пошук і знаходження внутрішньої досконалості. Важливо враховувати, що на чоловіків і жінок з числом долі 7 сильно впливають негативні фактори навколишнього середовища. Таким людям необхідно ретельно вибирати коло спілкування. Характеристика числа долі 7 припускає наявність складного характеру. Не багато способи витримати твердість і стриманість чоловіків і жінок-сімок, які знайшли гармонію. Але ті щасливчики, які зуміли усвідомленість силу представників даної цифри, приречені на щастя. Легко привертають до себе людей. Однак так само просто псують відносини, якщо захоплені своїми внутрішніми проблемами. Легко відволікаються і довго включаються в робочі процеси.
  Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

  Число характеру 8 — найточніше визначення


  Гідності людини : дуже сильна, цілеспрямована особистість. Зазвичай, це люди розумні, вміють наперед передбачати хід противника. Вони знають, як важко досягти впливу, могутності, але прагнуть до цього. Дуже удачливое число в плані досягнень, адже людина вміє повністю концентруватися на процесі. У долі не залишається вибору — вісімка має отримати успіх. Це означає, що доля вам благоволить. Недоліки людини все це переваги зумовлюють недоліки. Владолюбний і успішна людина часто означає марнославство, залежність від громадської думки, жагу до грошей. Дуже легко зійти зі свого благородного шляху, якщо попереду маячить величезна нажива. Мало хто може утриматися, адже для вісімок властива любов до грошей. Буває, вони потрапляють в лапи азартної долі, починають грати, програвати. Їм легко даються гроші, ще легше вони можуть витрачати. Дуже важливо, щоб таку людину хвалили. Його любов до себе велика, потрібно постійно чути про свою унікальність, неймовірності.
  Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

  Число характеру 9 — найточніше визначення


  Це різнобічні люди, здатні поєднувати в собі все – від моторошного егоцентризму до м'якої сентиментальності. Вони бувають великодушними, зазвичай терпимі до недоліків оточуючих. А деколи вражають раптової холодністю або жорстокістю. Все це ховається в одній людині. То плачуть над емоційним сюжетом кінофільму, а через годину вже суворо карають підлеглого за найменший огріх. У любові вони складні, слід попередити. Дев'ятки не прощають зрад. Для них складно зрозуміти, як можна зрадити ідеал. Близьким буває досить важко постійно стояти на п'єдесталі. Хочеться віддатися звичайним слабкостям. Але їх дев'ятка цього не зрозуміє. Але й вдячність цієї людини безмірна. Він відданий і чесний з тими, хто йому довірився. Підступу можна чекати тільки від низьких дев'яток, що скотилися з вершини сили в безодню агресії. Ті можуть знущатися над улюбленими, компенсуючи таким чином власну неповноцінність.
  Як визначити характер по даті народження - як розрахувати

  Як визначити характер по даті народження - як розрахувати
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають