C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп для Коня на 2020 рік. Жінка та чоловік

Гороскоп для Коня на 2020 рік. Жінка та чоловік

За східним гороскопом Коні – це люди, що відрізняються від інших своєю товариськістю, емоційністю. Вони дуже люблять бути в центрі уваги. Деколи виявляють підозрілість, яка швидко змінюється довірою, частіше невиправданим. Висока працездатність гарантує повагу колег. Вміння накопичувати, економити, забезпечить безбідну старість. В молодості представники знаку рідко бувають задоволені тим, що мають. Вони чекають завтрашніх чудес, не помічаючи навколишнього благоденства.

Гороскоп для Коня на 2020 рік. Жінка та чоловік


Що ж готують їм зірки, і яким буде гороскоп для Коня на 2020 рік? Астрологи стверджують, що життя цих людей стане досить успішною. У чому це виявлятиметься? Перед багатьма, хто дійсно дуже добре постарався і потрудився в минулому році, з'являться нові можливості для професійного розвитку і втілення давніх ідей. Багато людей відкриють в собі творчий початок. Так новий рік буде успішним для відкриття і розвитку бізнесу. Підприємливість і ділова хватка представників цього знака зодіаку дозволить домогтися гарних результатів. Це надасть їм можливість збільшити свій дохід і зібрати непоганий капітал.

Гороскоп для Коня на 2020 рік. Жінка та чоловік


Для Коней цей рік стане вдалим часом для покупки нерухомості, зміни місця проживання та облаштування будинку. Їм буде легко пристосуватися до нових умов і створити навколо себе затишну обстановку.

Любов і сім'я для жінок і чоловіків.


Гороскоп для Коня на 2020 рік. Жінка та чоловік


Ну а тепер саме час поговорити про найбільш важливій і дуже приємне абсолютно для кожного. Звичайно ж, це любов. За східним році Металева Щур благоволить всім закоханим. Протягом року представники знаку переживуть романтичні пригоди. Вільна від відносин Кінь зустріне того, з ким захоче залишитися. Сімейні ризикують опинитися у владі пристрасті поза домом, вірогідний тривалий флірт з колегою. Однак інтерес до нового незабаром вичерпається, а старі прихильності візьмуть вгору. Емоційно складні, схильні пам'ятати образи, запальні чоловіки і жінки мають успіх у протилежної статі в блискавичних романах. Жити постійно з Конем зможуть не всі. Чому, в чому причина і секрет? Відповідь досить простий і банальний, так какзнак довольноэгоцентричен. Але якщо ви за своїм характером дуже м'якотілі і слабовільні особистості, то новий союз нічого доброго вам не принесе. Ідеальним стане партнер, для якого «я» на першому місці. Коні з таким супутником комфортно, вони дорівнюють один одному. Інтелектуальна і фізична гармонія, загальні цінності, любов до мистецтва – це те, що представники знаку прагнуть знайти свого обранця чи обраниці. Зірки допоможуть потрібними стечениями обставин, залишається проявити сміливість.
Що можна сказати про любовний гороскоп для Коня жінок і чоловіків на цей рік?

Гороскоп для Коня на 2020 рік. Жінка та чоловік


 • По-перше, жінки. Для милих дам цей рік буде непростим періодом для пошуку любові. Одиноких представниць цього знака зодіаку чекає низка невдалих закоханостей і романів, проте у другій половині року їм представиться можливість зустріти майбутнього супутника життя. Стосунки в парах будуть спокійними. Партнери стануть один для одного друзями і однодумцями.

 • По-друге, чоловіки. Цей рік принесе багато романтичних пригод, але все ж не обійдеться без дрібних негараздів. Самотні представники цього знаку зодіаку візьмуться за пошуки супутниці життя. В кінці року, ймовірно, їм поталанить зустріти партнерку, з якою зав'яжуться тривалі і щасливі відносини. Невільним чоловікам слід більше часу приділяти дозвіллю та відпочинку з другою половинкою. Це дозволить уникнути застою і розбіжностей у відносинах.


 • Гороскоп здоров'я.


  Гороскоп для Коня на 2020 рік. Жінка та чоловік


  Ну а тепер саме час поговорити про те, що чекає людей, народжених під цим знаком в рік Коня в плані здоров'я, якому можливо варто і слід приділити особливу увагу. До чого готують зірки? Слабкі місця – очі, щитовидка, нирки. Спортсменам потрібно піклуватися про стан хребта. Будь-які фізичні навантаження повинні бути ретельно розраховані. Знак довіряє лікарям, часто проходить профілактичний огляд, завжди підозрює, що з ним не все в порядку. Підвищена недовірливість призводить до нервових розладів. Коні зазвичай здорові в молодості, тому не бережуть тіло, чого вже до тридцяти років ризикують заробити «букет» хронічних хвороб, багато з яких нагадають про себе навесні. В їжі необхідно утриматися від шкідливої сучасної їжі: напівфабрикатів, смаженого, копченого. З коливаннями настрою доведеться навчитися справлятися без сторонньої допомоги. Ті, чиє поганий настрій рідко змінюється оптимізмом, хворіють часто і довго. Під час поїздок з собою потрібно мати дорожню аптечку. На відпочинку в новій кліматичній зоні корисно дотримуватися стандартних правил туриста, уникати зближення з випадковими знайомими, не об'їдатися місцевими кулінарними шедеврами.

  Гороскоп для Коня на 2020 рік. Жінка та чоловік


  Але, щоб здоров'я не підводило ні в якому разі не варто і не варто забувати про відпочинок, про який також згадують зірки. Астрологи радять Коням планувати відпустку на січень або лютий. Порадуйте себе можливістю продовжити новорічні канікули. Віддавайте перевагу гірськолижним курортам. Це дозволить насолодитися прекрасними зимовими пейзажами і спробувати екстремальні види спортивного відпочинку.
  Гороскоп для Коня на 2020 рік. Жінка та чоловік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають