C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Східний (Китайський) гороскоп на 2020 рік Щура для всіх знаків

Ще трохи – і Новий рік постукає до нас у двері! Яким він буде для кожного з нас? Чого від нього чекати? Ці та інші питання своєї долі і Всесвіту задає кожен з нас. І дорікнути нас у подібній нетерплячості і цікавості складно, адже наступ чергового календарного періоду – це завжди віха. Як персональна, так і загальнолюдське. Що знаменує собою перехід між минулим і майбутнім, змушує озиратися назад і оцінювати, що було зроблено, замислюватися, що варто зробити далі. Час підсумків і висновків час, захоплених планів і затаєних сподівань А ще дуже хочеться зробити так, що удача була на нашій стороні у всьому, що з нами ось-ось відбудеться. Щоб всі наші починання були успішні, а набиті шишки – не так болючі. І попередити про те, що гряде, навчити, як не прогнівити, а навпаки – задобрити, тварини покровителя цього року завжди готовий східний гороскоп. Що ж, давайте попросимо його поділитися з нами давньої китайської мудрості, і візьмемо на озброєння його поради і застереження!

2020 – рік Металевого ЩураСхідний (Китайський) гороскоп на 2020 рік Щура для всіх знаків


Насправді, звичайно ж, чарівна господарка прийдешнього року – Металевий Щур – вступить у свої права 25 січня, а не після 31 грудня – календарний григоріанський Новий рік ми ще відсвяткуємо в компанії Свинки! Проте вже зараз варто дізнатися, що пухнастому усатику до вподоби, а що він категорично не сприймає. Щоб заздалегідь підготуватися, і коли настане хвилюючий момент зустрічі з ним, не потрапити в халепу. Тим більше, що йти нам по життю пліч-о-пліч цілих 383 дня! Так-так, ось такий гігантський термін — більше традиційного року, тому як східний календар заснований на місячному зі своїми особливостями, і закінчиться цей рік Щура за нього аж 11 лютого 2021 року. Рік буде насиченим, повним відмінних перспектив і серйозних викликів, обіцяють нам китайські астрологи. Буде багато варіантів для самовдосконалення, просування і розвитку. Словом, нас всіх чекає розвиток і безліч відкритих доріг, тому покращити своє матеріальне становище, отримати бажаний сімейний статус або знайти себе в цікавій справі у всіх буде можливостей предостатньо.

Східний (Китайський) гороскоп на 2020 рік Щура для всіх знаків


Дуже корисно починати все фундаментальне, що вимагає вдумливої і скрупульозної підготовки – закладайте базис для подальших звершень, і вони обов'язково увінчаються успіхом! Інвестуйте в свій бізнес, освіту і зростання кваліфікації – за все це буде отплачено сторицею. Рік Пацюка – це завжди накопичення рік. Дбайливого господарювання у всіх життєвих сферах: зараз саме час заповнити засіки, як алегоричні, так і натуральні, в своєму житті різноманітними активами. Ви зможете примножити капітали, лише якщо будете їх відкладати, а не витрачати. Єдине виключення: витрати на своє навчання, на розвиток і виховання дітей, на поліпшення житлових умов. А все тому, що наша господиня року – по-перше, видатний інтелектуал, а по-друге, ідеальний сім'янин і господар!

Східний (Китайський) гороскоп на 2020 рік Щура для всіх знаків


Світова економіка буде зростати, але на фондових ринках протягом року буде неспокійно. Успіху доб'ються всі, хто уникає невиправданого ризику, прораховує свої ходи наперед і завжди залишає за собою шляхи відступу, готує інші, не менш вигідні плацдарми. Правда, всі стануть куди нервозней і конфліктнішими, сваритися люди почнуть значно частіше, хоча і знайомитися, спілкуватися, стануть охочіше. Щур терпіти не може самотності і їй нудно, якщо нічого не змінюється – ось у цій непосидючості, мабуть, і криється причина того. А ось конфліктів і насильства стане менше: хитроумность Щури і її слава дипломата допоможуть уникнути гострих моментів з катастрофічними наслідками.

Яким буде 2020 рік для всіх знаків 12-річного циклу?Східний (Китайський) гороскоп на 2020 рік Щура для всіх знаків


Кращі друзі Щура, як відомо, це Бик, Дракон і Кролик. Коні і Півневі настійно рекомендуємо сховатися якомога далі, прикинутися дрантям і не відсвічувати – інакше чекай біди. Щур їх терпіти не може. У Мавп, Свиней і Собак все непогано – не так, звичайно, ідеально, як у першій трійці, однак цілком і цілком. У Змії також справи будуть сперечатися, особливо, якщо в помічники, партнери та улюблені вона покличе саме Щурів, а ось Кіз рік збирається гойдатимуть на гойдалках – якщо вони дружили зі стихією Води за своїм року народження, їх чекає чудовий рік. Чого не скажеш про належність до Вогню. Що ж стосується Тигрів, у них рік буде сіреньким і нічим не видатним. А тепер давайте розповімо кожного з знаків китайського Зодіаку, що ж його чекає в наступаючому 2020 році?

Щур

Поточний Бенминьян для Щура буде дуже вдалим. Особливо, якщо вона подбає запастися всіма захисними талісманами, а також зробить все, щоб доля до неї не поверталася спиною. Не варто боятися змін і можливостей, а їх у цього знака буде куди більше в цьому році, ніж у всіх інших. Якщо є бажання змінити місце роботи або переїхати кудись жити – сміливо отваживайтесь на це. Також у вас всі шанси влаштувати свою долю. Всі починання та ініціативи будуть знаходити своє гідне винагороду, а відносини з іншими знаками складатися куди краще, ніж раніше – все-таки це ваш рік!

Бик] Бики вступають в період, коли їм слід окопатися в тилах і приступити спочатку до вдумливої інвентаризації своїх активів, а потім і до їх примноження. Чим більше заробите – не важливо чого – тим краще. Потім віддячите себе за передбачливість сотні разів. Головний упор робіть на матеріальну базу: гряде ваш власний Бенминьян, який у вас самих відкриється безліч можливостей і шансів все змінити. Треба, щоб у вас були всі ресурси під рукою.

ТигрНудьга, рутина і вселенський спокій Ось на цих трьох китах і попливе в минуле наступаючий рік для вас. Буде багато роботи, але без особливих викликів і потрясінь – якщо втомилися в попередні період, це хороший шанс відпочити і відновитися, адже знаючи особливості вашого знака, таке випадає нечасто. Але, пам'ятайте, що махати рукою на все і пускати це на самоплив вам теж категорично не можна: зараз закладається основа майбутнього успіху. І ви можете зберегти всі попередні досягнення і підготуватися до майбутніх, так і поховати їх на корені.

Кролик

У Кролика проблем особливих не буде – все-таки Щур не допустить, щоб одного з її кращих друзів хтось образив. Однак і запаморочливих зльотів чекати не варто. Доведеться розгрібати багато бесящих завалів, накопичених ще з минулих періодів, вирішувати примітивних, але важливих завдань Словом, темпераменти у вас з Пацюком вкрай різні і це буде відчуватися. До речі, повністю покладатися на її прихильність не варто: якщо не будете обачні та обережні, великих помилок не уникнути. Причому шансів скотитися до них буде предостатньо.

Дракон
Для Дракона наступає час вкладень. Жодних заробітків, ніяких приумножений активів або спочивання на лаврах: чим більше встигнете зараз проінвестувати – неважливо в яку область свого життя – тим більш позитивним і радісним для вас буде майбутнє. Однак пам'ятайте, що максимальний профіт від усього зробленого ви отримаєте, заручившись підтримкою і схваленням, а то і безпосередньо залучаючи господиню року. До речі, саме з нею у вас в цьому році максимальні шанси влаштувати своє особисте життя – не пропустіть цей варіант. Ви навіть не уявляєте, наскільки будете щасливі!

ЗміяЗмії треба бути мудрою і обачною. Ні, того градуси цих якостей, яким вона і так має, буде не достатньо. Так, це важливо. Адже справ очікується досить багато, причому багато з них поставлять вас у глухий кут або ступор. Ви нескінченно втомитеся від відсутності конкретних цілей і метушні з приводу і без. Причому події вимагатимуть від вас тією мірою активності, яка для вас нехарактерна. При цьому тихо уползті в сторону і зробити вигляд, що ви тут ні при чому, не вийде: якщо не зробите в рік Щура все задумане, про подальший рух вперед можете просто забути.

Кінь


Коням не буде везти. Ні, не так: НЕ ВЕЗТИ! Все що раніше робилося якось мимохідь і експромтом, зараз зажадає колоссальнейших зусиль, які все одно ні до чого не приведуть. Стандартні задачки здадуться непідйомними, і раптом ви виявите, що від вас відвернулися навіть зазвичай віддані прихильники. До речі, в основному, за вашою ж вини. Цей рік змусить вас поставити всі рекорди з власної конфліктності і дратівливості, тому перепсуєте відносини з усіма гарантовано. Є шанс вийти з мінімальними втратами, але для цього треба найжорстокішим чином тримати себе в руках щохвилини.

КозаКозу буде нестерпно обтяжувати навис над нею дамоклів меч підготовки. Що-то буде дуже важливу і доленосну для вас особисто, ви розумієте, що треба зробити все, щоб це вийшло, але Страшно, незрозуміло і дуже важко. Щоб все-таки домогтися потрібного і не перепортить все на корню, обов'язково зберіть навколо себе потужний пул помічників і однодумців, причому, чим більш впливовими і ресурсоємними вони виявляться, тим більше у вас шансів досягти мети. А ще вам знадобиться терпіння. Багато терпіння. Дуже багато.

МавпаУ Мавпи рік буде просто чудовий: все, що не побажаєте, буде саме валитися вам в руки, можливостей що-небудь змінити в своєму житті з'явиться, хоч відбавляй! Іноді ви будете щипати себе в зневірі, що все це – дійсно з вами, і справді – справді. Менше емоцій і більше конкретики – треба кувати залізо, поки доля сама роздуває для вас міхи. Починайте свій бізнес, реалізовуйте найсміливіші ідеї, шукайте свою любов. А якщо виявите поруч поки ще безхазяйну Щура, хапайте її, адже саме вона готова скласти ваше щастя!

ПівеньЗ Півнем буде не все так просто, весело і нахрапом, як він звик. Все, що вдалося зібрати до цього періоду, треба акуратно приховати в затишний куточок – підходящий момент, що для витрат, що для інвестицій ще не настав, і чекати вам його ще дуже довго. Якщо ж за звичкою підете на поводу у своєї широкої натури і почнете жити на повну котушку, доля вас швиденько окоротит і поставить на місце. Причому, досить болісно. Особливу передбачливість проявляйте у фінансових питаннях – в цьому році буквально кожен атом цього світу постарається вас обдерти, як липку!

СобакаСобаці доведеться перетворитися в білку. Саме як ота горезвісна трудівниця колеса, вона буде безглуздо метушитися, безпросвітно гарувати, не розуміючи, до чого все це веде, і від цього ще більше дратуючись. Або ви розлучитеся зі звичкою у всьому шукати піднесені цілі, або впадете в глибоку депресію. Яку нескінченне метання бісеру перед свинями лише посилить. Все, що раніше здавалося цікавим і надихаючим, втратить свою привабливість. Головне, не рубайте з плеча і не показуйте свій характер, краще перечекайте цей період і нічого не робіть.

СвиняОтже, ваш власний Бенминьян позаду, настав час пожинати плоди своїх звершень, спочивати на лаврах і взагалі радіти життю. Крім того Щур вельми до вас прихильною, тому обов'язково підкине ще кілька варіантів для ефективного розвитку. Крутіше всього рік закінчиться у зайнятих в мистецтві представників цього знака, однак і у всіх інших все буде вельми і вельми. Ви заведете нових корисних і приємних друзів, будете купатися в загальному обожнювання і, не виключено, що якщо не знайшли свою любов до цього, то як раз в новому році у вас будуть всі шанси!

ВідеоСхідний (Китайський) гороскоп на 2020 рік Щура для всіх знаків
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають