C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

2020 рік якого знака. Під яким знаком зодіаку буде 2020 рік

2020 рік якого знака. Під яким знаком зодіаку буде 2020 рік

2020 рік згідно зі Східним гороскопом пройде під знаком Білого Металевого Щура. На «трон» він зійде 25 січня 2020 року і буде правити світом аж 21 лютого 2021 року. Яким буде прийдешній рік - покаже час. Але поки астрологи прогнозують, що 2020 виявиться для багатьох людей непростим, багато в чому суперечливим, прямо як характер щура.

2020 рік якого знака. Під яким знаком зодіаку буде 2020 рік


Опис символу 2020 року

Щур (Миша) відкриває 12- річний місячний цикл. Цей знак зодіаку уособлює собою новий початок, духовне просвітлення. За однією з версій про виникнення Східного гороскопу, духовний просвітитель Будда запросив на свої іменини всіх тварин, які тільки зможуть прийти. З усього звірини на свято дісталися тільки 12 тварин, за що кожен був нагороджений роком управління всім світом. Легенда свідчить, що першим до Будди прибув щур. Однак не всі гості того торжества впевнені в її чесності. Хтось запевняв, що він впросив Бика перевезти його через річку і примудрилися потрапити на свято першим. Інші стверджували, ніби Бик і зовсім не знав, що на його спині сиділо маленьке хитре звірятко. Великий Будда нагородив спритного гризуна (за іншою версією це була маленька мишка) умінням користуватися обставинами.

Коротка характеристика знака зодіаку Щур:

стихія - земля;

предмет - метал;

основний колір - білий;

супутні планети - Юпітер, Сатурн;

інь / ян - «ян» - чоловіче начало;

смак - гіркий і кислий;

принципи - гідність, честь;

найкраща сумісність - Бик, Дракон, Кролик;

найгірша сумісність - Кінь, Півень.


2020 рік якого знака. Під яким знаком зодіаку буде 2020 рік


У китайській міфології щур, або миша є священною твариною. Вона уособлює розум, логічне мислення, спритність, гнучкість, вміння адаптуватися до будь-яких умов. У східних країнах виступає символам багатства - адже вона не буде жити там, де нічого їсти і ощадливості, так як у неї завжди захований шматочок сиру на «чорний день».

Щур - прагматик. Вона живе в приземленому світі, в якому все розставлено по поличках. Занадто вимоглива до себе, вона жадає, щоб поруч з нею були тільки гідні люди, які відповідають її завищеними критеріями. Має відмінну пам'ять, раціонально мислить, прораховує всі на кілька ходів вперед. Її ніколи не підводить здоров'я - вона ретельно стежить за своїм раціоном, не має шкідливих звичок, підтримує в тонусі і тіло, і думки.

Які люди народжуються під знаком Пацюка

Відповідь однозначна - лідери. Вони розумні і проникливі, дуже зібрані і витримані, холоднокровні і принципові. Їм добре вдаються переговори. Вони швидко входять в довіру до співрозмовника, маніпуляцією домагаючись від нього виконання завдання.

Діти-миші, які отримують від батьків багато уваги, ніжності і любові, ростуть дуже добрими і люблячими. Особливо вони прив'язані до матері.

2020 рік якого знака. Під яким знаком зодіаку буде 2020 рік


До речі! У Піднебесній дітей, народжених в цей рік, вважають подарунком небес. Такі діти ніколи не відлучать від батьків, точно будуть допомагати їм в старості. Предки є для них ідеалом, і навіть партнерів вони вибирають схожих за характером на своїх родичів.


Невірна легко навчаються. Вони з цікавістю тягнуться до нових знань, особливо тяжіють до мистецтва. Їм подобається музика, танці, живопис, спів.

Діти, які народяться в 2020 рік під цим знаком, будуть наділені сильним, владним характером. Вони будуть виділятися в будь-якому колективі, будь то в дитячому садку, в школі або на роботі. У кар'єрі їм буде супроводжувати удача, а ось супутника життя Миші будуть шукати дуже довго. Вся справа в непохитному характері звіра - принципова і непередбачувана Щур буде відштовхувати потенційних партнерів своєю безкомпромісністю. Однак багато заради любові зможуть приборкати свій характер і проявити м'якість по відношенню до коханої людини. Цих представників знака зодіаку чекає щасливе сімейне життя.

Яким буде 2020 рік

Судячи зодіаку на 2020 рік, наступні 366 днів (до речі, рік високосний) будуть наповнені подіями, пофарбованими в різні емоційні відтінки. Щур - істота вкрай суперечливе. У ній присутній агресія і одночасно чарівність. Вона завжди обережна, але нерідко може потрапити в пастку, намагаючись урвати безкоштовний шматочок сиру. Так і в житті - біла смуга буде зненацька змінюватися чорної, а потім навпаки.

2020 рік якого знака. Під яким знаком зодіаку буде 2020 рік


Зверніть увагу! Що прийшла на зміну Жовтій Земляній Свині прийшов Білий Металевий Щур він покладе початок новим довгостроковим планам, які будуть реалізовуватися протягом наступних 11 років.


Астрологи пророкують, що рік виявиться дуже плідним у всіх сферах життя. Метал, присутній в описі знака зодіаку, говорить про непохитності людей в цей період. Завдяки таким рисам як рішучість, наполегливість і активність Миші реалізують найзаповітніші мрії. Хтось зможе просунутися вгору по кар'єрних сходах, хтось вирішить одружитися, а хтось все кине і відправитися в кругосвітню подорож. Білий колір символу 2020 року говорить про чистоту думок і вчинків людей в прийдешньому періоді. Багатьма будуть рухати безкорисливі мотиви, спрямовані не тільки на адресу близьких людей, але навіть незнайомців.

Тим часом, зірки попереджають, що не всі збудеться моментально. Не потрібно гнатися за швидкими результатами і миттєвої прибутком. І хоча Щур буде протегувати кар'єристам, їм все ж таки доведеться сильно постаратися, щоб домогтися успіху. Тільки найактивніші, відкриті і честолюбні люди будуть благословенні божественним тваринам.

Пророцтва на 2020 рік

Забобонні люди стверджують, що прийдешній рік буде наповнений містикою. Про це говорить і числове значення року (дві двадцятки) і той факт, що він високосний.

2020 рік якого знака. Під яким знаком зодіаку буде 2020 рік


Про те, яким буде 2020 рік, припустили відомі ясновидці і астрологи:

За прогнозами Валерії Кольцовой узбережжі Північної Америки буде затоплено в результаті величезного цунамі. Американці випробують економічна криза, яка призведе до падіння долара.

На переконання Павла Глоби столицю Росії перенесуть на південь.

Едгар Кейсі не бачить в 2020 році ніяких поганих подій. Ні кінця Світу, ні війни не очікується.

У записах ченця Авеля зазначено, що рік Щура буде непростим. Людство перенесе багато природних катаклізмів.

За версією, запропонованою Нострадамусом, Китай стане лідером світового співтовариства.


Правління Щура з йоговажким неоднозначним характером, так чи інакше, залишить слід в характері кожної людини. З великою ймовірністю в ужиток увійдуть ворожість і недовіру, полохливість і замкнутість. Ці риси позначаться на поведінкові особливості, вибудовувати відносини стане складніше. Багато виявляться в глухому куті, не знаючи, куди рухатися далі. Зима і початок весни стануть перевіркою на міцність. Очікуються труднощі у фінансовому плані і сімейні проблеми. Найспокійнішим часом виявиться літо. До цього часу хтось вже зможе досягти позитивних результатів після шести місяців наполегливої ​​роботи. До кінця року гороскоп рекомендує намітити подальші цілі і почати втілювати їх в життя.
2020 рік якого знака. Під яким знаком зодіаку буде 2020 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають