C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп для Кроликів (котів) на 2020 рік. Жінка та чоловік

Гороскоп для Кроликів (котів) на 2020 рік. Жінка та чоловік

Відразу слід трошки заспокоїти, так як гороскоп для Кроликів (котів) на цей рік обіцяє бути досить успішним і райдужним, не віщуючи абсолютно ніяких серйозних неприємностей і труднощів. Хоча не варто розслаблятися, до всього слід ставитися з особливою відповідальністю. Але, про все докладніше.

Що це за знак?


Гороскоп для Кроликів (котів) на 2020 рік. Жінка та чоловік


Багато хто задається питання, а якимись особливими рисами характеру та темпераменту відрізняється цей знак і люди, народжені під цією зіркою, від всіх інших. Як кажуть астрологи – це дуже Миролюбні, тактовні Коти з усіма знаходять спільну мову, стають душею кожної компанії. До них тягнуться, їх прощають і люблять, їм наслідують, ними захоплюються. Віддають перевагу спокій, достаток, впевненість, вони ретельно обдумують вчинки, рідко дають волю гніву, не соромляться визнавати помилки, першими шукають примирення. Здатні «з головою» йти у світ уяви та мистецтва, вони, при цьому, не перетворюються на жебраків художників або маловідомих поетів, але обов'язково знаходять шлях до слави.

Чоловік і жінка – що їх чекає?


Гороскоп для Кроликів (котів) на 2020 рік. Жінка та чоловік


Кроликам, люблячим достаток і комфорт, Білий Пацюк дасть можливість поліпшити житлово-побутові умови, придбати автомобіль кращого класу, зробити ряд вигідних вкладень. М'які, але вольові і наполегливі, вони вміють долати труднощі, можуть підкорити будь-яку вершину. Здатність добиватися результатів в справах слід інтенсивно використовувати в рік особливої прихильності зірок. Кролики розташовують до себе самих різних людей. Їх зовнішнє добродушність при неабиякому запасі вродженої хитрощі, що допомагають знаходити шляхи до сердець. Серед близьких друзів цих чоловіків і жінок зустрічаються як поборники релігійних догм, так і люди, які не дотримуються законів совісті. Здатність заводити корисні знайомства доведеться як не можна до місця. В середині літа з'явиться можливість зміцнити своє становище в суспільстві через вигідні зв'язки. Любов до флірту стане причиною сімейних розладів. Звиклі до уваги протилежної статі, Коти часто роблять помилки, не гребують швидкоплинних відносин. Набігавшись «на стороні» і повні каяття, вони зазвичай намагаються повернутися в сім'ю. У правління Металевої Щури слід стримати запал, адже для господині року родинні узи святі, а до тих, хто їх не береже, вона не благоволить.

Трудова діяльність.


Гороскоп для Кроликів (котів) на 2020 рік. Жінка та чоловік


Що стосується питання роботи і кар'єри, то тут астрологи зазначають таку дуже важливу і корисну інформацію. Що обіцяють зірки? Кроликам, які в цьому оду вирішать зайнятися кар'єрними питаннями, чекають сюрприз у вигляді кількох надзвичайно вдалих шансів. Є ймовірність, що ви не просто подолаєте пару нових ступенів, а зумієте відшукати кар'єрний ліфт, переносить своїх пасажирів одразу на поверх-інший вгору!
Однак ці можливості потрібно ще зуміти помітити. Зірки говорять, що Кроликам доведеться максимально розвинути свою інтуїцію, щоб виділити з купи поточних справ одне завдання, успішне вирішення якої забезпечить їм прихильність керівництва. Важливий момент: не забувайте про важливість роботи в команді і не приписуйте собі чужих ідей! Бажання виїхати на чужій спині суттєво вплине на вашу репутацію і відносини в колективі.

Гороскоп для Кроликів (котів) на 2020 рік. Жінка та чоловік


Рік дуже сприятливий для тих, хто вирішить заснувати власний бізнес. Свиня всіляко підтримає підприємців, якщо вони озброєні не тільки бажанням заробити максимум грошей, але і ретельно прорахованим бізнес-планом, а також щирим інтересом і любов'ю до своєї справи. Постарайтеся не хвалитися першими досягненнями. Серед ваших знайомих є кілька заздрісників, які можуть спробувати вставити Кроликам палиці в колеса.

Любов і відносини.


Гороскоп для Кроликів (котів) на 2020 рік. Жінка та чоловік


Знакам Зодіаку, які бажають знайти супутника життя, зірки обов'язково допоможуть. Білий Пацюк, як і Кролик, цінує тепло сімейного вогнища, дружні бесіди, атмосферу ситості, чистоти, затишку. Шукачам пригод на любовному фронті слід остерігатися, відкрите нехтування чужими почуттями вийде боком. В цілому, можливості визначитися з вибором будуть у всіх, залишається прислухатися до поклику серця.

Гороскоп для Кроликів (котів) на 2020 рік. Жінка та чоловік


Здатність легко заводити дружбу, вміння вислуховувати і тонке художнє сприйняття допомагає знаку оточувати себе і близьких самими неймовірними приємними дрібницями. Кролики перетворюють в чудове переживання кожну, навіть нічим не примітну ситуацію. Якщо дружбі всього один день, цей «звір» Зодіаку вже знає про улюбленому кольорі, письменника, життєвий гаслі, десерті нового приятеля. Рік 2020 вдалий для вибору дати весілля. Союзи, укладені з кінця весни і до самого грудня обіцяють бути вдалими, міцними. Всім бажаючим стати розсудливим, саме час подумати про серйозні зміни в особистому житті. Кролики не бувають довго одні. Вони легко прив'язуються, але також легко переключаються на інших. Щоб зберегти стосунки з чоловіками або жінками, які народилися в цьому Сузір'ї, партнерам доведеться навчитися терпінню і гнучкості. Будь-який прояв обожнювання, нехай і трохи переигранное, дасть позитивний результат.

Гороскоп для Кроликів (котів) на 2020 рік. Жінка та чоловік


З усього можна зробити висновок, що рік буде дійсно повний найрізноманітніших позитивних подій і емоцій.
Гороскоп для Кроликів (котів) на 2020 рік. Жінка та чоловік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають