C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп для Драконів на 2020 рік. Жінка та чоловік

Гороскоп для Драконів на 2020 рік. Жінка та чоловік

Якщо уважно вивчити східний гороскоп, то такий знак і тварина, як Дракон займає в ньому провідне і чільне положення. Що являють собою люди, народжені під цим знаком і саме в цей рік? Що кажуть астрологи по даному питанню?. Дракони вважаються дуже сильними особистостями, які завжди запам'ятовуються оточуючим. Завдяки нестандартному погляду на багато речей вони часто опиняються в центрі уваги. З боку Дракони виглядають впевненими в собі і дуже захоплені власною справою. Також вони відрізняються відмінним почуттям гумору і тримають в запасі чимало жартів, щоб розрядити обстановку. Дракони дуже допитливі і захоплюються натури, зазвичай вони поєднують кілька хобі. Вони швидко спалахують новою справою, і не менш швидко втрачають до нього інтерес. Навколишні тягнуться до Драконам з-за їх харизми і начитаності, завдяки широті поглядів вони готові підтримати розмову з будь-яким співрозмовником. Люди цього знака живуть яскравим життям, мужньо переносять всі труднощі і невдачі. З-за своєї прямолінійності часто стають об'єктами заздрості. У Драконів виходить домогтися успіху в будь-якій вибраній області. У них є задатки лідера, вони прагнуть до досконалості і багато вимагають від себе.

Гороскоп для Драконів на 2020 рік. Жінка та чоловік


Ну а тепер саме час вивчити найбільш важливі моменти гороскопу для Драконів на цей рік, а, точніше, більш докладніше познайомиться з основними моментами і секретами життя, знання яких допоможе рухатися в правильному і потрібному напрямку.

Жінка і чоловік – який буде рік?


Гороскоп для Драконів на 2020 рік. Жінка та чоловік


Найхарактернішими рисами чоловіків цього знака є розкутість, упевненість, переконаність у власній правоті. Згідно гороскопу на 2020 рік для чоловіка-Дракона доведеться застосовувати всі свої найсильніші риси, щоб досягти бажаних перемог. В любовних відносинах у 2020 році очікується сталість. Незважаючи на те, що зазвичай вони рідко бувають в тривалих зв'язках і полюбляють завойовувати жінок, їм вдасться зустріти свою половинку. Одруженим Драконам доведеться навчитися більше часу приділяти другій половинці, а не присвячувати весь графік роботи і хобі. Завдяки своїй харизмі вдасться досягти цілей на професійному терені, проте тільки під кінець року. Першу частину року доведеться провести в поту і працях. Але докладені зусилля окупляться сповна!

Гороскоп для Драконів на 2020 рік. Жінка та чоловік


Що стосується представниць прекрасної статі, то для жінок-Драконів рік буде непростим періодом. Цим представницям доведеться пристосовуватися до непередбачуваних обставин. Від починань астрологи радять відмовитися. Вони будуть мати високі ризики потерпіти крах. Жінкам, які тримають бізнес, слід ретельно зважувати свої рішення та прораховувати можливі невдачі наперед.
Можливі складнощі у спілкуванні з друзями і членами сім'ї. Таким жінкам буде властиво нав'язувати свою думку і занадто бурхливо реагувати на що відбуваються навколо них події. Постарайтеся своєю поведінкою не бентежити близьких людей. Будьте лояльні до оточуючих, і вони підуть назустріч. В цьому році представницям цього знаку зодіаку знадобиться підтримка родини і друзів.

Любов, романтика і сім'я.


Гороскоп для Драконів на 2020 рік. Жінка та чоловік


У сімейних Драконів рік повинен пройти рівно. Ймовірно, у вас з чоловіком/дружиною будуть розбіжності з приводу сімейного побуту і виховання дітей. Однак це ніяк не позначиться на відносинах, які залишаться гармонійними і міцними. Починаючи з літа, вам може не вистачати уваги та емоцій. Зв'язків на стороні не передбачається, однак ви будете шукати заохочення і захоплення з боку протилежної статі. Однак справжня підтримка вас буде очікувати саме вдома — після очікуваних проблем на роботі вдома прикриє надійний тил. Самотні знаки спробують змінити своє соціальне становище і перейти на серйозний рівень відносин, але це вдасться не всім. Можливо, варто трохи почекати? Не впадайте у відчай і ніколи не відмовляйтеся від побачень — любов завжди приходить звідти, звідки не чекали.

Гороскоп здоров'я.


Гороскоп для Драконів на 2020 рік. Жінка та чоловік


Що стосується питання здоров'я, яким слід приділяти дійсно особливу увагу, то астрологи кажуть і попереджають про наступне. Дракони будуть перебувати в прекрасному самопочутті. Їм не варто побоюватися серйозних захворювань або травм. Можливі сезонні застуди, проте вони пройдуть безслідно і не вплинуть на звичний ритм життя. Цей рік стане чудовим часом для боротьби з шкідливими звичками. Сила волі представників цього знака зодіаку дозволить їм позбутися від куріння або інших згубних залежностей.

Гороскоп для Драконів на 2020 рік. Жінка та чоловік


В цьому році Драконам не доведеться скаржитися на свій зовнішній вигляд. Вони будуть виглядати бадьоро і підтягнуто. Завдяки високої фізичної активності їм вдасться похвалитися гарною фізичною формою. А бездоганний смак дозволить цим людям відповідати останнім тенденціям моди.

Гроші і фінанси.


Гороскоп для Драконів на 2020 рік. Жінка та чоловік


Новий рік буде досить складним роком в матеріальному плані. На початку року потрібно бути обережними і не робити великих покупок. Ощадливість допоможе уникнути боргів. Щур не дуже добре ставиться до порожніх витрат, оскільки стримана поведінка може принести винагороду. Бізнесмени і працюють на себе Дракони будуть більш впевненими у фінансовому плані. Раніше виявлені зусилля нарешті почнуть приносити плоди, і власний бізнес стане успішним. Але не витрачайте відразу всі зароблені гроші, краще вкласти їх.

Гороскоп для Драконів на 2020 рік. Жінка та чоловік


Ось таким досить цікавим буде рік для всіх тих, хто народився під знаком Дракона. Саме головне не упустити удачу.
Гороскоп для Драконів на 2020 рік. Жінка та чоловік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають