C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп для Змій на 2020 рік. Жінка та чоловік

Гороскоп для Змій на 2020 рік. Жінка та чоловік

Кожен знак і символ східного гороскопу відрізняється своїми певними можливості і зараз ми поговоримо про Змій, а, точніше, про людей, їх рисах характеру і про те, як їм буде для гороскоп на 2020 рік.

Гороскоп для Змій на 2020 рік. Жінка та чоловік


Змія — шановний знак східного гороскопу, який поважають за мудрість і силу волі. Люди, народжені під знаком Змії, наділені природною красою і природженою мудрістю. Вони вважаються проникливими і наполегливими, в рівній мірі вимогливими до себе і оточуючих. Змії глибоко в душі знають, що народилися для великих звершень, тому намагаються присвятити своє життя одній єдиній справі. Вони відрізняються хорошою інтуїцією, вміють передбачити результат майбутніх подій і отримати вигоду. Також даний знак вважається хорошим співрозмовником, оскільки вміє поставити себе на місце іншого і зрозуміти його мотиви. Змії дуже обережні і розважливі, повільно рухаються до своєї мети, зважуючи й оцінюючи всі перешкоди на шляху. У них дуже розвинена логіка, вони вміють зробити правильне враження на людей і переконати у своїй правоті. Люди цього знака вміють розраховувати свої сили належним чином, проте часто вони бувають дуже лінивими, і задовольняються малим. Вони стають успішними бізнесменами, лікарями, юристами. В любовних відносинах Змія завжди впевнена у своєму виборі. Завдяки чарівності і гострого розуму їй вдається відразу ж привернути вподобаного партнера. Тих особин протилежної статі, які їй суперечать, вона швидко відпускає.

Жінка і чоловік.


Гороскоп для Змій на 2020 рік. Жінка та чоловік


Для жінок-Змій рік Пацюка підготував чимало випробувань на міцність. Їм доведеться зіткнутися з непередбаченими обставинами, які вимагають витривалості і терпіння. Можливо, в їх житті відбудуться зміни, які змусять переглянути життєві цінності.
В цьому році таким жінкам буде складно знайти спільну мову з оточуючими людьми. Це негативно відіб'ється на дружніх, професійних, сімейних і романтичних стосунках. Постарайтеся не провокувати конфлікти і не втручатися в чужі розборки. Навчіться поступатися і прощати оточуючим їх недоліки.

Гороскоп для Змій на 2020 рік. Жінка та чоловік


Ну а тепер саме час поговорити про представників сильної статі, а, точніше, про те, що і які події чекають їх в новому році. Чоловіки цього знака вважаються неординарними особистостями, які наділені від природи мудрістю та прозорливістю. Вони можуть з легкістю показати себе в кращому світлі, приховуючи недоліки. Володіючи вишуканими манерами, вони з легкістю приваблюють протилежну стать. Гороскоп на цей рік для чоловіка-Змії обіцяє успіхи у професійній діяльності. Ви будете приділяти багато часу кар'єрі, не відступатися від своєї мети, і отримаєте бажане. Постарайтеся спиратися не тільки на себе, але й прислухатися до порад керівників. У сімейному житті все буде гладко, за винятком рідкісних скандалів з приводу того, що ви занадто багато часу проводите на роботі. Сімейні конфлікти прогнозуються на першу половину року. У липні вам відкриються нові перспективи і можливості для розвитку.

Любов і відносини.


Гороскоп для Змій на 2020 рік. Жінка та чоловік


Представникам сильної статі новий рік обіцяє хороші любовні перспективи. Вже влітку Змія дозволить вам зустріти прекрасну даму, яка буде відповідати всім вашим вимогам. Вона розвіє поганий настрій і стане віддушиною. Дуже високий шанс, що ви зустріли «ту саму», яка буде з вами довгі роки. Сімейним чоловікам потрібно не забувати про потреби рідних під час важливих проектів і робочих конфліктів. Жінки-Змії — привабливі і хитрі особи, яким підвладне завоювати будь-якого чоловіка. Не будьте занадто прямолінійними, щоб не відлякати його на самому початку відносин. Навколо вас буде бушувати пристрасть — готуйтеся до уваги навіть одружених. Щур допоможе вам зробити правильний вибір — просто довіряйте своїй інтуїції. Сімейним дамам слід проявляти терпіння до партнера. Вже до кінця літа все напруга спаде, і ви відчуєте прилив енергії.

Питання здоров'я і як себе правильно вести?


Гороскоп для Змій на 2020 рік. Жінка та чоловік


Як ви вже зрозуміли, 2020 стане яскравим і насиченим роком. Згідно з астрологічним прогнозом, вам вдасться уникнути серйозних захворювань. Травм також не передбачається. Навіть якщо ви будете почувати себе добре, рекомендуємо приділити профілактиці. Пора зробити харчування правильним і різноманітним, включити побільше корисних продуктів. Багато овочів і фруктів не буває! Якщо ви підберете для себе правильний раціон і будете йому дотримуватися, вдасться уникнути вірусних захворювань у період епідемій і присвятити всі сили потрібній справі. Не забувайте про спорт — пробіжки вранці будуть дуже корисними. Також слід стежити за своїм психоемоційним станом і відчувати, коли слід взяти перерву в роботі і вирушити на заслужений відпочинок.
Також зірки настійно радять і рекомендують не лінуватися і більше рухатися. В цьому році багато представників цього знаку зодіаку будуть схильні до набору зайвої маси тіла. Запишіться в спортзал або басейн, почніть вранці бігати або їздити на велосипеді. Це дозволить підтримувати фізичну форму в тонусі.
Гороскоп для Змій на 2020 рік. Жінка та чоловік


Що стосується питання відпочинку, то як не дивно в цьому році Змії будуть схильні до домоседству, тривалі поїздки і зміна навколишнього оточення будуть викликати у них внутрішній дискомфорт. Однак гороскоп радить цим людям частіше брати вихідні і вибиратися за місто. Відпочинок в лісі або поблизу водойми буде сприятливо впливати на їх емоційний стан. Свіже повітря і природа дозволять відчути внутрішнє умиротворення і набратися нових сил.
Ось таким згідно з астрологічним прогнозом буде 2020 рік для всіх Драконів.
Гороскоп для Змій на 2020 рік. Жінка та чоловік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають